موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)

وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)

وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار سرنوشت بازارها (چشم انداز حرکت بازارهای موازی)
توضیحات وبینار

مذاکرات در پیچ نهایی است و البته مثل همیشه سرنوشت ساز، از این جهت که با حرکت به سمت بسته شدن پرونده برجام و عدم نتیجه چشم انداز ایرانیان تغییر اساسی خواهد کرد.

 

در سلسله وبینارهای بررسی بازارهای موازی این بار با رویکرد تحلیل بازارهای موازی اقتصادی در ایران و تاثیر حذف ارز ۴۲۰۰ بر بازارها، تصمیمات نا هماهنگ مالیاتی و مذاکرات با آمریکا به تحلیل خواهیم نشست تا با رویکرد مدیریت ریسک بتوانیم چشم اندازی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را بر بازار های موازی و شما تعریف کنیم.
در این وبینار دنبال شنیدن حقیقت باشید وشاید حقیقت اقتصاد ایران بسیار تلخ تر از آن باشد که با انگیزه دادن به خود بتوانیم بر آن فائق آییم. کلید رهایی از این شرایط اقتصادی درک مقوله مدیریت ریسک بر بازارهای مالی و سرمایه گذاری و ایجاد چتر مدیریت ریسک خواهد بود.

 

این وبینار برای چه کسانی مفید است؟
این برنامه برای کسانی طراحی گردیده است که برای فعالیتهای اقتصادی خود برای ادامه سال مردد هستند و ریسکهای پیش رو را نمی توانند بگونه ای که جواب قانع کننده ای برای پوشش آنها داشته باشند تحمل کنند در این وبینار در خصوص بازارهای طلا ، املاک و مستغلات ، دلار،بازار سرمایه و رمز ارزها و روندهای حرکتی آنها صحبت خواهد شد با رویکرد تاثیر بودجه ۱۴۰۱ و مذاکرات و روند های حتمی اقتصاد ایران

بازارهای مورد بررسی:

بازار سرمایه
بازار طلا
بازار املاک و مستغلات
بازار ارز (دلار)

 

🔹️در گزارش بانک مرکزی هم شاهد افزایش قیمت متوسط ملک به ۴۱٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان هستیم و کاهش ۲۵٪ معاملات نشان از واگرایی قیمت و معاملات دارد که فعلا در سطح تاثیر گذاری نیست.
تحولات قیمت واحدهای مسکونی معامله شده در شهر تهران
در تیرماه سال ۱۴۰۱، متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۴۱۷ میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۵/۸ و ۳۸/۸ افزایش درصدی نشان میدهد.

از ابتدای سال بازاراملاک با سرعت رو به بالا حرکت می‌کند و بورس در جا میزند! چرا؟ چون در بازاری که در ۳۶۵ روز ۶۵۷٪ بازده بدست آورده (تیر ۹۸ تا تیر ۹۹) تمام سرمایه گذاران حرفه ای این بازار به دنبال پوشش ریسک در سایر بازارهای داخل و خارج هستند!
دکتر پیمان مولوی
دکتر پیمان مولوی

سرمایه گذار، فارغ التحصیل دانشگاه اسکس انگلستان ، بنیانگذار Molavi Capital ، شریک و مدیر Euroexim Capital اسپانیا، دبیرکل اسبق انجمن اقتصاددانان، عضو انجمن حسابداران خبره ایران،

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
ورود و خوش آمدگویی
پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
ساعت 20:00
ساعت 22:00
adds-cart
adds-cart