موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه

وبینار دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه

وبینار دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه
توضیحات وبینار

(موضوع این هفته: کسب و کارآنلاین چیست و چه ویژگی‌هایی دارد)

دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه اسم رویدادیه که با رویدادای دیگه یه تفاوت مهم داره، در این رویداد قراره به جای این که فقط یک نفر صحبت کنه و بقیه گوش بدن، با هم گپ بزنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم، انگار نشستیم تو یک کافی شاپ و در حال قهوه خوردن داریم درباره دیجیتال مارکتینگ با هم حرف می‌زنیم.

این رویداد برای چه کسایی مناسبه؟

این رویداد هم واسه کسایی که اول راه دیجیتال مارکتینگ هستن و می خوان بدونن تو این دنیا چی می گذره خوبه و هم برای کسایی که سابقه کار در این حوزه دارن و می خوان برای ادامه مسیر کاریشون قدم‌های بهتری بردارن. ضمنا هر هفته کسب و کار آنلاین 1 نفر از شرکت کننده ها رو بررسی می کنیم و در مورد نقاط ضعف و قوتش صحبت می کنیم، پس رویداد ما واسه کسایی که کسب و کار انلاین دارن یا می خوان راه بندازن هم مناسبه.

در این وبینار یا بهتره بگم دورهمی، که به صورت هفتگی برگزار می شه، هر هفته یک موضوع دیجیتال مارکتینگی خواهیم داشت که من سرفصل ها رو مطرح می کنم و اطلاعاتی که در این 5 سال سابقه کاریم تو اکوسیستم دیجیتال در مورد اون موضوع کسب کردم رو با شما در میون میذارم، بعدش شروع می کنیم به گپ زدن و جنگ و جدل سر اون موضوع.

اما موضوع این هفته ما چیه؟

این روزها و مخصوصا با فراگیر شدن کرونا می‌بینیم که افراد زیادی تمایل به این که کسب و کارشون رو ببرن به فضای آنلاین یا یک کسب و کارآنلاین راه بندازن پیدا کردن، اما واقعا کسب و کار آنلاین چیه؟ آیا با راه اندازی یک سایت و یا راه اندازی صفحات در سوشال مدیا میتونیم ادعا کنیم که کسب و کار آنلاین راه اندازی کردیم؟ 

  این هفته در مورد این صحبت می کنیم که یک کسب و کار آنلاین چه ویژگی‌هایی داره و چه موقع میتونیم ادعا کنیم که واقعا تونستیم یک کسب و کار آنلاین راه بندازیم. اصلا مسیر درست به کدوم سمته و واسه این که بخوایم تو این فضا حرفی واسه گفتن داشته باشیم باید چه قدم هایی رو برداریم

 ضمنا، هر هفته سایت یا شبکه های اجتماعی یکی از شرکت کنندگان رو بررسی می کنیم که این هفته نوبت سایت پاکی تاپ هستش. این  سایت در زمینه نظافت منزل و محل کار و غیره فعالیت می کنه

محمد شفیعی
محمد شفیعی

دیجیتال مارکتر

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
دیجیتال مارکتینگ با طعم قهوه
دوشنبه 5 خرداد 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: محمد شفیعی