موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار راهنمای جامع و عملی افزایش سرعت سایت

وبینار راهنمای جامع و عملی افزایش سرعت سایت

ذخیره کردن
وبینار راهنمای جامع و عملی افزایش سرعت سایت
توضیحات وبینار

در این وبینار به بیان 22 نکته کلیدی که جهت افزایش راندمان و بهبود سرعت وبسایت کمک میکند، می پردازیم و بصورت عملی برخی از نکات گفته شده رو تست میکنیم و درنهایت یک کتابچه در قالب فایل pdf شامل تمام توضیحات لازم ارایه میشود.

 
سرفصل‌های وبینار
  • چرا سرعت بارگزاری سایت مهم است ؟
  • شناسایی و اولویت بندی مشکلات سایت
  • مشکلات رایج احتمالی
  • بیان 22 نکته کلیدی جهت افزایش سرعت سایت و توضیح هریک بطور مجزا
 
مخاطبین

برنامه نویسان و افراد فعال در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت و بطور کلی تمام افرادی که در زمینه طراحی یا مدیریت، بهنیه سازی و سئوی یک وبسایت فعالیت دارند.

 
سوالات متداول

چرا باید برای سرعت سایت خود اهمیت قایل شویم؟

ما در عصر تکنولوژی هستیم، در دنیایی که همه چیز با سرعت در حال پیشرفت است، همه کارها با سرعت انجام میشود، کاربران عادت میکنند هر کاری با سرعت بالا انجام شود و بدون شک میزان صبر و تحمل کاربران برای بارگزاری سایت شما کاهش می یابد، از این روی باید به این مورد اهمیت قایل شویم و تمام تلاش خود را در راستای بهبود وضعیت و افزایش سرعت سایتمان به کار گیریم.

افزایش سرعت سایت چه تاثیری در رتبه ما در گوگل دارد؟

بطور کلی یک اصل را باید در نظر بگیریم، گوگل به هر آنچه که ما اهمیت دهیم، اهمیت قایل می شود! از همین لحاظ بدون شک استانداردهایی که برای بهبود سرعت سایت وضع کرده است، در این راستا قرارد ارد و هر چه سایت شما بهینه تر و استاندارد تر باشد، تاثیر مستقیمی در رتبه و وضعیت کلی سایت شما در گوگل دارد.

آیا در این وبینار ابزارهای بررسی سرعت سایت هم معرفی می شود؟

بله، درباره چند ابزار مهم و کاربردی صحبت میشود و تا حدودی در مورد برخی از آنها توضیح هم داده میشود و یکی از ابزارها هم بصورت عمیلی نمایش داده می شود.

رعایت این 22 نکته تا چه حد روی سرعت سایتمان تاثیرگذار است؟

اگر تمام این 22 نکته را رعایت کنید، بدون شک سرعت سایت شما تا حد بسیار زیادی بهینه خواهد شد و به احتمال بسیار زیاد نیاز به کار اضافه بیشتری نداشته باشید.

آیا به غیر از این موارد کارهای دیگری هم برای بهبود سرعت سایت قابل انجام است؟

مواردی که در این وبینار گفته می شود، نکاتی مقدماتی هستند که اگر هر سایتی رعایت کند تا حد بسیار بالایی، خود را از اقدامات بعدی جهت بهینه سازی بیشتر بی نیاز می سازد؛ ولی هیچگاه نقطع بهینه 100 درصدی وجود ندارد و همواره جای بهتر شدن وضعیت وجود دارد و با تکنیکهای حرفه ای تر و انجام بررسی ها و استفاده از ابزارهای کاربردی تر، می توانید کیفیت سایت خود را بهبود دهید.

حمزه آذری
حمزه آذری

مدیر فنی و زیرساخت گنجه هاست

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.1 از 5
3.1 از 5 ( 11 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
شرکت در وبینار
شنبه 16 فروردین 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: گنجه هاست
adds-cart