موضوعات
سبد خرید (0)
دومین کارگاه تحول الگوهای ذهنی

دومین کارگاه تحول الگوهای ذهنی

دومین کارگاه تحول الگوهای ذهنی

شروع وبینار:   27 شهریور 99 - ساعت 15:00
مدت وبینار: ساعت
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
دومین کارگاه تحول الگوهای ذهنی
بلیت‌های وبینار
فیلم قابل دانلود
تومان
بلیت تخفیف لحظه ی اخر
فعال از 26 شهریور تا 27 شهریور ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
بلیت عادی
فعال از 20 شهریور تا 3 مهر ― ( ویدئو ندارد )
ندارد
توضیحات وبینار

 

اگر هر سوالی درباره این کارگاه دارید؛ در واتساپ با شماره  09107600107  با ما در ارتباط باشید.

***

معرفی کارگاه تحول الگوهای ذهنی ( با ظرفیت ثبت نام محدود )

دومین دوره کارگاه تحول الگوهای ذهنی پس از استقبال مخاطبان از برگزاری دوره اول؛

در 27 شهریور 99 بصورت دوره آموزشی آنلاین، برگزار میشود.

این کارگاه از مباحث لیدرشیپ ( رهبری ) و توسعه فردی است و دریچه ایست به سوی

 زندگی هوشمندانه با رویکرد تلفیقی و همزمان شناخت خود و دیگرنگری در تفکر و رفتار.

***

 قرار است در کارگاه تحول الگوهای ذهنی چه اتفاقی بیفتد؟

واقعیت این است که در کارگاه تحول الگوهای ذهنی، ما صرفا به تغییر یا رشد کمی و بهبود یک ماهیت ذهنی در شما فکر نمی کنیم.

بلکه ما در این کارگاه، بدنبال تحول هستیم.

در واقع شاید ما نخواهیم الگوی ذهنی شما را از نقطه الف به نقطه ب منتقل  کنیم و بگوییم که تغییر ایجاد کرده‌ایم.

ما میخواهیم الگوی ذهنی شما را از نقطه الف را به نقطه ب تبدیل کنیم

و ماهیت آن را تغییر بدهیم و از زوایای دیگر، آن را مورد بررسی و اعمال تغییرات و اتفاقات جدید قرار بدهیم.

*****

ما قصد داریم در این کارگاه، حتی شده یک جرقه و تلنگر اولیه را در ذهن شما ایجاد کنیم تا ماهیت این تحول را خودتان لمس کنید، و همان تجربه را دقیقا برایتان روشن و نهادینه کنیم و همزمان در این مسیر جذاب و طولانی به عنوان تسهیلگر در کنار شما باشیم و به روش های مختلف آموزش و تجربه، بصورت دوره، فروم ، کلاس، وبینار ، کارگاه و ... به سوی تحول بیشتر همراهیتان کنیم.

طبیعتا تجربه کردن و استاد شدن در این مسیر، نیاز به ممارست، مداومت و صبوری دارد و باید با پژوهش و پویش و تمرین و تحلیل همراه باشد.

*****

ما در کارگاه تحول الگوهای ذهنی، به شما کمک می کنیم تا ابراز درونی تان را بشناسید و تقویت کنید و تمرکزتان به چیزهایی که تا کنون به چشمتان نیامده و به گوشتان نخورده، بیشتر شود تا بتوانید پدیده های اطرافتان را کشف کنید و آنچه که تا بحال تجربه اش نکرده اید، برایتان اتفاق بیفتد و همان مزیت رقابتی که در موردش صحبت کردیم برایتان خلق شود.

همزمان، ما در این کارگاه، باورها و الگوهای ذهنی که از کودکی برای ما به غلط جا افتاده را شناسایی می کنیم، و بعد گام هایی در جهت اصلاح و بهبودش برمی داریم.

در بررسی این الگوهای ذهنی، رویکرد ما، دیگر نگری و پرهیز از خودنگری است. یعنی قرار نیست خودمان را اولویت همه چیز ببینیم و فقط در جهت منافع خودمان حرکت کنیم.

در این مسیر قرار است یاد بگیریم که با دیدن و توجه به دیگران، انگار کم کم به ذات اصیل انسانی خودمان برگردیم و به کمک این اصالت، در مسیرآرامش و آسایش حرکت کنیم.

*****

به نوعی، انگار بخشی ازمزیت رقابتی را پیدا کرده ایم و در نتیجه ی این اتفاق، بهترین رفتار در برابر دیگران را انتخاب می کنیم و راحت تر برای مسایل خود، راه حل پیدا می کنیم و در مقابل، همان انرژی هم از سمت کائنات به سمت ما حرکت می کند. نتیجه این اتفاق، فراوانی و وفور در زندگی ماست و در نهایت،  ایجاد آرامش و آسایش دوطرفه برای خودمان و دیگرانی که در محیط کار و زندگی ما هستند.

این تفکر، منجربه ایجاد توانایی بزرگتری در ما می شود تا بتوانیم به فراتر از خود بیندیشیم  و کارهای بزرگتر انجام دهیم و سراغ دستاوردهای بالاتر برویم و در نتیجه بهره وری، سودآوری و عملکرد بالاتری در کار و زندگی داشته باشیم.

نمونه بارز این اتفاقات، افزایش 300تا400 درصد بهره وری در سازمانها و افرادی است که دچار تحول در الگوهای ذهنی خود شده اند.

و این همان جایی است که ما شما را به سمتش هدایت می کنیم .

اگر هر سوالی درباره این کارگاه دارید؛ از طریق پیغام متنی در واتساپ با شماره  09107600107  با ما در ارتباط باشید.

 

 

سرفصل‌های وبینار

سرفصل دومین کارگاه تحول الگوهای ذهنی (از سلسله مباحث خلق انسان و سازمان موثر):

 

دیگرنگری و ابزارهای کارامد در این حوزه

لیدرشیپ ( رهبری)  تمامیت، اصالت، تعهد، منشا بودن و ...

خودنگری

مباحث مرتبط با تغییر الگوهای ذهنی 

تمرینهای فردی و گروهی

تحلیل کیس های مرتبط

بازیهای رفتاری مرتبط

مخاطبین

مخاطبین کارگاه تحول الگوهای ذهنی، مدیران، کارشناسان، دانشجویان، و هر فردی که بخواهد ارتباطات شغل و زندگی خود را بهتر مدیریت کند و برای توسعه فردی خودش وقت بگذارد و حال و آینده اش را بسازد.

سوالات متداول

آیا این دوره، ویدیو دارد؟

خیر. با توجه به اینکه این دوره، شامل اشتراک تجربه های شخصی و شغلی شرکت کنندگان است، صوت یا ویدیوی دوره، منتشر نخواهد شد. اما شرکت کنندگان بصورت همزمان با برگزاری این کارگاه، به مدت یک ماه و نیم در گروه اختصاصی، درباره مطالب کارگاه به تمرین و تعامل مشترک خواهند پرداخت و مطالب هر جلسه توسط مدرسان دوره، در تمرین های گروهی، مرور می شود.

روش تدریس در این دوره چگونه است؟

مطالب این دوره به دوصورت تئوری و انتقال تجربه از طریق تعامل بین مدرسین و شرکت کنندگان و با تلفیقی از آموزش، منتورینگ، کوچینگ فردی، کوچینگ گروهی و بازیهای تعاملی برگزار می شود. مهدی جعفری منش، فریبا خاکزاد و گیتی صفرزاده تسهیلگران دوره هستند.

آیا ما دراین کارگاه کاملا دچار تحول الگوی ذهنی می شویم؟

تحول در الگوی ذهنی شما، بستگی به میزان مشارکت و تعامل شما، سطح پذیرش و انتخاب شما دارد. شما با مفاهیم و فرایندهای مرتبط آشنا می شوید و مستقیما تجربه های خود را می بینید و بررسی می کنید. در عین حال درگیرودار تجربیات سایر شرکت کنندگان هم هستید. پس از این کارگاه، شما حتما در بخش هایی از الگوهای ذهنیتان، دچار تغییر یا تحول شده اید. این همان مسیر توسعه فردی و دستیابی به مهارت های فردی در زندگی و کسب و کار است.

چه شرایط و وسایلی برای حضور در این کارگاه لازم است؟

ترجیحا لپ تاپ (به جای موبایل)، چند برگه کاغذ و خودکار، محیطی آرام و یک ذهن آماده و سرحال. شرکت کنندگان، در حین تمرین ها از میکروفون و یا دوربین لپ تاپ و موبایل خود در کارگاه استفاده می کنند.این دوره آموزشی کاملا تعاملی است.

اگر در زمان دوره موفق نشدم آنلاین شوم آیا دوره را از دست داده ام؟

این کلاس به صورت کارگاهی برگزار میشود و حضور و تعامل مشترک بین شرکت کنندگان، از اولویت های آموزشی در کارگاه تحول الگوهای ذهنی است. اگر ثبت نام کرده باشید و به هر دلیلی در هیچ یک از جلسات حضور نداشته باشید، صرفا می توانید ثبت نام و حضور خود را به دوره ی بعدی این کارگاه منتقل کنید. اما اگر حتی یک جلسه در این دوره حضور داشته باشید، دیگر امکان انتقال ثبت نام و حضور در دوره ی بعد را نخواهید داشت. گرچه فرصت حضور همزمان در بازه زمانی یک ماه و نیمه ی تمرینهای گروهی، در گروه اختصاصی شرکت کنندگان وجود دارد که کاملا بر اساس مرور و تمرین مطالب کارگاه است و میتوانید با کلیه مفاهیم و مطالبی که در کارگاه گفته شده آشنا شوید و تمرین و مشارکت کنید تاعدم حضور شمادر جلسات آنلاین جبران شود.

آیا این دوره فقط بصورت آنلاین برگزار می شود؟

با توجه به شرایط عمومی کرونا و پاندمی، کلاس بصورت آنلاین و غیر حضوری برگزار میشود اما پس از ثبت نام نهایی مشارکت کنندگان درصورت توافق کلیه شرکت کنندگان، بخشی از کارگاه تحول الگوهای ذهنی بصورت حضوری یا در محیط دیگر برگزار می شود.

Teacher Avatar
مهدی جعفری منش مدرس دانشگاه، مشاور بین المللی مدیریت کوچ و تسهیلگر توسعه مهارت های فردی
Teacher Avatar
فریبا خاکزاد مشاور و منتور کسب‌و‌کار؛ کوچ رهبری (لیدرشیپ)
Teacher Avatar
گیتی صفرزاده پژوهشگر اجتماعی، طراح بازی‌های رفتاری
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
27 شهریور 1399
ساعت 15:00
ساعت 16:00
جلسه اول-ادامه
27 شهریور 1399
ساعت 16:01
ساعت 18:00
جلسه دوم
3 مهر 1399
ساعت 15:00
ساعت 18:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: فریبا خاکزاد
گزارش دادن
 انتخاب بلیت