موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!

وبینار سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!

وبینار سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

«شما می‌توایند فیلم کامل وبینار را اینجا مشاهده کنید»

 

وبینار سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!

این روزها گوگل و ورودی‌های آن برای همۀ کسب و کارها اهمیت پیدا کرده. همه بدنبال گرفتن جایگاه‌های بهتر در نتایج جستجوهای مخاطبان در گوگل هستند. اما تعداد کمی از سایت‌ها موفق می‌شوند ورودی کافی بگیرند و پول و منابع بسیاری از کسب و کارها برای هیچ، به هدر می‌رود. چرا؟ 

سلام! من، عادل طالبی هستم.

از سال 1372 برنامه‌نویسی می‌کنم. از سال 1376 با اینترنت و طراحی سایت آشنا شدم. اولین سایتی که طراحی کردم و بابت آن درآمد کسب کردم در سال 1379 بود. وب‌سایت انجمن تکواندو ایران. بعد از آن، تا همین حالا، در حوزه تجارت الکترونیک مشغول به فعالیت هستم. اولین فروشگاه اینترنتی که طراحی و برنامه نویسی کردم، در سال 1382 بود. اولین پلت‌فرم B2B را در سال 1383 برنامه نویسی کردم. از سال 1382 که هنوز سئو، سئو نبود و برای بالا آمدن در لیست‌های یاهو تلاش می‌کردیم با سئو آشنا هستم. اغلب سایت‌هایی که در حال حاضر دارم، تا بیش از 80 درصد از ورودی‌هایشان را از گوگل می‌گیرند. با سئو سال‌هاست که آشنا هستم. چه به عنوان یک سئوکار و چه به عنوان کارفرمایی که از عزیزانی که کار سئو می‌کنند، خروجی می‌گیرم.

امروز، علاوه بر فروشگاه‌های اینترنتی مانند هوپامارکت و کتاب‌مارکت، مدیر وب‌سایت‌های آموزشی میم، تیزلند و mydmc.ir هستم. در کنار مشاوره به تعدادی از مارکت‌پلیس‌های بزرگی که می‌شناسید، مشاور بازاریابی دیجیتال کسب و کارهای آفلاینی که در فضای دیجیتال حضور موفقی را تجربه می‌کنند هم هستم.

تجربیات خودم در حوزه کسب و کار آنلاین را سال‌هاست در سازمان مدیریت صنعتی ایران، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به اشتراک می‌گذارم و در حال حاضر یکی از مهمترین دوره‌های آنلاین بازاریابی دیجیتال ایران را برگزار می‌کنم.

همۀ این‌ها را گفتم که عرض کنم: هم تجربه و هم تخصص کافی در حوزۀ سئو دارم.

قرار است در وبینار «سئو، آنچه که هست، آنچه که نیست»، خیلی ساده، بدون اینکه وارد مسائل تکنیکی بشوم، بگویم که برای سئو در یک سایت کوچک، در یک کسب و کار آنلاین کوچک و متوسط که در ابتدای راه است چه فرآیندهایی باید مورد توجه قرار بگیرد، و چه نکاتی را باید رعایت کنیم.

بخشی از این توضیحات، بر اساس کتاب SEO 2020 که در نشر برآیند منتشر خواهد شد خواهد بود. البته، تجربیات شخصی را هم در کنارش انتقال خواهم داد.

مخاطبان این وبینار، افراد حرفه‌ای یا متخصص در حوزۀ سئو نیستند. همین‌طور، اگر در حال یادگیری سئو هستید یا می‌خواهید سئوکار شوید، این وبینار به کار شما نخواهد آمد.

اگر می‌خواهید بدانید سئو کجای کسب و کار آنلاین به کار می‌آید، این وبینار برای شماست. همچنین، این وبینار ممکن است در ترسیم مسیر مطالعاتی شما موثر باشد. 

 

نکته مهم:

با توجه به اینکه تعداد عزیزانی که در وبینار ثبت‌نام کرده‌اند، حدود 1000 نفر است و بستر برگزاری وبینار فقط امکان حضور 200 نفر اول را دارد، اگر نتوانستید وارد وبینار شوید، یا اگر در زمان وبینار امکان حضور ندارید، اصصلاً نگران نباشید. ویدئوی وبینار با کیفیت بالا ضبط می‌شود و با ایمیل و پیامک، لینک مشاهدۀ آن را برای شما ارسال می‌کنم. ضمناً، بعد از برگزاری وبینار، یک ایمیل دریافت می‌کنید که لینک یک فرم ثبت پرسش در آن هست. هر سوالی درباره وبینار و موضوع آن داشته باشید، در آن فرم ثبت می‌کنید. پرسش‌های شما را شخصاً یکی یکی پاسخ می‌دهم و فایل آن را برایتان ارسال می‌کنم. 

 

 

سرفصل‌های وبینار
  • سئو یا SEO واقعا چیست؟
  • گوگل چگونه کار می کند؟

  • مهم ترین گام سئو - جستجوی کلمات کلیدی

  • سئو و رسانه های اجتماعی

  • ابزارهای قدرتمند سئو

  • معرفی کتاب سئو 2020

مخاطبین
  • اگر صاحب یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید و نمی‌دانید سئو دقیقا چه چیزی هست و چه چیزی نیست، این وبینار برای شما است.

  • اگر صاحب یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید و در حجم عظیمی از اطلاعاتی که نمی‌توانید درستی یا نادرستی آنها را ارزیابی کنید، این وبینار برای شما است.

  • اگر به دنبال یک مسیرمطالعاتی برای یادگیری و اجرای سئو هستید این وبینار برای شما است. 

  • اگر می‌خواهید با یک کتاب خوب در حوزۀ سئو که نشر برآیند منتشر می‌کند آشنا شوید، این وبینار برای شما است!

عادل طالبی
عادل طالبی

استراتژیست کسب و کارهای دیجیتال

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.3 از 5 ( 24 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
سئو آنچه که هست، آنچه که نیست!
دوشنبه 7 مهر 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: نشر برآیند
adds-cart