موضوعات
سبد خرید (0)
دوره آنلاین مثلث هوش مالی

دوره آنلاین مثلث هوش مالی

دوره آنلاین مثلث هوش مالی
توضیحات وبینار

در دوره آنلاین مثلث هوش مالی می‌آموزیم چگونه با یادگیری مهارت‌های اساسی و تقویت شمّ اقتصادی، مسیر مناسب خود را برای رشد مالی پیدا کنیم. شما در پایان این دوره می‌توانید یک استراتژی هدفمند و برنامه اجرایی برای رسیدن به اهداف مالی‌تان نوشته و آن را اجرا کنید.

 

---***---

سه پرده از نمایش ثروت!

پرده اول: ثروت با زمان سنجیده می‌شود

وقتی در سمینارها و دوره‌های آموزشی‌ام از من می‌پرسند ثروت چگونه سنجیده می‌شود؟ می‌گویم اگر همین الان تمام فعالیت‌های اقتصادی‌تان را کنار بگذارید، به‌کمک اندوخته‌های مالی و دارایی‌هایی که دارید تا چه مدت می‌توانید سطح کیفی فعلی زندگی‌تان را حفظ کنید؟ شما به همان اندازه ثروت دارید...

 

پرده دوم: ثروت یک ترازو است

اشتباه بسیاری از جویندگان ثروت این است که ثروت و پول را دو مفهوم یکسان تلقی مي‌کنند. در حالی‌که این‌گونه نیست. ثروت مانند یک ترازو است؛‌ در یک کفه آن «پول» است و در کفه دیگر «رضایت درونی». به‌عبارتی ثروت ترکیب متوازنی از این دو موضوع است و هر وقت تعادل این ترازو بهم بخورد، زندگی آن‌طور که باید پیش نمی‌رود...

 

پرده سوم: پول ابزار است

پول یکی از مهم‌ترین «ابزار»های رسیدن ما به ثروت است و به‌قول معروف که می‌گویند: «بی مایه فطیر است.» پس هرکسی که در این دنیا به سن عقل رسیده باشد، باید این ابزار را بشناسد و روش‌های استفاده از آن را بلد باشد.

 

---***---

چرا مثلث هوش مالی؟

 

اگر ثروت را یک ترازو دوکفه بدانیم، تکیه‌گاه این ترازو مثلثی است که من به آن مثلث هوش مالی می‌گویم. اضلاع این مثلث عبارتند از: مهارت پول‌سازی، بهبود فردی، مهارت‌های سرمایه‌گذاری.

بهبود فردی: انسان‌های موفق همواره روی خود و بهبود ویژگی‌ها و مهارت‌های فردی‌شان کار کرده‌اند. آن‌ها شخصیتی قوی و ذهنی رو به رشد دارند.

مهارت پول‌سازی: اغلب انسان‌های موفق در فعالیت‌های شغلی خود عملکرد خوبی دارند و می‌توانند نیازهای مالی خود را به راحتی برطرف کنند تا با آسودگی خاطر بیشتری در مسیر موفقیت حرکت کنند.

مهارت سرمایه‌گذاری: برخی افراد به مرحله‌ای از موفقیت مالی می‌رسند که دیگر برای پول کار نمی‌کنند؛ بلکه پول برای آن‌ها کار می‌کند! آن‌ها به خوبی می‌دانند پول خود را کجا سرمایه‌گذاری کنند تا برای خود درآمدهای غیرفعال ایجاد کرده و در مسیر موفقیت بدون هیچ دغدغه‌ای تنها به سمت رویاها و اهداف خود پیش بروند.

 

در مسیر رسیدن به ثروت کافی است به یکی از این اضلاع مثلث هوش مالی بی‌توجه باشیم. در آن صورت ترازو ثروت ما دیگر تکیه‌گاه محکمی ندارد. در دوره آنلاین مثلث هوش مالی می‌آموزید چگونه تکیه‌گاه محکمی برای ترازوی ثروت‌تان بسازید.

---***---

رسیدن به ثروت فرمول ثابتی ندارد!

انسان موجود بسیار پیچیده‌‌ای است و از همه مهم‌تر ما در دنیای بسیار پیچیده‌تر و مبهمی زندگی می‌کنیم. اگر کسی به شما بگوید این نسخه را بگیرید و ثروتمند شوید، یا با ثروت آشنا نیست یا این پیچیدگی‌ها و ابهامات را درک نکرده است. برای هر انسانی براساس ارزش‌ها، اهداف، تجربیات و ویژگی‌هایی که دارد، مسیر رسیدن به ثروت فرق دارد.

پس باید به‌جای آن‌که به‌دنبال نسخه‌های آماده رسیدن به ثروت باشید، از همین امروز دست به کار شده و با خودشناسی، تقویت شمّ اقتصادی و یادگیری مهارت‌های اساسی، فرمول‌های اختصاصی‌تان را کشف کنید.

 

شرکت در دوره آنلاین مثلث هوش مالی به شما کمک می‌کند
مسیر حرکت‌تان به‌سوی ثروت و موفقیت شفاف‌تر و واضح‌تر شود.

 

---***---

 

معرفی مدرس دوره آنلاین مثلث هوش مالی

من عبدالحکیم بائی معامله‌گر و تحلیل‌گر بازارهای مالی داخلی و خارجی هستم و بیش از ۱۰ سال است در این زمینه فعالیت می‌کنم. همچنین چندین سال به عنوان مدیرعامل شرکت تکساز ثمین در حوزه ساخت و ساز و مسکن به فعالیت مشغول بوده‌ام.

خلاصه‌ای سوابق من

 • تحلیل‌گر و معامله‌گر بازارهای مالی از سال ۸۴؛
 • طراح و مدرس دوره‌های هوش مالی بیش از ۱۸۰۰۰ نفر ساعت؛
 • مستر nlp از INNLP آلمان؛
 • دانش آموخته ریاضی از دانشگاه شهید بهشتی؛
 • مشاور برخی از معامله‌گران بازارهای طلا و سکه؛
 • مدیر عامل شرکت ساختمانی تک ساز ثمین؛
 • رییس هیات مدیره شرکت آتی سازان گلستان؛
 • نایب رییس هیات مدیره شرکت آلاچیق سازه بندر.
 
سرفصل‌های وبینار
 • چگونه شخصیت مالی‌مان را کشف کنیم؟
 • چگونه ایده‌هایی برای افزایش درآمد پیدا کنیم؟
 • چگونه درآمدهایمان را مدیریت کنیم؟
 • چگونه عادت‌های مالی درستی را در خود ایجاد کنیم؟
 • چگونه فرصت‌های سرمایه‌گذاری را یافته و از آن‌ها استفاده کنیم؟
 • چگونه باورهای محدودکننده را با باورهای ثروت‌ساز جایگزین کنیم؟
 
مخاطبین

هر انسانی که در جستجوی ثروت واقعی است و سرنوشتش برای او مهم است...

 
سوالات متداول

آیا فیلم جلسات دوره در اختیارم قرار داده می‌شود؟

بلی؛ فیلم هر جلسه حداکثر یک هفته پس از برگزاری برای شما ارسال می‌شود.

محتوای این دوره چقدر کاربردی است؟

بخش قابل توجهی از محتوای این دوره حاصل صدها ساعت آموزش مستقیم از مدرسان طراز اول ایرانی و بین‌المللی و تجربیات دو دهه فعالیت اقتصادی و بازرگانی من با فراز و فرودهای خاص خود است. هر چه در این دوره به شما می‌آموزیم را خود من بارها آزموده یا تجربه کرده‌ام. امیدوارم ارائه این تجربیات بتواند به شما برای حرکت‌تان در مسیر رسیدن به ثروت مفید باشد.

آیا دوره گارانتی بازگشت وجه دارد؟

بلی؛ من رضایت شما را از محتوای دوره آنلاین مثلث هوش مالی تضمین می‌کنم؛ اگرچه نتیجه دیگر به شما بستگی دارد. اما اگر بنا به هردلیلی پس از پایان دوره دریافتید که محتوای آن برای شما مناسب نبود، می‌توانید درخواست دهید تا کل وجه ثبت‌نام‌تان را به شما بازگشت دهیم.

من سوالات بیشتری دارم، چگونه می‌توانم بپرسم؟

کافی است در اینستاگرام (@baei.trader) با من در ارتباط باشید.

عبدالحکیم بایی
عبدالحکیم بایی

تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3.7 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.7 از 5
3.5 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
یک‌شنبه 10 فروردین 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
جلسه دوم
یک‌شنبه 17 فروردین 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
جلسه سوم
یک‌شنبه 24 فروردین 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: حکیم بایی
adds-cart
adds-cart