موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار رازهای مخفی یک کسب و کار موفق

وبینار رازهای مخفی یک کسب و کار موفق

وبینار رازهای مخفی یک کسب و کار موفق

ذخیره کردن
وبینار رازهای مخفی یک کسب و کار موفق
توضیحات وبینار

اگر تصمیم دارید یک کسب و کار را راه اندازی کنید و از همان ابتدای کار با اقتدار پیش بروید یا اگر علاقه مند هستید به عنوان مدیری با تجربه کافی به یک مجموعه خدمت کنید و عامل موفقیت آن مجموعه شوید؛ اما نمی دانید برای رسیدن به این اهداف باید از کجا شروع کنید و چه مسیری را طی کنید. یا اگر میخواهید به عنوان یک کارمند وارد بازارکارشوید و میخواهید درباره چالش های قبل و بعد از استخدام دید روشنی داشته باشید،  پس این فرصت استثنائی را از دست ندهید، چرا که این وبینار همان نقشه راهی است که نیاز دارید.  

قطب‌نمای ایجاد و مدیریت یک کسب و کار

هنگامی که درباره راه اندازی یا مدیریت یک کسب و کار صحبت می کنیم؛ اولین مسئله ای که به ذهن اکثر افراد خطور می کند سختی ها و مشکلات ایجاد و مدیریت آن کسب و کار است. اما ریشه این ترس و تفکرات در چیست؟ برگزاری این وبینار نیز برای پاسخ به همین سوال است.

عدم برخورداری از تجربه و دانش کافی درباره راه اندازی و مدیریت یک مجموعه عواملی هستند که می توانند یک کسب و کار را با مشکلات جدی رو به رو کند. اما اگر شما به عنوان یک فرد علاقه مند به مدیریت یا کارآفرینی؛ پیش از آن که اقدامی کنید شروع به یادگیری و آموزش کنید و دانش و تجربه عملی به دست آورید؛ قطعا می توانید عاملی برای به موفقیت رسیدن یک کسب و کار باشید.

فرقی نمی کند کسب و کاری که مدیریت می کنید برای خودتان باشد یا فرد دیگری؛ آنچه اهمیت دارد این است که شما به عنوان یک مدیر باید دانش و شناخت کافی از تمامی بخش های تشکل دهنده یک کسب و کار داشته باشید تا بتوانید آن مجموعه را به بهترین نحو راهبری کنید.

راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار نیز مانند هر فعالیت حرفه ای دیگری نیاز به نقشه راه دارد. شما به عنوان یک راهبر نیاز دارید ابتدا و انتهای مسیر و هر آنچه را که در این بین وجود دارد بشناسید. یک مدیر موفق بودن کار آسانی نیست و برای رسیدن به این جایگاه باید سال ها تجربه داشته باشید. البته سفید کردن مو در آسیاب مدیریت برای به دست آوردن تجربه کافی مربوط به زمانی بود که انتقال تجربه محدود به کار طولانی و انتقال دانش شانه به شانه می شد.

و اما خبر خوب این است که ما اینجا هستیم تا تمام رمز و راز های مخفی برای رسیدن به یک کسب و کار موفق رابه شما بگوییم و دانش و سال ها تجربه عملی خود را در اختیارتان بگذاریم تا راهگشای شما باشد. در این وبینار هر آنچه را که برای ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار موفق نیاز داشته باشید به صورت کاملا کاربردی و مفید در اختیارتان قرار می دهیم. به شما اطمینان می دهیم محتوایی که با شرکت در این دوره دریافت خواهید کرد .محتوای کاربردی و دسته اول است و به شما این فرصت را می دهد تا با مسیر ایجاد و مدیریت یک کسب و کار موفق آشنا شده و در آن عمیق شوید.

دنیای کسب و کار؛ دنیای رقابت است و این رقابت باید به صورت کاملا هوشمندانه پیش برود. مدیر موفق کسی است که با مشکلات و معضلات کسب و کار ها آشنا باشد و بتواند موقعیت های حساس را مدیریت کند. درسمن در این وبینار بستری را فراهم کرده است تا بتوانیم به صورت کاملا تعاملی با شما عزیزان در ارتباط باشیم و راز های موفقیت و شکست بسیاری از کسب و کار ها را به شما بگوییم تا مسیر راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار را با موفقیت طی کنید.

مخاطبین
  • افرادی که به دنبال یک نقشه راه برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق هستند.
  • افرادی که علاقه مند به راه اندازی یک کسب و کار موفق و سود ده هستند.
  • افرادی که علاقه مند به مدیریت یک کسب و کار و رساندن آن به موفقیت هستند.
  • صاحبان و مدیران کسب و کار هایی که می خواهند مجموعه خود را به مطابق با جدید ترین متد های مدیریتی اداره کنند و از رقبای خود پیشی بگیرند.
  • افرادی که قصد تحصیل در رشته های مدیریتی دارند.
  • افرادی که قصد مهاجرت دارند و می خواهند پس از مهاجرت از جایگاه شغلی مناسب با درآمد بالا بهره مند شوند.
  • افرادی که می خواهند آینده کاری و مالی خود را تضمین کنند.
  • افرادی که به دنبال محتوای به روز و دسته اول از دنیای مدیریت هستند.
  • افرادی که به دنبال رشد و توسعه فردی خود هستند.
سوالات متداول

این وبینار در چه سطحی برگزار می شود؟

محتوای ارائه شده در این وبینار شامل به روز ترین و حیاتی ترین مطالبی است که باید پیش از ایجاد و مدیریت یک کسب و کار بدانید و در کسب و کار خود بکار بگیرید ؛ تا به یک مدیر موفق در یک کسب و کار سود ده تبدیل شوید. در اصل می توان گفت این وبینار برای همه افراد مناسب است. از افراد علاقه مندی که قصد دارند کسب و کار خود را راه اندازی کنند یا به عنوان یک مدیر در یک مجموعه فعالیت کنند گرفته تا مدیرانی که به دنبال کسب دانش و تجربه تخصصی تر هستند؛ همگی می توانند در این وبینار شرکت کنند.

پیش نیاز های لازم برای شرکت در این وبینار چیست؟

خبر خوب برای همه علاقه مندان به راهبری یک کسب و کار و رساندن آن به موفقیت و سود دهی این است که برای شرکت در این وبینار تنها به یک پیش نیاز احتیاج دارید که آن هم علاقه است. اگر علاقه مند به این حوزه هستید، پس بی صبرانه منتظر حضور سبزتان در این وبینار هستیم.

آیا برای شرکت در این وبینار به نبوغ خاصی احتیاج داریم؟

این مسئله که فکر کنید کسب دانش و تجربه در حوزه مدیریتی نیاز به نبوغ خاص یا تحصیلات خاصی دارد، کاملا غلط است. یادگیری علوم مدیریتی برای همه افراد جامعه لازم است و به همین سبب نیز شرکت در این وبینار برای عموم مفید است و هیچ محددیتی وجود ندارد. مدیریت بخشی از زندگی همه ما است و هر کدام از ما این کار را در سطوح مختلف انجام می دهیم، پس بهتر آن است که این کار را با دانش کافی انجام دهیم تا سریع تر و آسان تر به اهدافمان دست پیدا کنیم.

این وبینار به چه صورت برگزار می شود؟

وبینار راز های مخفی یک کسب و کار موفق در تاریخ 9آذر 1401 در ساعت 19 به صورت آنلاین در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود. در این وبینار تمامی رمز و راز های راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار موفق را به شما خواهیم گفت و صفر تا صد این مسیر پر چالش را به شما نشان خواهیم داد.

Teacher Avatar
سید حمیدرضا عظیمی مشاور دیجیتال مارکتینگ
Teacher Avatar
مهدی عباسی مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار، مدرس دانشگاه و موسس آکادمی آنلاین درسمن

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.2 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.2 از 5
4.3 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
چهارشنبه 9 آذر 1401
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی آنلاین درسمن