موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار عشقت را پیدا کن

وبینار عشقت را پیدا کن

ذخیره کردن
وبینار عشقت را پیدا کن
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

سلام 
اکثر جوانان و نوجوانان ما بخاطر بلاتکلیفی در چگونگی ایجاد رابطه با جنس مکمل و بایدها و نبایدهایی که در خانواده و جامعه وجود دارد دچار سردرگمی در این امر با اهمیت می باشند ، درخواست ها و مراجعه کنندگان بسیاری دارم که از این قشر عزیز هستند و با ارتباط و بدون ارتباط ، بسیار نگران بوده و رضایت کافی از شرایط موجود خود ندارند یا نگران نوع ایجاد یا قطع ارتباط خود می باشند .

متأسفانه مرجع و مأوای معتبری برای راهنمایی و بیان نکات مهم مربوط به این امر حیاتی هم به دلیل تابو بودن آن بخصوص در نسل های پیشین ، وجود ندارد ، بنابراین نوجوانی که با بسیاری از تغییرات و هیجانات هورمونی ، غریضی و افسارگسیخته ، درگیر گذر از یک مقطع بحرانی می باشد و در واقع نه کودک است و نه بزرگسال ، بدون هیچگونه آموزش و مهارت معتبری وارد این رابطه شده یا درحسرت این رابطه مانده و در هردوحالت غالباً نتایج خوبی حاصل نخواهد شد .

در این وبینار استثنایی و براساس درخواست بسیاری از مراجعه کنندگان و عزیزان ، ریزنکات ارزشمندی را بیان خواهم کرد که به جرأت می توان گفت برای اولین بار از چنین تریبونی تقدیم شما خوبان خواهد شد. 

   
سرفصل‌های وبینار
  • تعریف جنس مکمل 
  • نیاز به جنس مکمل یعنی چه ؟
  • اهمیت وصال 
  • زیان‌های فقدان یک ارتباط غلط 
  • چگونه ارتباط شیرین و دلنشیی ایجاد کنیم ؟
  • گام های اصلی ایجاد رابطه دلخواه و شیرین با جنس مکمل 
 
 
مخاطبین
  • نوجوانان و جوانان از سن 13 سال الی 30 سال که احساس ضعف و سستی در ایجاد رابطه یا حفظ رابطه دلخواه و یا حذف یک رابطه اجباری دارند 
 
 
سوالات متداول

آیا دختران و پسران می توانند هم زمان در این وبینار شرکت کنند ؟

قطعاً بله و مؤکداً بهتر است هر دو در یک مکان ، مثلاً کافی شاپ یا مکانی عمومی در این وبینار شرکت کنند و هم زمان نکات مربوطه را شنیده و تجربیات خود را به اشتراک گذارند

اگر از وبینار جاماندم چکار می توانم بکنم ؟

امیدورام شرایط به نحوی باشد که امکان حضور مهیا گردد ولی درصورت عدم امکان ، فیلم این وبینار هم برای ثبت نام کنندگان و هم برای بقیه عزیزان در دسترس خواهد بود .

آیا اینگونه وبینارهای در ایجاد رابطه بهتر و پایدارتر مؤثر هستند ؟

قطعاً برای ایجاد شرایط جدید و بهتر ، باید با هم افزایی و فرهنگ سازی مستمر در مسیر تغییر حرکت کرد ، بدیهی است مخالفت ها و مقاومت هایی نیز صورت خواهد گرفت که برای ایجاد هرتغییری اجتناب ناپذیر است .

در جامعه ما رابطه دختر و پسر به شکل تابو بوده و به شکل مناسبی با آن برخورد نمی شود ! چطور می توان این مسئله را حل و هضم نمود ؟

متأسفانه همینطور است و هر سرزمینی تابوهای خاص خود را دارد که با خرافات و سنت و گاهاً مذهب ، قاطی شده و کج فهمی ها و بدفهمی ها به این معضل دامن زده اند و اصل موضوع را به حاشیه برده اند . با برگزاری و شرکت در چنین جلساتی حتماً می توانیم راه های بهتر و علمی تری برای ایجاد فضای نوین و زیباتری خلق کنیم .

احمدرضا نصیری
احمدرضا نصیری

مدیرعامل موسسه نابغه درون

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
سه گام اصلی ایجاد یک رابطه شیرین با جنس مکمل
شنبه 24 اسفند 1398
ساعت 20:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: احمدرضانصیری
adds-cart
 انتخاب بلیت