موضوعات
سبد خرید (0)
در یک روز برای خودت رزومه حرفه ای بساز / Professional resume in one day

در یک روز برای خودت رزومه حرفه ای بساز / Professional resume in one day

در یک روز برای خودت رزومه حرفه ای بساز / Professional resume in one day

ذخیره کردن
در یک روز برای خودت رزومه حرفه ای بساز / Professional resume in one day
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
اگر رویای فعالیت در عرصه بین المللی دارید و مایل به آغاز زندگی تازه‌ای هستید، برای اشتغال در خارج از کشور باید قدمهای درست بردارید.

در دورانی که اغلب از بیکاری و درآمد کم شکایت میکنند و حقوق دریافتی خود را بر مبنای دلار و یورو با سایرین مقایسه میکنند، برخی افراد موفق پیشنهادهای شغلی و سفارش پروژه‌های جدید را با ایمیل و تلفن و یا حتی پیام از لینکداین می‌گیرند. در کنار استفاده از مشاوره‌های کاریابی خارجی و بین‌المللی تردید نکنید که شبکه سازی در هر حرفه و تخصصی، یک مهارت است که برخی آن را جادوی روابط عمومی و ارتباطات می‌دانند. مهمترین ابزار شبکه سازی، داشتن یک رزومه حرفه ای است. 

کارشناسان و حرفه ای های باید بدانند که مهارت های بازار کار در جهان به روز شده است. اگر در فکر استخدام و اشتغال در یک شرکت یا موسسه تولیدی، خدماتی یا علمی هستید و یا مایل به کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار در خارج از کشور هستید، اخذ ویزای توریستی یا پذیرش تحصیلی و یا حتی اخذ اقامت با سرمایه گذاری قدم های صحیحی نیستند.

برای آشنایی با برخی چالش‌های استخدام در موسسات خارجی، ویدیوی زیر را ببینید:

پشتیبانی بسته آموزشی

چالش کاریابی

نکته بسیار مهم در مورد افرادی که در فرایندهای کاریابی بین‌المللی قصد ورود به بازار کار خارج از کشور را دارند این است که رزومه شغلی تابلوی معرفی ویژگی‌ها و قابلیت‌های فنی آنها و مدرکی است که آنها را توصیف می کند. لذا باید از اشتباهات رایج در اغلب رزومه‌های شغلی کارجویان آماتور پرهیز کنند تا در آزمون های استخدامی و رقابت‌های شغلی پیشتاز باشند.

بسیاری از فارغ التحصیلان حتی با وجود داشتن نمرات خوب از دانشگاه‌های معتبر برای یافتن شغل در سطح بین‌المللی دچار مشکل می‌شوند. به همین دلیل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور و یا کاریابی در موسسات خارجی بخصوص در اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا موفق نیستند.

دانش آموختگان جویای کار نمیتوانند فقط با تکیه بر آموخته‌های علمی مسیر آینده خود را تعیین کنند به همین دلیل بسیاری با داشتن تحصیلات عالی به ناچار در مشاغل غیر مرتبط و بعضا بسیار پائین تر از سطح استعدادها و توانائیهای خود مشغول به کار شده اند. از مشکلات اصلی کسانی که قصد ورود به بازار کار را دارند ناتوانی در پیدا کردن شغل مناسب نه به دلیل نداشتن قابلیتها و توانائیهای علمی و فردی بلکه بدلیل نداشتن تجربه در مواجهه با کارفرمایان و عدم موفقیت در مصاحبه های شغلی میباشد.

وبینار آموزش رزومه نویسی حرفه‌ای، شما را برای ورود به بازار کار خارج از کشور توانمند می‌کند تا بتوانید با تکیه بر توانایی‌های علمی و مهارتی خود، مسیر شغلی مورد نظرتان را پیدا کرده و وارد بازار کار جهانی شوید.

رزومه بین المللی: چرا و چگونه؟

  • چرا برخی افراد و شرکت‌ها بدون شرکت در مناقصات همیشه پروژه‌هایی در دست انجام دارند؟
  • چرا برخی دوستان و آشنایان و اطرافیان ما همیشه پیشنهادهای شغلی خوبی دارند؟
  • چرا برخی موقعیت‌های شغلی بین المللی با آگهی پر نمی‌شوند؟
  • چرا برخی از افراد بنظر ما «همه‌جا آشنا دارند»؟

پاسخ همه این سوال ها «مهارت در شبکه سازی حرفه ای» است که بدون یک رزومه کاری حرفه‌ای قابل دستیابی نیست. یک شبکه قدرتمند از ارتباطات تخصصی می‌تواند سرعت و کیفیت انجام کارها را افزایش دهد.

بسته آموزشی رزومه نویسی حرفه‌ای

چرا رزومه مهم است؟

طبق مطالعه ای که توسط The Ladders (یک سرویس آنلاین استخدام و ارزیابی شغلی) انجام شده، استخدام کنندگان به طور متوسط شش ثانیه برای بررسی یک رزومه صرف می کنند.

مطالعات متعدد نشان داده ۴۰٪ از مدیران منابع انسانی، کمتر از یک دقیقه وقت خود را صرف بررسی یک رزومه می کنند.

در بالغ بر ۷۵٪ موارد، مدیران منابع انسانی، از مطالب یک رزومه غیرحرفه ای احساس کشف دروغ پیدا می کنند. بیش از ۸۰ درصد از کارفرمایان درج نشانی و مشخصات محل زندگی بجز آدرس ایمیل را غیرضروری می دانند.

اگر در فکر فعالیت در عرصه جهانی و مایل به آغاز زندگی تازه‌ای هستید، باید بدانید که فعالیت بین المللی و درخواست استخدام در شرکت های چند ملیتی مراحل گوناگونی دارد. ولی این چالش ها به دلیل نظام‌های متنوع اداری، دشواری هایی هم در این راه وجود دارد که با اطلاع از چند ترفند می‌تواند تسهیل شود.

حتی اگر مایل به کارآفرینی و راه‌اندازی یک کسب و کار در خارج از کشور هستید، صرفا اقدام برای اخذ ویزای توریستی یا پذیرش تحصیلی و یا حتی اخذ اقامت با سرمایه‌گذاری ممکن است قدم های صحیحی نباشند.

رزومه فارسی یا انگلیسی؟

برای یک درخواست کار استاندارد باید رزومه خود را به زبان کشور مورد نظر یا حداقل به زبان انگلیسی آماده ‌کنید. اطمینان حاصل کنید که رزومه‌تان به روز است تا بتواند مهارت‌های عمومی و فرهنگی شما را نشان دهد. اینگونه کارفرما یا شرکت های واسطه استخدامی را با شخصیت کاری و حرفه ای شما آشنا کند. چون آنها نیاز دارند تا مشخصات شما را با نیازهای شرکت و موسسه مقصد تطابق دهند.

یک رزومه کاری حرفه ای شانس شما را برای پذیرش افزایش می دهد. مطالب  این دوره آموزشی می تواند شما را برای ورود به بازار کار بین المللی توانمند کند. شما باید با تکیه بر توانایی علمی و مهارتی خود، مسیر شغلی بهینه را پیدا کرده و وارد بازار کار جهانی شوید.

 

دوره رزومه نویسی حرفه ای
رزومه نویسی حرفه‌ای

آنچه در این وبینار خواهید آموخت:

بخش اول: دانستنی‌های مهم قبل از تهیه رزومه

بخش دوم: قسمتهای اصلی یک رزومه پایه

بخش سوم:  نکات مهم بعد از تهیه رزومه

پشتیبانی بسته رزومه:

شما می توانید با خرید پشتیبانی بسته آموزشی رزومه نویسی حرفه‌ای، یک بار رزومه پایه خود را برای بازبینی و تصحیح برای ما ارسال کنید. تا از نظرات و تصحیح نهایی رزومه توسط کارشناسان ما بهره‌مند شوید.


مدرس این وبینارکیست؟

دکتر اصغر محمدی فاضل عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)، سوابق تحصیلی در دانشگاه های داخلی و خارجی و بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه مشاوره و مسئولیت‌‌های اجرایی در بخش خصوصی و دولتی ایرانی و بین المللی دارد. سوابق کاری دکتر فاضل شامل مشاوره مدیریت راهبردی و تدریس دوره های توانمندسازی در پنج قاره جهان است.

دکتر اصغر محمدی فاضل
دکتر اصغر محمدی فاضل مدرس دوره رزومه نویسی

تجربه مدیریت حرفه‌ای، تدوین پروژه های بین المللی و یافتن منابع مالی و سرمایه گذار برای بخش خصوصی، سازمان های دولتی و آژانس های سازمان ملل متحد، توانایی های #دکترفاضل در تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده، توسعه راه‌ حل‌های نوآورانه و مذاکرات بین المللی را توسعه داده است.

دکتر فاضل تجربه زیادی در حوزه سرمایه انسانی، مدیریت منابع انسانی، کوچینگ مدیران و رهبری سازمانی دارد. وی همچنین در فرایندهای جذب و استخدام موسسات متعدد داخلی و خارجی از جمله سازمان ملل متحد فعال بوده و هست.


اعلام رضایت خریداران بسته آموزشی رزومه نویسی حرفه‌ای

آقای امیر نمازی
آقای امیر نمازی
خانم فرناز مفید
خانم فرناز مفید
آقای مهدی طبیعت شناس
آقای مهدی طبیعت شناس
اگر در صدد استخدام در موسسات و شرکت های خارجی یا نهادهای بین المللی هستید، تهیه بسته پشتیبانی رزومه نویسی حرفه‌ای  را نیز پیشنهاد میکنیم.
دکتر اصغر محمدی فاضل
دکتر اصغر محمدی فاضل

عضو شورای راهبردی کالج AIC اتریش

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اصلی وبینار
30 تیر 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: خانه کارآفرینی بین المللی
گزارش دادن
 انتخاب بلیت