موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار دوره آنلاین معامله گری در بورس

وبینار دوره آنلاین معامله گری در بورس

ذخیره کردن
وبینار دوره آنلاین معامله گری در بورس
توضیحات وبینار

دوره آموزشی جامع معامله گری در بورس

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کاربردی در بازار سهام

آیا می دانید!

حدود نیمی از ثروت دنیا فقط در اختیار ۱% افراد است. این در حالی است ۸۰% جمعیت دنیا کمتر از ۲۰% ثروت را در اختیار دارند. براستی علت این نابرابری اقتصادی چیست؟

گری بکر برنده جایزه نوبل اقتصاد علت تمام نابرابری های اقتصادی فقدان دانش و مهارت می داند.  مهارت و دانش مالی مهمترین عامل تعیین کننده فرایند ثروتمند شدن است.

آیا می دانید ۶ نفر از ۱۰ مرد ثروتمند دنیا فقط از طریق فعالیت در بازار بورس دارایی های خود را چند برابر نموده اند!

 

بسیاری از مردم علیرغم هوش و سخت کوشی زیاد و با وجود تلاش فراوان، پیشرفتی در وضعیت مالیشان حاصل نمی شود و خود را هر روز بیشتر از قبل درگیر مشکلات و دغدغه های مالی می بینند.

مشکل عمده این افراد نداشتن دانش کافی برای سرمایه گذاری است.

آنها نیازمند یک آموزش کاملا متفاوت هستند، آموزشی که در مدرسه و دانشگاه به آنها داده نشده است.

ما در این دوره، آموزشی متفاوت و کاربردی برای شما ارائه می دهیم، همه آن چیزی که در مدرسه و دانشگاه به شما آموزش نداده اند.

سوالات متداول در مورد دوره آموزشی جامع:

مدت دوره چند ساعت است و در چند جلسه برگزار می شود؟

این دوره مجموعا ۴۲ ساعت است که در ۱۴ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟ برای شروع چه مقدار سرمایه مورد نیاز است؟

این دوره برای همه کسانی قصد شروع یک سرمایه گذاری  سودآور را دارند موقعیتی ایده آل است.

معامله گری در بازار سهام به صورت آنلاین انجام می شود و نیاز به مکان خاص ندارد.

برای شروع سرمایه گذاری در این بازار ها نیاز به سرمایه اولیه زیادی نیست. و با هر میزان سرمایه می توان فعالیت را در این بازارها آغاز نمود.

بازار سهام این مزیت را دارد که همه افراد با هر میزان مشغله کاری و زمانی آزادی که دارند می توانند در بازار سهام یا سکه طلا سرمایه گذاری نمایند.

 در پایان دوره آموزشی برای هر از کاراموزان متناسب با انتظارات و مشغله کاری و میزان سرمایه اولیه ای که داررند، از سوی کارشناسان ما یک استراتژی منحصر به فرد ارائه خواهد شد.

آیا شرکت در دوره ی جامع ۴۲ ساعته برای سرمایه گذاری در بورس کفایت می کند؟

ما در این دوره آموزشی تمام تمرکز را بر روی آموزش مطالب کابردی و عملی در بازار خواهیم گذاشت و از ارائه مطالب تئوری و غیر کابردی اجتناب خواهیم کرد.

توجه داشته باشید در بازار تنها دانشی اهمیت دارد که تبدیل به ثروت شود، در این بازار کسی به خاطر اینکه مطالب تئوری زیادی می داند، پولی دریافت نمی کند! در این ۴۲ ساعته شما پکیج کاملی از سالها تجربه یک تیم تحلیلی را دریافت خواهید کرد که یکی از موفق ترین رزومه ها را در بازار سرمایه دارد.

خدمات پشتیبانی

پس از این ۴۲ ساعت چه خواهد شد؟ آیا به حال خود رها می شویم؟!

 • ارتباط ما با شما با همین ۴۲ ساعت به پایان نمی رسد این دوره ۴۲ ساعته تازه ابتدای همکاری ما با شماست! بعد از اتمام این دوره شما مانند راننده ای هستند که به تازگی گواهی نامه دریافت کرده اید ولازم است که ما تا حرفه ای شدن کامل در کنار شما بمانیم! منتهی این همراهی ما با شما کاملا رایگان است!
 1. پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند در وبینارهای تحلیلی که چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۷ تا ۱۹، توسط تیم تحلیلی برگزار می شود شرکت کنند، در این وبینارها هر هفته تحلیل کاملی از بازار سهام، طلا و ارز و بازارهای جهانی انجام می شود و همه کارآموزان می توانند به صورت رایگان در این وبینارهای تحلیلی شرکت نمایند.
  ویدئوی ضبط شده وبینارهای تحلیلی را میتوانید از کانال ما در آپارات مشاهده بفرمایید: https://www.aparat.com/tahlilonline.com
 2. پس از اتمام دوره در ساعات معاملات کارشناسان و تحلیل گران گروه تحلیلی به صورت عملی در کنار شما خواهند بود و شما می توانید از پشتیبانی گروه تحلیلی در ساعات معاملات در گروه های اختصاصی ما در فضای مجازی استفاده کنید.
  در طول دوره و پس از اتمام دوره در گروه های تلگرامی مدرسین و کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و تمام اشکالات شما را در این زمینه رفع خواهند نمود.
 3. تمام تحلیل های گروه تحلیلی ما، (چه تکنیکال و چه بنیادین) از طریق سایت و کانال و گروه تلگرامی تحلیل آنلاین و همینطور کانال رسمی شرکت منتشر می شود و در اختیار کارآموزان و مشتریان کارگزاری قرار خواهد گرفت.
 4. پس از پایان دوره برای هر فرد یک جلسه مشاوره خصوصی برگزار خواهد شد و ویک استراتژی مشخص در قالب یک دستورالعمل مکتوب برای هر فرد ارائه خواهد شد.

 

سیستم آموزشی منحصر به فرد

آموزش بورس در شیراز

 

شیوه ارائه مطالب به چه صورت است؟
سیستم آموزشی در این دوره ها مبتنی بر متد های آموزشی روز دنیا است. در این دوره شما یک پکیج کامل دریافت می کنید که شامل:

جزوه آموزشی کامل و جامع به صورت مفید و کاربردی
در هر جلسه فیلم کلاس با کیفیت بالا ضبط شده و در اختیار دانشجویان قرار می گیرد تا هم وقت کلاس تلف نشود و هم اینکه در آینده هم کارآموزان می توانند با مراجعه به فیلم آموزشی مجددا کلیه مطالب و تمرین های انجام شده سر کلاس را مرور کرده و به تسلط کامل برسند.

آیا جلسه عملی هم وجود دارد و آیا سرکلاس با نحوه انجام معاملات هم آشنا خواهیم شد؟

با توجه به اینکه این دوره ها در تالار اختصاصی بورس برگزار می شود این امکان وجود دارد که یک جلسه عملی جداگانه به صورت خصوصی برای هر یک از دانشجویان برگزار می شود و کاملا به صورت عملی در جریان نحوه انجام معامالات قرار خواهند گرفت. (این امکان فقط برای ساکنین شیراز وجود دارد).

مدرسین دوره چه کسانی هستند و چه رزومه ای دارند؟
توجه داشته باشید که این دوره ها در کارگزاری بورس برگزار می شود و مدرسین این دوره ها همگی معامله گران و تحلیلگران حرفه ای بازار هستند و این بسیار تفاوت دارد با مطالب تئوری که در یک آموزشگاه های معمولی ارائه می شود.

۱- دکتر آرش یزدانی: تحلیلگر تکنیکال، مدیر شعبه کارگزاری سهم آشنا در شیراز
۲- آقای علی صادقی: کارشناس ارشد اقتصاد، تحلیلگر بنیادین، مدیر تحلیل گروه مالی زمرد
۳- آقای احمد اکبری: تحلیلگر تکنیکال و پژوهشگر اقتصادی، مدرس دوره های پیشرفته تکنیکال (الیوت ماینر)

 

مجوزها و ارائه مدرک

 • این دوره ها تحت نظارت چه ارگانی برگزار می شود؟ آیا این دوره ها مجوز ها استانداردهای لازم را دارند؟ و آیا گواهی نامه پایان دوره به کاراموزان ارائه می شود؟
 • این دوره ها با مجوز رسمی سازمان بورس اوراق بهادار برگزار می گردد و محتوی دوره ها توسط کمیته راهبردی آموزش در سازمان بورس بررسی و با استانداردهای این سازمان مطابقت داده شده است.
 • پس از اتمام دوره گواهی نامه پایان دوره ی جامع تحلیل تکنیکال و فاندامنتال از سوی کارگزاری به دانشجویان اعطا می شود.
 • توجه داشته باشید که این گواهی نامه علاوه بر اعتباری که دارد در واقع تاییدیه ای از سوی گروه تحلیلی ما است که رزومه ارزشمندی برای شما در بازار سرمایه خواهد بود.

ویژگی های  منحصر به فرد دوره های آموزشی کارگزاری سهم آشنا در شیراز

 1. این دوره ها در تالار اختصاصی بورس و تحت نظارت مستقیم سازمان بورس برگزاری می شود (دوره های حضوری شیراز).
 2. مدرسین دوره ها تحلیلگران و معامله گران حرفه ای بازار هستند. که مستقیما در زمینه مشاوره سرمایه گذاری و انجام معاملات فعالیت دارند.
 3. کارآموزان مستقیما در محیط انجام معاملات قرار می گیرند و این بسیار متفاوت است با دوره هایی که در آموزشگاه ها به دور از محیط عملی معاملات و به صورت تئوری برگزار می شود.
 4. فیلم ضبط شده دوره ها به طور کامل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
 5. پشتیبانی رایگان از طریق شرکت در جلسات تحلیلی که هر هفته در کارگزاری با حضور فعالین حرفه ای بازار برگزار می شود.
 6. ارتباط مستقیم با مربییان دوره ها و دریافت مشاوره تخصصی پس از پایان دوره.
 7. ارائه یک سیستم و استراتژی معاملاتی برای هر یک از کارآموزان به صورت منحصر به فرد و با توجه به ویژگی ها فردی، میزان سرمایه و انتظارات فرد.
 8. کارآموزان پس از اتمام دوره بجز مهارت سرمایه گذاری و معامله گری این امکان را می یابند که با فضای کسب و کار فعالیت در بازار سرمایه آشنا شوند و شانس اینکه در آینده به عنوان تحلیلگر یا پرسنل کارگزاری در این زمینه مشغول کار شوند وجود دارد. در حال حاضر اکثر پرسنل و تحلیلیگر های این کارگزاری در شیراز از دانشجویان دوره های قبل ما هستند که با توجه به شایستگی که داشته اند به جمع کادر آموزشی و مشاوره ای ما پیوسته اند.
 9. ارائه مشاوره از سوی واحد مشاوره کارگزاری سهم آشنا: (لازم به ذکر است که واحد مشاوره سرمایه گذاری شرکت کارگزاری سهم آشنا با مجوز رسمی سازمان بورس، مشاوره خرید و فروش سهام را برای مشتریان خود ارائه می دهد. و قابل ذکر است که تنها شرکت ها مشاوره سرمایه گذاری مجوز ارائه پیشنهادهای خرید و فروش را دارند و سایر مراکز صلاحیت این اقدام را ندارند و هر گونه ارائه سیگنال و فعالیت سبد گردانی از سوی مراکز آموزشی کاملا غیرقانونی می باشد).

سرمایه گذاری روی دانش بالاترین بهره  را دارد.

آرش یزدانی
آرش یزدانی

تحلیلگر بازار سهام

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
دوره آنلاین معامله گری در بورس (جلسه اول)
3 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 20:00
دوره آنلاین معامله گری در بورس (جلسه دوم)
5 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 20:00
تحلیل آنلاین
تحلیل آنلاین
گروه مالی زمرد
گروه مالی زمرد www.zmrd.ir
گزارش دادن