موضوعات
سبد خرید (0)
سیستم سازی برنامه ریزی +تندخوانی پنج ستاره  (خصوصی)

سیستم سازی برنامه ریزی +تندخوانی پنج ستاره (خصوصی)

سیستم سازی برنامه ریزی +تندخوانی پنج ستاره (خصوصی)

افزودن به تقویم
ذخیره کردن
سیستم سازی برنامه ریزی +تندخوانی پنج ستاره  (خصوصی)
توضیحات وبینار

 

🚨جهت مشاوره رایگان  دوره ثبت نام  کنید 🚨

 آیا تا به حال ،هم احساس بیش از حد کار کردن و هم احساس بی مصرفی کرده اید.؟

 

بدان که زندگی پر مشغله بی حاصل است. 

«سقراط ـ»

 تو این دوره به صورت خصوصی کارها وآموزش هاتون رو سیستم سازی وشخصی سازی می کنیم تا دیگه تو دام اهمال کاری ناشی از دیدن آموزش های بیهوده ودرنتیجه نیمه کار رها کردن و اجرا نکردن آنها  نیوفتید. .و بر اهداف اصلی متمرکز می شویم . و با تقویت تمرکز و حافظه و بالابردن سرعت مطالعه و در نتیجه  افزایش اعتماد بنفس تون ،سرعت اجرای آموزش ها رو افزایش می دهیم .

اگر زندگیتان را اولویت بندی نکنید یکی دیگر اولویت بندی اش می کند.

شاید براتون جالب باشه . بیشتر افراد تحصیل کرده و باهوش با دلایلی کاملا منطقی ومعقول خود را در چرخه معیوب آموزش دیدن و آموزش دیدن انداخته اند.درصورتی که روی دیگر آموزش دیدن ««اجرا کردن آموخته ها است. چرخه ای که خود من هم تا یکسال پیش در دامش افتاده بودم 

 

 

چرا این دوره به درد من میخورد؟

چون این دوره شامل پنج دوره سیستم سازی برنامه ریزی ،شخصیت شناسی Mbti و الفبای تندخوانی و تندخوانی حرفه ای و دوپینگ مغز است.

1- سیستم سازی برنامه ریزی 

تو این دوره با استفاده از تکنیک های کارعمیق و برنامه ریزی ، سیستمی طراحی می کنیم که کاملا شخصی سازی شده و منطبق بر عادت های رفتاری وشخصیتی شماست وانرژی شما رو بر کارهای اصلی تون متمرکز می کنه تا بتونید کارهاتون رو با کمترین انرژی وتو کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برسونید.

کمتر کار کنید بیشتر نتیجه بگیرید

 اگر از  عادت هایی مثل اهمال کاری هم رنج می برید ،تو این  دوره با متمرکز شدن بر ریشه های اهمال کاری و کمال طلبی منفی ، تلاش می کنیم تا کارها و عادت هایی که باعث هدر دادن انرژی و بازدهی شما می شوند را کنار بگذاریم .

🚨جهت دریافت تست اهمال کاری   جمله « من یک اهمال کار هستم » را به شماره  9923173879📲 در وات ساپ  ارسال کنید.🚨

2- دوره شخصیت شناسی mbti

MBTI ابزاری است برای شناخت بهتر جایگاه فرد در زندگی شخصی و حرفه‌ای که فرد را قادر می‌سازد به کسبِ بینش عمیق‌تری نسبت به توانمندی‌های ذاتی‌اش دست یابد. در نتیجه‌ این شناخت، اشخاص قادر خواهند بود بخش‌های مهمی از زندگی خود از جمله روابط شخصی و مهارت‌های سازمانی و شغلی خود را بهبود بخشند.

پس تا این مهارت رو یاد نگرفتی هیچ مذاکره ای رو شروع نکنید ،کارمندی رو استخدام  نکنید. جایی استخدام نشویدو  .شغلی را  انتخاب نکنید.

 نکته مهم  اینکه،اگر بارها و بارها سعی کردید که برنامه ریزی کنید ولی بعد از دوسه روزبرنامه   را رها  کرده اید .بذار خیالتون رو راحت کنم افرادی که تایپ شخصیتی نا منظمی دارند دچار این مشکل هستن و استراتژی های رایج اهمال کاری اصلا به کارشون نمیاد.(من خودم هم تایپ نامنظمی دارم). و اونها لازمه از تکنیک هایی دیگه استفاده کنند .

 

🚨جهت دریافت تست شخصیت شناسی  کلمه « MBTI»  را به شماره   9923173879📲  در وات ساپ ارسال کنید. 🚨

 

3-دوره «الفبای تندخوانی »

.بیشتر مشکلات شما مثل خستگی، فراموشی و حواس پرتی های مکرر موقع مطالعه به دلیل عادت های اشتباه و رعایت نکردن اصول ساده و صحیح مطالعه هستن بنابراین تو این دوره بر روش های صحیح مطالعه و خلاصه نویسی متمرکز هستیم تا بتوانید فقط با یک بار مطالعه کتاب تمام مطالبش رو یاد بگیرید.

تا این تکنیک رو یاد نگرفتید خوندن هیچ کتابی رو شروع نکنید

 

🚨جهت دریافت  آزمون تندخوانی  کلمه  تندخوانی را به   9923173879  📲در وات ساپ ارسال کنید. 🚨

4--دوره تندخوانی حرفه ای

تو این دوره  سرعت مطالعه شما تو مطالب تخصصی  حداقل چهار برابر میشه یعنی اگر شما در یک ساعت 20 صفحه بخونید بعداز یک ماه تمرین می توانید همون مطالب رو تو مدت 15 تا 20 دقیقه مطالعه کنید.(فقط کافیه روزی نیم ساعت از وقت تون رو برای تمرین به من بدین )

5-دوره دوپینگ مغز

تو این دوره به کمک تکنیک های  تقویت حافظه و تمرکز، توانمندی و خلاقیت مغز تون رو افزایش خواهید دادو .سرعت یادگیری خوتون رو بالا خواهید برد..

 

کنید.  

مخاطبین

صاحبان کسب وکار وافراد سرشلوغ ،پزشکان ،وکلا  .که از مدام آموزش دیدن  و اجرا نشدن ایده هاشون عذاب می کشند.

دانشجویان شاغل که از زیادی کارها وکتاب های درسی خوانده نشده رنج می برند.

.و...

سوالات متداول

دوره گروهی هست یا خصوصی؟

خصوصی

مدرس این دوره چه کسی هست ؟

فریده حقیقی داری مدرک مربی گری تندخوانی حرفه ای وسه سال سابقه تدریس تندخوانی

فریده حقیقی
فریده حقیقی

طراح تندخوانی 5 ستاره

جلسات وبینار زمان برگزاری
مشاوره
جمعه 31 تیر 1401
ساعت 16:30
ساعت 17:01
Host Cover
برگزارکننده: فریده حقیقی
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت