موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار زندگی خوب در شرایط بد

وبینار زندگی خوب در شرایط بد

وبینار زندگی خوب در شرایط بد

ذخیره کردن
وبینار زندگی خوب در شرایط بد
توضیحات وبینار

مهم‌ترین خواسته ما در تمام عمر،

داشتن حال خوب و زندگی خوب است

اما یه مشکل بزرگ وجود داره! اوضاع همیشه خوب پیش نمیره

 

اگر بخواهیم عمیق به خود و اطرافیان خودمان نگاه کنیم، می بینیم که حال انسان امروزی اصلا خوب نیست.

از طرف دیگر هدف از تمام رفتارها و تلاش‌های ما در زندگی و کسب‌وکار به‌دست آوردن حال خوب است. این تلاش‌ها می‌تواند ازداواج باشد، می‌تواند راه‌اندازی یک کسب‌وکار باشد و یا داشتن یک شغل خوب باشد.

اما متاسفانه باید گفت که در روزگاری هستیم که در بسیاری از موارد شرایط نه تنها دلخواه ما نیست و احساس می‌کنیم چیزی در زندگی کم داریم؛ بلکه گاهی شرایط بدتر از آن‌چه فکر می‌کردیم نیز می‌شود.

حالا چاره چیه؟

در  اینجا ما کلا ۲ راه داریم: 

? مثل بقیه رفتار کنیم و بشینیم و غر بزنیم و از این شرایط بد گلایه کنیم و تا آخر عمر رنج بکشیم.

? خودمون دست‌به‌کار بشیم و در همین شرایط بد زندگی خوبی داشته باشیم و زندگی موثری داشته باشیم.

 

تا حالا دوچرخه سواری کردید؟

بسیاری از ما تجربه یادگیری دوچرخه سواری را داشته ایم. به دوستان‌مان نگاه کرده‌ایم، کمی هم از والدین‌مان یاد گرفته‌ایم، با کمی آزمون و خطا و زمین خوردن‌های متوالی بالاخره دوچرخه‌سواری را یاد گرفته‌ایم.

تا این‌جا همه‌چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه روزی بخواهیم در مسیری دشوار مانند کوهستان دوچرخه سواری کنیم یا به‌طور ناگهانی در مسیر پر از سراشیبی گرفتار شویم.

آن‌گاه است که دچار نگرانی خواهیم شد و تازه می‌فهیم که مهارت کافی برای دوچرخه سواری در شرایط حرفه‌ای و دشوار را نداریم.

آن‌گاه است که می‌توانیم مشاهده کنیم که آن‌هایی که در این مسیر موفق بوده‌اند و از پیچ‌وخم شرایط پر از دشواری و ابهام گذشته‌اند؛ افرادی بوده‌اند که که به مهارت‌های ابتدایی خود بسنده نکرده‌اند و به دنبال کسب مهارت‌های حرفه‌ای رفته‌اند.

خبر خوب!

خبر خوب این است که توانایی داشتن یک زندگی خوب در شرایط بد؛ یک توانایی ذاتی نیست، بلکه یک مهارت است که باید آن را یاد بگیریم.

حتما شما هم انسان‌هایی رو دید که در سخت‌ترین شرایط هم تاب آورده‌اند و در همه حال بهترین تصمیم‌ها را گرفته‌اند. این انسان‌ها افرادی عجیب نبوده‌اند، بلکه دوچرخه سوارانی بوده‌اند که به مهارت‌های سطحی خود بسنده نکرده‌اند و برای داشتن یک زندگی ایده‌آل آموزش  دیده‌اند.

اگر می‌خواهیم زندگی‌مان مانند قبل نباشد؛
باید رفتارها و اعمال‌مان نیز مانند قبل نباشد!

برنامه ما چیه؟

برای این‌که انسان تاب‌آوری شویم و بتوانیم در شرایط ابهام (خصوصا وضعیتی که اکنون در کشورمان تجربه می‌کنیم) تصمیم‌های درستی بگیریم. همچنین زندگی خوبی را تجربه کنیم و انسانی خشنود باشیم؛ باید مهارت‌های جدید را یاد بگیریم و در رفتارمان تغییراتی اساسی ایجاد کنیم. 

ما برای رسیدن به این هدف و کمک به تجربه کردن یک زندگی خوب در شرایط بد، برنامه‌ای بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و با استفاده تجربیات عملی زندگی واقعی افراد خشنود طراحی کرده‌ایم.

کافی است که تصیمیم بگیرید و واقعا بخواهید اوضاع را تغییر دهید و با ما همراه شوید. این وبینار کاملا زنده و آنلاین است و با اطمینان خاطر در خانه بمانید و از یاد بگیرید.

در این وبینار درباره کشنده‌ترین بیماری قرن صحبت خواهیم کرد
و البته واکسن و درمان آن را نیز ارائه خواهیم کرد!

سرفصل‌های وبینار

در این وبینار به دنبال افزایش سرمایه‌های خود هستیم

با این تفاوت که این‌بار به جای راه‌کارهای افزایش سرمایه‌های مالی خود، راه‌کارهای افزایش سرمایه‌های روانی را یاد خواهیم گرفت.

مخاطبین

به نظر ما شرکت در این وبینار برای همه کسانی که در کشورم عزیزمان ایران زندگی می‌کنند، از نان شب واجب‌تر است.

اما این وبینار را به مدیران و فعالان کسب‌وکار و استارت‌آپ شدیداً توصیه می‌کنیم، چرا که اعتقاد داریم محتوای این وبینار برای گذر از بحران‌های این روزها، از محتوای تخصصی کسب‌وکار و فروش و ... بسیار ضروری‌تر است.

 
سوالات متداول

مدرس این وبینار کیست؟

امید جهانداری نویسنده کتاب‌های پرفروش ایران و مربی رفتار است. امید جهانداری هر روز به دنبال شیوه‌های جدید یادگیری و آموزش اثربخش است. او دائما در تلاش‌ است که آموزش‌هایی بسیار ساده اما پرمغز تولید کند. اگر دوست داشتید که درباره امید جهانداری بیشتر بدانید کافی است نام او را در گوگل جست‌وجو کنید!

اگر زمان برگزاری وبینار نتوانستم حاضر شوم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر نتوانستید به صورت زنده در وبینار شرکت کنید، فیلم وبینار در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار می‌گیرد و بعد می‌توانید فیلم را نگاه کنید.

امید جهانداری
امید جهانداری

نویسنده، معلم و استراتژیست آموزش

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار زندگی خوب در شرایط بد
شنبه 17 اسفند 1398
ساعت 19:00
ساعت 21:30
Host Cover
برگزارکننده: گروه ارزش‌آفرینی ایرانیان
adds-cart