موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار وب دیزاین حرفه‌ای (اصول یادگیری ساخت امپراطوری فرانت‌اند)

وبینار وب دیزاین حرفه‌ای (اصول یادگیری ساخت امپراطوری فرانت‌اند)

وبینار وب دیزاین حرفه‌ای (اصول یادگیری ساخت امپراطوری فرانت‌اند)

شروع وبینار:   23 خرداد 01 - ساعت 20:30
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار وب دیزاین حرفه‌ای (اصول یادگیری ساخت امپراطوری فرانت‌اند)
توضیحات وبینار

اگر به دنبال این هستید که مسیر تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای فرانت اند را به خوبی بشناسید و آن را به صورت اصولی طی کنید، این دوره کاملا مناسب شما است.

طراحی سایت، نیاز اساسی هر کسب و کار

دنیای امروز دنیای رقبات بدون توقف است. یک کارفرما دیگر نمی تواند با مبتدی ترین سایت کارش را آغاز کند و منتظر بماند تا موفق شود. همه کسب و کار ها در هر سطحی نیاز به طراحی یک سایت حرفه ای دارد. طراحی سایت باید به گونه ای باشد که بتواند در اولین نگاه کاربر را جذب کند و او را متقاعد کند که در سایت بماند و صفحات بیشتری را ببیند و در نهایت نیازش را به وسیله شما بر طرف کند. حتی برای دفعات بعدی نیز شما باید از اولویت هایش باشید.

 در همین راستا، آن دسته از طراحان سایتی موفق هستند که دانش کاملی در این حوزه داشته باشند و بتوانند بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. دانش کامل و متخصص شدن در این حوزه نیز نیازمند گذراندن دوره وب دیزاین حرفه ای است.

مفتخریم که بگوییم آکادمی درسمن به عنوان مرجع آموزش مهارت محور در برنامه نویسی تصمیم به پروش متخصصان طراحی سایت و به طور ویژه مهارت فرانت اند با استفاده از زبان محبوب و دوست داشتنی جاوااسکریپت و فریم ورک ری اکت کرده است. امیدواریم این آموزش راه گشای آن دسته از عزیزانی که می خواهند در این راه قدم بگذارند، باشد. در ادامه نیز بیشتر با محبوب ترین فریم ورک جاوا اسکریپت، یعنی ری اکت آشنا می شویم.

محبوب ترین فریم ورک جاوا اسکریپت، ری اکت

React که با نام های دیگری چون ReactJS و React.js شناخته می شود، یکی از فریم ورک های زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت است. کاربرد ری اکت در حوزه فرانت اند می باشد. ری اکت کاملا رایگان است و به صورت منبع باز ارائه شده است.

ری اکت توسط کمپانی متا ( فیسبوک سابق) به بازار عرضه شده است. این فریم ورک  می تواند به عنوان پایه ای در توسعه اپلیکیشن های تک صفحه ای، موبایلی یا رندر شده توسط سرور با چارچوب هایی مثل Next.js استفاده شود. با این حال، React فقط به مدیریت حالت و ارائه آن حالت به DOM می پردازد، بنابراین ایجاد برنامه های React معمولاً به استفاده از کتابخانه های اضافی برای مسیریابی و همچنین عملکردهای خاصی در سمت مشتری نیاز دارد.

بازار کار ری اکت

با تصاحب زندگی بشر توسط اینترنت و وابستگی بیش از پیش برای رفع هر گونه نیازی در بستر وب، افراد زیادی نیاز جامعه به وب سایت را درک کردند و به سمت فعالیت در این شغل پیش رفتند. ری اکت که برای طراحی رابط کاربری وب سایت استفاده می شود به یکی از محبوب ترین شاخه های برنامه نویسی وب تبدیل شد.

امکانات و ویژگی های منحصر به فرد ری اکت عاملی برای افزایش تقاضای نیرو متخصص در این حوزه شد. قدرتمند بودن و پشتیبانی از ویژگی سئو فرندلی بودن از دیگر عواملی است که ری اکت را در بین برنامه نویسان فرانت اند محبوب کرده است.

اما با همه این تفاسیر، ویژگی اصلی که باعث شده افراد زیادی جذب ری اکت شوند، سادگی و انعطاف پذیری بالا در عین کارایی و عملکرد بالای آن می باشد. یک برنامه نویس ری اکت با توجه به سابقه و سطح تخصصش حقوقی بین 5 تا 15 میلیون تومان دریافت می کند. این مقدار در خارج از کشور به 95 هزار دلار در سال نیز می رسد.

این وبینار مخصوص چه افرادی است؟

این وبینار مخصوص کسانی است که به طراحی سمت کاربر وب سایت یعنی فرانت اند علاقه دارند و قصد دارند فعالیت در این حوزه را آغاز کنند، اما نمی دانند ابتدا و انتهای مسیر درست برای تبدیل شدن به یک طراح سایت خبره کجاست.

اگر علاقه دارید در بخش فرانت اند و به طور ویژه با استفاده از فریم ورک ری اکت فعالیت کنید و به عنوان یک متخصص تمام عیار و حرفه ای وارد بازار کار شوید، این دوره مناسب شما می باشد.

طی کردن مسیر حرفه ای شدن با درسمن

آکادمی درسمن تصمیم به برگزاری دوره ای گرفته است که می تواند راه گشای تمامی علاقه مندان به این حوزه باشد. ما از ابتدا تا انتهای مسیر را به شما نشان می دهیم. در این بین نیز به بررسی جایگاه جاوا اسکریپت و ری اکت در ایران و دنیا و همچنین  بازار کار رو به رشد این حوزه می پردازیم.

اما محتوا این دوره محدود به اینجا نیست. در ادامه به شما می گوییم تفاوت بین سایت های CMS مانند وردپرس و جوملا با سایت هایی که برنامه نویسی  شده اند را می گوییم. از آنجایی که می دانیم دغدغه اصلی برنامه نویسان پس از آموزش، یافتن شغل مناسب است به بررسی این مورد نیز می پردازیم. توضیحات اجمالی از سئو سایت نیز یکی دیگر از مباحث جذاب تدریس شده در این دوره است.

آکادمی درسمن در ارائه این دوره به این مباحث بسنده نکرده است و به میزان نیاز به آموزش HTML، CSS، Bootstrap5 و جاوا اسکریپت نیز پرداخته است. در انتهای دوره نیز به بررسی نمونه سایت های جذاب می پردایم و هم از نظر ظاهر و هم از نظر برنامه نویسی آن ها را نقد می کنیم.

سرفصل‌های وبینار

معرفی کامل ساختار وب، اینترنت و پروتکلهای آن
آشنایی اولیه با زبان HTML
آشنایی با زبان css و معرفی دستورات پرکاربرد آن
آشنایی با جاوا اسکریپت و اثر آن بر صفحات وب
معرفی جی کوئری و کار با آن
معرفی فریم ورکهای جاوا اسکریپت
کار با ری اکت، محبوب‌ترین فریمورک جاوااسکریپت
معرفی بوت استرپ ۵ و شروع استفاده از آن
زبانهای بک اند و آینده آنها در ایران و خارج از کشور

مخاطبین

علاقه مندان به حوزه برنامه نویسان فرانت اند که می خواهند با استفاده از ری اکت به فعالیت در این حوزه بپردازند.

کسانی که می خواهند از صفر شروع به یادگیری ری اکت کنند.

افرادی که می خواهند آینده شغلی خود را تضمین کنند.

افرادی که می خواهند مسیر تخصص در ری اکت را به صورت اصولی طی کنند.

افرادی که می خواهند به درآمد های ایده آل دست پیدا کنند.

افرادی که می خواهند به صورت فریلنسری پروژه بگیرند.

سوالات متداول

ویژگی های ری اکت چیست؟

تعداد زیادی فریمورک برای ساختن فرانت اند، مانند انگولار وجود دارد که خیلی ساده تر از React هستند. اما ویژگی هایی نظیر درک ساده مفاهیم ری اکت باعث شده است روز به روز به تعداد علاقه مندان آن اضافه شود. برنامه های نوشته شده با ری اکت قابلیت تست پذیری فوق العاده آسان آن می باشد. در ری اکت می توان توابع و کامپوننت ها را با استفاده از پارامتر ها وخروجی ها چک کرد.

پیش نیاز های این دوره چیست؟

خبر خوب برای علاقه مندان به فرانت اند و ری اکت این است که برای شرکت در این دوره به هیچ پیش نیازی احتیاج نداردی. چرا که بنا را بر آن قرار دادیم که هیچ آشنایی با ری اکت و طراحی وب ندارید و به همین علت تمامی مباحث را از صفر آموزش می دهیم.

آیا برای شروع ری اکت به نبوغ خاصی احتیاج دارید؟

نه، این طور نیست. ری اکت یکی از محبوب ترین کتابخانه های جاوا اسکریپت است. علت محبوبیت و مقبولیت ری اکت نسبت به سایر فریم ورک های جاوا اسکریپت سادگی در عین قدرت مندی است. برای شروع فعالیت در این حوزه کافی است به برنامه نویسی علاقه داشته باشید و با پشتکار شروع به آموزش دیدن کنید.

این وبینار در چه سطحی برگزار می شود؟

محتوای ارائه شده در این سلسله وبینار از سطح مقدماتی شروع می شود. ما هر آنچه برای شروع این راه احتیاج دارید را در اختیارتان قرار می دهیم. هدف از برگزاری این وبینار آشنایی هر چه بیشتر با فرانت اند می باشد.

این دوره به چه صورت برگزار میشود؟

وبینار وب دیزاین حرفه ای به مدت 7 ساعت در 7 جلسه آنلاین برگزار می شود. در این وبینار چگونگی ساخت امپراطوری فرانت اند را به زبان ساده می آموزیم . این وبینار طلایی از 23 خرداد 1401 آغاز می شود و تا 13 تیر 1401 ، در روز های دوشنبه و چهار شنبه هر هفته از ساعت 20:30 الی 21:30 برگزار می شود.

مهدی عباسی
مهدی عباسی

مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار، مدرس دانشگاه و موسس آکادمی آنلاین درسمن

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
دوشنبه 23 خرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 21:30
جلسه دوم
چهارشنبه 25 خرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 21:30
جلسه سوم
دوشنبه 30 خرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 21:30
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی آنلاین درسمن
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت