موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی

وبینار راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی

وبینار راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی

ذخیره کردن
وبینار راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی
توضیحات وبینار
طبق خبری که هر سال منتشر می‌شود، تعداد فارغ‌التحصیلان رشته علوم انسانی که گرایش‌های تربیت‌معلمی، مشاور، روانشناسی، وکالت، مدیریت و... را شامل می‌شود؛ 3 برابر بیشتر از دیگر رشته‌های دانشگاهی است. به‌طور بدیهی پیامد تعدد این مشاغل و رقابت زیاد در این بازار، بیکاری و کم‌کاری عده کثیری از فارغ‌التحصیلان این رشته‌هاست. با توجه به این مسئله، آیا باید دست روی دست گذاشت و کاری نکرد، آیا این افراد باید علاقه خود را نادیده بگیرند، آیا باید بی‌خیال چندین سال زمان و تلاش خود شوند؟ جواب این سؤال قطعاً خیر است!
هیچ‌کس نیست که از پول‌دار شدن بدش بیاید و همه دنبال افزایش درآمد هستند. اما بریز و بپاش‌های بی‌برنامه، تبلیغات بی‌هدف و هزینه کردن زیاد، راه‌های مناسبی برای افزایش درآمد نیست. یادگیری روش‌های قطعی و تجربه شده و اجرای به‌موقع آنها برای کسب درآمد زیاد، هنر است. هنری که فقط یک مربی کسب‌وکار حرفه‌ای می‌تواند آن را به مراجعانش آموزش دهد.
کوچینگ به‌عنوان یک حرفه، یکی از رضایت‌بخش‌ترین مشاغل است و می‌توان ساعت‌ها درباره اینکه چطور یک کوچ می‌تواند جهان را به‌جای بهتری هم برای خودش و هم برای مراجعه‌کننده تبدیل کند، صحبت کرد اما یکی از مسائل مهم یک حرفه، ایجاد درآمد قابل‌قبول و پایدار است.
درآمد یک کوچ متوسط تا حرفه‌ای بین 60 میلیون تومان تا 6 میلیارد تومان در سال است. این میزان درآمد ادعای مدرس این وبینار، دکتر محمدمهدی ربانی با 15 سال سابقه کوچینگ انواع کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و عقد قراردادهای میلیاردی با صاحبان کسب‌وکارهای داخلی و بین‌المللی است.
در این وبینار ۲ساعته محمدمهدی ربانی موسس و مدیر پلتفرم آموزشی ویدان ، و یکی از کوچ‌های حرفه‌ای ایران، به استناد 15 سال تجربه خود، از اسرار و راه‌حل‌های قطعی و تجربه شده درزمینهٔ راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی پرده برمی‌دارد.
 
در این وبینار شما روش‌های قطعی، امتحان شده و کمتر شنیده شده برای راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی را خواهید آموخت.
 
این وبینار رایگان نیست!
شرکت در این وبینار رایگان نیست، اما ما این وبینار را با 90 درصد تخفیف برگزار می‌کنیم تا بهانه شرکت نکردن به خاطر قیمت را از شما بگیریم!
چرا این وبینار رایگان نیست؟ زیرا می‌خواهیم فقط افرادی در این وبینار شرکت کنند که به‌طور جدی خواهان تغییر و تحول در زندگی و کسب‌وکارشان هستند، افرادی که از درآمد فعلی خود راضی نیستند و می‌خواهند اقداماتی تست شده و تضمینی برای چند برابر کردن درآمدشان انجام دهند، افرادی که همه بهانه‌ها را کنار گذاشته‌اند و واقعاً می‌خواهند نتیجه بگیرند!
 
آشنایی با مدرس وبینار، دکتر محمدمهدی ربانی
محمدمهدی ربانی مؤسس پلتفرم ویدان، صاحب چندین کسب‌وکار در داخل و خارج ایران، ۱۵ سال است که در صنعت کوچینگ مشغول به فعالیت است. او در این سال‌ها کوچ صدها نفر بوده است، افرادی که در کسب‌وکار و زندگی شخصی خود توانسته‌اند تحولی عمیق ایجاد کنند و ثروت عظیمی کسب کنند.
تجربه‌ها ارزان به دست نمی‌آیند، برای این تجارب زمان و هزینه زیادی صرف شده است، اما شما می‌توانید آنها را با صرف وقت و هزینه بسیار اندک به دست بیاورید.
مخاطبین

این وبینار برای چه کسانی مناسب است:

 • مشاوران

 • مربیان

 • مدرسان

 • پزشکان

 • روانشناسان

 • اساتید دانشگاه

 • مربیان ورزشی

 • وکلا

 • کارشناسان

 • دانشجویان

 • کارمندان

حامیان
مجله خلاقیت
انتشارات نگاه نوین
دکتر محمدمهدی ربانی
دکتر محمدمهدی ربانی

موسس پلتفرم آموزشی ویدان - مدیر مسئول مجله خلاقیت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
راه‌اندازی کسب‌وکاری پرسود و تضمینی
چهارشنبه 8 تیر 1401
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: ویدان
adds-cart
adds-cart