موضوعات
سبد خرید (0)
دوره آنلاین مهارت های یادگیری و تندخوانی به مدل دلخواه مغز

دوره آنلاین مهارت های یادگیری و تندخوانی به مدل دلخواه مغز

دوره آنلاین مهارت های یادگیری و تندخوانی به مدل دلخواه مغز

ذخیره کردن
دوره آنلاین مهارت های یادگیری و تندخوانی به مدل دلخواه مغز
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار
یادگیری به مدل دلخواه مغز

بالاخره بعد ازماه ها تحقیق، مطالعه و تمرین در زمینه مهارت های یادگیری از جمله  بیشتر کردن سرعت مطالعه، افزایش درک مطلب و قدرت حافظه تصمیم گرفتم بهترین و کاربردی ترین چیزهایی که یاد گرفتم باهاتون به اشتراک بذارم.  به کیفیت این دوره اطمینان کامل دارم. من نتیجه گرفتم شما هم اگه تمرین کنین قطعا نتیجه میگیرین.
از قدیم هم گفتن: "توانا بود هرکه تمرین کند"

 

     چرا تند خوانی یاد بگیرم؟
     چرا تند خوانی و یادگیری صحیح مبتنی بر دانش مغز؟ 


     قبل از اینکه به تفصیل درباره این دوره توضیح بدیم ازتون دعوت میکنم ویدیو زیر که حدود دو دقیقه است رو حتما ببینید.

      چرا یاد گرفتن این مهارت رو بهتون توصیه میکنم؟

کتاب خوندن مهمه؛ دیگه این خیلیییی بدیهی که اطلاعات ناب دنیا رو میتونیم توی کتاب ها پیدا کنیم. مطمئنم هممون به این نقطه رسیدیم که حداقل یک بار گفتیم: "کاش این موضوع رو ۱۰ سال پیش میدونستم." خوندن کتاب ریسک گفتن این جمله رو حذف میکنه و اگه بلد باشیم درست کتاب بخونیم ۱۰ سال بعد نسبت به بقیه کسایی که کتاب نخوندن کلی جلوتر هستیم.

هممون میدونیم که با ماشین سریعتر و راحت تر از پیاده رفتن به مقصد میرسیم. شاید بپرسین خب که چی؟ ربطش به کتاب چیه؟ اول بیا مرور کنیم اگه ماشین داشته باشیم چقد زندگی متفاوت میشه. فرض کن اگر توی یه زمان مشخص خودتو به یک مقصد مشخص برسونی سود خوبی میکنی. درسته که اگر پیاده هم بری میرسی، اما انرژی و وقت زیادی ازت میگیره و احتمالا دیر میرسی. اخرش هم میگی: "کاش ماشین داشتم." حالا فرض کن که ماشین رو داری؛ ولی رانندگی بلد نیستی. خب مسلما بهترین ماشین رو هم داشته باشی نمیتونی ازش استفاده کنی. میتونی از یکی که رانندگی بلده بخوای تورو به مقصد برسونه؛ اما مسلما هزینه  بیشتری برات داره. آخرش هم میگی: "کاش رانندگی بلد بودم."

کتاب تند خوانی حافظه مطالعه یادگیری

جای اینکه پیاده بری، یه ماشین خوب بخر. به جای آزمون و خطا، تجربه های بد و منفی و کلی اشتباهات تکراری کتاب های خوب تهیه کن. و حالا به شیوه درست بخونشون. داشتن بهترین کتابها بدون داشتن مهارت کتاب خوندن مثل اینه که لامبورگینی داشته باشی ولی رانندگی باهاش رو بلد نیستی. پس دوست من

 کتاب خوب داشته باش. تهیه کتاب های خوب مثل داشتن ماشین خوبه.

و مهارت درست مطالعه مثل داشتن مهارت رانندگی با این ماشین.

و این دوتا در کنار هم سرعت رسیدن به هدف ها و آرزوهاتو رو چند برابر میکنه.

چرا دوره مهارت های یادگیری مبتنی بر دانش مغز؟

این دوره تندخوانی دوره ای فراتر از تمامی دوره های تندخوانی های موجود در کشور است. برای تهیه این دوره برترین آموزش های داخلی و خارجی مورد بررسی قرار گرفته و بهترین متدهای های کاربردی تند خوانی و تقویت حافظه استخراج شده است ( و کلیه اطلاعات به درد نخوروغیر قابل استفاده حذف شده است ). در ذیل برخی از ویژگی های این دوره بهتون میگم:

  1. افزایش 3 تا 5 برابری سرعت مطالعه تنها در21 روز تمرین
  2. آموزش  بر پایه دانش روزمغز
  3. آموزش مایندمپ، تکنیک های تقویت حافظه، شخصیت شناسی و ...
  4. آموزش و ارائه چند نرم افزار کاربردی در زمینه تندخوانی و تقویت حافظه
  5. پشتیبانی و پیگیری توسط مدرس و دیگر پشتیبانان آموزش دیده تا یک ماه پس از پایان دوره
  6. عضویت در کانال های اختصاصی این دوره
  7. گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما
  8. جایزه نقدی یرای برترین دانش آموخته این دوره

تمام آنچه که برای موفقیت های تحصیلی، شغلی و رشد شخصی خود نیاز دارید در این آموزش برای شما عزیزان قرارداده شده است.

سرفصل های دوره تند خوانی و یادگیری صحیح به مدل دلخواه مغز

در ویدیو زیر به صورت کامل درباره سرفصل های دوره توضیح دادم. پیشنهاد میکنم این ویدیو رو حتما ببینید.

 

 

سرفصل های این محصول عبارتند از :

۱. یاد میگیریم مغزمون به عنوان فرمانده چطوری کار میکنه و ما چطوری باهاش رفتار کنیم که بهترین عملکرد رو داشته باشه. مطالب این دوره بر مبنای (BBL (brain base learning  یا "یادگیری مغز محور" هست.

۲.  نحوه صحیح مطالعه رو یاد میگیریم. و به هفت تیر یادگیری مجهز میشیم.

۳. حالا مطالبی رو که خیلی خوب خوندیم باید بیشتر و بهتر از همیشه توی حافظمون نگه داریم. پس میریم سراغ تکنیک های تقویت ذهن و حافظه که نه تنها توی یادگیری خیلی بهمون کمک میکنه بلکه ما رو از بیماری های مربوط به کاهش حافظه برای همیشه مصون نگه میداره.

۴. گاهی وقت ها مساله توی درست خوندن نیست. مساله تمرکزه؛ مساله اینه که تا کتاب برمی داریم حواسمون پرت زمین، دیوار، گلهای قالی، دختر همسایه و صدای قشنگ گنجشک ها میشه. خیلی مهمه که یاد بگیریم چطور تمرکزمونو حفظ کنیم. نور خورشید کاغذ رو نمیسوزونه اما اگر با ذره بین نور رو متمرکز کنیم کاغذ رو به آتیش میکشه. به این میگن قدرت تمرکز.

۵. همه این سرفصل هایی که برات گفتم یه طرف این یکی یه طرف. میخوام مجهزتون کنم به سلاح شخصیت شناسی .
آیا میدانستید که بر اساس نوع شخصیتمون مدل مطالعمون فرق میکنه؟ توی این دوره یاد میگیریم روش مطالعه مناسب شخصیت خودمون بسازیم؛ که هم کمتر خسته شیم و هم بیشتر یاد بگیریم.

۶. این دوره تمرین محور و کاربردی طراحی شده. تا چیزایی که یاد میگیرید، همیشه یادتون بمونه. واسه همین یه سری تمرین و بازی در قالب نرم افزار براتون آماده کردیم که چیزایی که یاد گرفتین یادتون نره و توی ۸۰ سالگی هم حافظه وذهنتون فولادی باشه.

همراه شما در این دوره 

من پریسا حسینی هستم؛ مدرس مهارت ها و تکنیک‌های یادگیری، افزایش تمرکز و بهبود حافظه.زندگی من به صورت ارادی وغیرارادی همراه با یادگیری و مطالعه بوده است. همیشه مجبور بودم یاد بگیرم یا انتخاب می‌کردم یاد بگیرم. اما از وقتی یاد گرفتم مغز چه جوری کار میکنه و با یادگیری صحیح و اصولی آشنا شدم زندگیم متحول شد و سرعت رشدم چند برابر شد. خداروشکر میکنم که امروز یک مغز قدرتمند، یک حافظه قوی و تمرکز فولادی دارم که میتونم به کمکشون راحت تر و با آرامش بیشتری به سمت رویاهام حرکت کنم. اگه مایل باشی، دوست دارم به تو هم کمک کنم که به هدف هات برسی.

قیمت دوره مهارت های یادگیری مبتنی بر دانش مغز

قیمت اصلی این دوره ۳۹۹۰۰۰ تومان است. با یک سرچ ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که این دوره آنلاین نسبت به دوره های موجود هزینه بسیار کمتر و البته ویژگی های بسیار بیشتری را داراست ( لطفا قبل از ثبت نام حتما سرچ کنید ) .علاوه بر این در ثبت نام زود هنگام می توانید از پنجاه درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید و فقط با ۱۹۹۰۰۰ تومان در این دوره بی نظیر شرکت کنید.

هنوز تموم نشده. اگر تمایل دارید به همراه دوستانتان در این دوره آنلاین شرکت کنید ما برای شما تخفیف بیشتری در نظر گرفتیم. اگر با پنج نفر یا بیشتر از دوستانتون در این دوره شرکت کنید بیست درصد تخفیف بیشتر ( 20% ) به همه شما تعلق میگیره. برای دریافت کد تخفیف اختصاصی خودتون به آیدی واتساپ به شماره 09021686821 پیام بدین. 

چرا اینقدر تخفیف؟

ما به کارایی این دوره آنلاین ایمان داریم. ارزش واقعی این دوره بسیار بیشتر از این مبالغ است و نتایجی که در این دوره می گیرید فراتر از این هزینه هاست. پس چرا اینقد تخفیف؟ ما باور داریم با کتاب خواندن میتونیم یک گام موثر در جهت بهتر شدن خودمون و جامعه مون برداریم. با بهتر شدن هر یک از ما، خانواده ما و بالطبع جامعه ما بهتر میشه. و نتایج این تغییر مثبت به زندگی خودمون برمیگرده. 

این تخفیف به تعداد محدود برای این دوره قراردادیم تا تعداد افراد بیشتری بتوانند این آموزش های بی نظیر ببینند و دنیامون و کشورمون جای قشنگ تری برای زندگی بشه. قطعا این تخفیف ها در دوره های بعدی تکرار نخواهد شد. پس فرصت را از دست ندهید.

هیچ ریسکی وجود نداره !!!

من به کارایی این دوره اطمینان دارم. من و خیلی از افراد دیگه از این دوره نتایج شگفت انگیزی گرفتیم. اگر به هر دلیلی با شرکت در این دوره و انجام تمرینات نتیجه نگرفتی و ازش رضایت نداشتی کل مبلغ دوره رو بهت برمیگردونیم. هیچ ریسکی وجود نداره. منتظر چی هستی ؟ بدون ریسک ثبت نام کن 

 

پنج میلیون ریال جایزه نقدی (۵۰۰۰۰۰۰ ریال ) 

به فردی که بیشترین فعالیت رو در طول دوره داشته باشه و در انجام تمرینات بهترین عملکرد رو داشته باشد پنج میلیون ریال جایزه نقدی تعلق میگیره. دیگه منتظر چی هستی؟ هم از یادگیری و رشد و پیشرفتت لذت ببر و هم پنج میلیون ریال جایزه برنده شو.  

با شرکت در این دوره انلاین چه چیز های دریافت می کنید؟

  - تمام فایل های تصویری جلسات انلاین ( پنج جلسه )
  - اسلاید های آموزشی جلسات انلاین ( پنج جلسه )

علاوه بر این ها با ثبت نام در این دوره آنلاین عضو دوره غیرحضوری به ارزش 480هزار تومن خواهید شد. این دوره که شامل 21 روز محتوای آموزشی و تمرینات؛ ۴۵ فیلم آموزشی و کتابچه مهارت های یادگیری است؛ به رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در زیر بخش هایی از ویدیوهای این دوره را میبینید : 

 

این دوره برای چه کسانی کارآمد و مفیده؟

بدون شک این دوره برای هر فردی که به دنبال پیشرفت و موفقیت در زمینه تحصیل یا کسب و کار خودشه و هرکس که میخواد به یه هدفی برسه لازمه. همه ما میدونیم که یکی از مهم ترین گام ها برای رشد و پیشرفت مطالعه است. متاسفانه به دلیل سرعت مطالعه پایین، روش های نادرست یادگیری و دنیای شلوغی که مانع تمرکزمون میشه خیلی از ما مطالعه کردن برامون سخت و غیر ممکن شده. با کمک این دوره آموزشی میتونیم خیلی بهتروعالی ترمطالعه کنیم.

وهمچنین برای تمام افرادی که به دنبال موفقیت در کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی هستند یادگیری و استفاده از این آموزش ها الزامی است. چراکه موفقیت تحصیلی تنها و تنها ناشی از روش مطالعه صحیح و کاربردی است که در این دوره به صورت کامل بهتون آموزش داده میشه.

اگه دانش آموزی و میخوای در امتحاناتت موفق تر باشی؛
اگه دانشجویی و باید درس های سنگین بخونی؛
اگه باید آزمون های سخت بدی؛
اگه جوونی و میخوای روابط بهتری بسازی؛
اگه پدر یا مادری که میخوای بچه های بهتری تربیت کنی؛
اگه میخوای کسب و کار خودتو راه بندازی 

و ...   این دوره خیلی به کارت میاد دوست من.

چرا دوره وبیناری ( غیر حضوری و آنلاین ) ؟

این دوره بارها به صورت حضوری برگزار شده وشرکت کنندگان در این دوره نتایج فوق العاده ای گرفته اند.
با توجه به شرایط فعلی تصمیم به برگزاری این دوره به صورت آنلاین گرفته شد تا شما عزیزان در خانه و یا هر جایی که هستید از به روز ترین اموزش ها بهره مند شوید. در ذیل به برخی مزایای دوره های غیر حضوری انلاین اشاره میکنیم:

 - برای حضور در وبینار (سمینار اینترنتی) لازم نیست جایی بروید

-  می توانید در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنید

-  با موبایل و تبلت هم می توانید در وبینارها شرکت کنید

-  چون وبینارها زنده برگزار می شود همان لحظه به سوالاتتان جواب داده می شود

- مشکل رفت و آمد و دیر رسیدن به سمینار یا کلاس را ندارید

- هر جاییکه بخواهید می توانید به تماشای وبینارها بپردازید

با توجه به مواردی که به آن ها اشاره کردیم شما می توانید با خیال راحت تری در منزلتان و یا هر جای دیگری که راحت تر هستید به مشاهده این دوره بپردازید. و نگران دیر رسیدن به کلاس هم نباشید و در عین حال مراقب سلامتی خود باشید.

 

با تمام این ها ( آموزش های ناب، بدون ریسک، همراه با جایزه نقدی و کلی ویژگی خاص این دوره )
اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند! 
جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گه:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این دوره چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟ 

 

  در ذیل به برخی سوالات پرتکرار درباره این دوره پاسخ دادیم. علاوه بر این اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید یا سوالی دارید از طریق واتساپ با شماره 09021686821 از ما بپرسید. در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهیم. 

سوال مستقیم از مدرس دوره در آیدی اینستاگرام : parisahoseinii0

 

 

سوالات متداول

اصن کی گفته این دوره واقعیه و نتیجه میده؟ اگه قدیمی شده باشه چی؟

بذار روراست باشم باهات این آموزش از سال ۱۹۷۰ توی برترین دانشگاه های جهان داره تدریس میشه پس آموزش جدیدی نیست اما تمام سرفصل های این دوره از جدیدترین سرفصل های آموزشی دانشگاه های برتر جهان هست. خیالت رو راحت کنم هروقت یاد گرفتن رانندگی قدیمی شد و دیگه به کار نیومد این آموزش هم قدیمی میشه.

آیا این آموزش رده سنی و یا پیش زمینه خاصی دارد ؟

خیر ، اگر می توانید مطالعه کنید ( حدود 10 سال به بالا ) و تا به حال حداقل یک بار کتاب خواندید می توانید همراه ما باشید

این روش و مهارت تندخوانی فقط برای کتاب های خاصی کاربرد دارد ؟

خیر ، شما با این مهارت یاد می گیرید که هر کتابی را با هر درجه اهمیت و پیچیدگی که دارد ، بهتر و راحت تر و سریعتر مطالعه کنید

آیا سرعت مطالعه را که بالا ببریم درک ما از مطلب پایین می آید ؟

سرعت مطالعه و درک مطلب رابطه مستقیم دارد ، بعبارت دیگر به دلیل اینکه سرعت ذهن ما بسیار بالاست ما با بالابردن سرعت مطالعه درک مطلب بالاتری خواهیم داشت

یادگیری این مهارت نیازمند تمرین هست و یا بعد از این دوره ما به این مهارت خواهیم رسید ؟

یادگیری هر مهارتی دارای دو بخش هست ، تمرین و تکنیک. ما در این دوره تکنیک ها را یاد می گیریم؛ تمرینات روزانه انجام میدیم و با پشتیبانی روزانه احتمال موفقیتتون به شدت افزایش میدیم

اگه در زمان برگزاری دوره نتونم آنلاین شم دوره رو از دست میدم ؟

خیر، جای هیج نگرانی نیست. اگر به هر دلیلی در زمان برگزاری نتونی در کلاس آنلاین شرکت کنی میتونی فیلم وبینار از طریق پنل کاربریت مشاهده کنی. فیلم تمام جلسات در اختیار همه شرکت کنندگان قرار می گیرد.

برای شرکت در دوره نیاز به نصب نرم افزار خاصی دارم؟

خیر، نیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست. شما از طریق کامپیوتر، موبایل یا تبلت به راحتی می توانید در این دوره شرکت کنید

سرمایه ای که برای شروع این دوره باید بذارم چقدره؟

مبلغ سرمایه گذاری این دوره ۳۹۹ هزار تومان هست. که توی ثبت نام زود هنگام با نصف این مبلغ میتونی ثبت نام کنی. علاوه بر این اگه با ۵ تا از دوستات شرکت کنی ۲۰٪ تخفیف بیشتر میگیری. برای اطلاعات بیشتر به تلگرام یا واتساپ پشتیبانی‌ به شماره 09021686821 پیام بدین

آیا این دوره ضمانت هم داره؟

با همه اطمینانی که به دوره دارم و خودم نتیجه مطلوب ازش گرفتم اما اگر دوره رو دیدی و تمریناتش رو انجام دادی و راضی نبودی تمام وجه پرداختی رو بهت برمیگردونم. من مطمئنم این دوره جواب میده امیدوارم تو هم با خیال راحت شرکت کنی.

چطور میتونم برنده جایزه پنج میلیون ریالی باشم؟

با مشارکت در فعالیت های دوره و انجام تمرینات این دوره هم موفقیت و رشد خودتون تضمین می کنید و هم برنده پنج میلیون ریال جایزه نقدی می شوید

پریسا حسینی
پریسا حسینی

محقق و مدرس عصب شناسی و آموزش مغز محور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
مغزم چطور کار می کند ؟
شنبه 22 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
هفت تیر یادگیری
دوشنبه 24 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
حافظه فولادی
چهارشنبه 26 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: کاردان شو
 انتخاب بلیت