موضوعات
سبد خرید (0)
دوره آموزشی: 7 راز جادویی برای اینکه حرف کم نیاوریم و جذابتر صحبت کنیم

دوره آموزشی: 7 راز جادویی برای اینکه حرف کم نیاوریم و جذابتر صحبت کنیم

دوره آموزشی: 7 راز جادویی برای اینکه حرف کم نیاوریم و جذابتر صحبت کنیم

ذخیره کردن
دوره آموزشی: 7 راز جادویی برای اینکه حرف کم نیاوریم و جذابتر صحبت کنیم
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

نمی دونم چه احساسی داری وقتی توی جمعی قرار بگیری و نتونی خوب صحبت کنی؟ وقتی وسط صحبت کردن حرف ها یادت بره؛ وقتی دیگران روی تو حساب نمی کنند چون اصول و قواعد حرف زدن حرفه ای رو بلد نیستی

فقط تصور کن اگر کلام جذاب و اثرگذاری داشته باشی چی میشه! اون وقته که می تونی محصول یا خدماتت رو بیشتر بفروشی؛ می تونی بیشتر پول بدست بیاری؛ میتونی کارمندانت رو بهتر مدیریت کنی؛ میتونی بین همکارانت حرفه ای تر به نظر برسی؛ می تونی توی جمع دوستات جذاب تر باشی؛ میتونی با همسر و خانواده ات ارتباط بهتری رو تجربه کنی و توی قلبشون حکمفرمایی کنی.

اصلاً مطمئن نیستم که دوره هوش کلامی برای تو مناسبه یا نه اما این رو مطمئنم هرکسی که قصد داره از بقیه جلوتر باشه و حرفهاش اثرگذارتر و جذابتر بشه حتماً حتماً باید خودش رو به مهارت هایی که در عکس زیر اومده مجهز کنه:

 

هفت مهارت هوش کلامی

 

 دو دسته آدم توی دنیا وجود دارند:

آدم هایی که کلام قدرتمند و اثرگذاری دارند و آدمهایی که می خواهند یک زندگی خیلی خیلی معمولی داشته باشند

نمیدونم اصلاً ذهنی باز داری که توی این دوره شرکت کنی یا نه. اصلاً در رابطه با این دوره چی می دونی؟ شاید هم قبلاً توی یکسری دوره آموزشی شرکت کردی اما به نتیجه دلخواهت نرسیده باشی. می خوام این رو بدونی که من به این دوره ایمان دارم چون طی این چند سال که دارم برگزارش می کنم هربار کلی آپدیتش کردم و الان تبدیل شده به یک دوره بی نظیر.

شرط می بندم تو هم مثل من باشی. از دوره های غیرکاربردی و تئوری بیزاری. من هم دقیقاً همینطورم. توی دوره هوش کلامی فقط نکات کاربردی و عملی رو خیلی شسته و رُفته قراره با تو به اشتراک بگذارم

اگر در این دوره شرکت کردید به شما قول می دهم که پشیمان نشید چرا که شرکت کنندگان دوره های قبلی، بعد از دوره بارها و بارها از من تشکر کرده اند. من این دوره رو بارها و بارها به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار کردم و نتایج حیرت آورش رو در شرکت کننده ها دیده ام.

نکته مثبت قضیه اینه که این دوره به صورت وبینار و آنلاین برگزار میشه و شما هرکجا و هر زمانی که دوست داشتید می تونید آموزش ها رو ببینید چون فیلم این دوره هم در اختیار شما قرار می گیره

نگران نباش دوست من. خیلی ها هم مثل تو هستند و با خودشان فکر می کنند «من که الان هم خیلی خوب حرف می زنم و این دوره چیزی برای من نداره» اما این فقط یک تردیده که «اغلب مردم» دچار اون میشن چون دقیقاً خبر ندارند که توی دوره قراره چه چیزی یاد بگیرند و اگر این مطالب رو یاد بگیرند زندگیشون چقدر از این رو به اون رو میشه.

 

از نظر من 3 تا گزینه داری:

اول اینکه بری سراغ کلی کتاب برای تقویت هوش کلامی و بعد از پیدا کردنشون بخونیشون تا ببینی کدومش به دردت می خوره و کدوم به دردت نمیخوره. این وسط کلی ضایع بشی به خاطر خرابکاری های الکی که کردی. کلی زمان و موقعیت و پول رو از دست بدی و با آزمون و خطا یاد بگیری چطورخوب حرف بزنی ؛ دوم اینکه هیچ کاری نکنی. همین الان این صفحه رو ببندی و بری سراغ مابقی روزمرگی هایی که داری و در همین شرایطی که داری بمونی و گزینه سوم اینکه توی این دوره شرکت کنی و یکبار برای همیشه خود رو به یک کلام قدرتمند و نافذ مجهز کنی.

اگر دوست داری وقتی با دیگران صحبت می کنی، همه برات احترام قائل بشن فقط کافیه در این دوره شرکت کنی تا از کلامت یک عصای جادویی بسازی.

 

من ایرج شرفی نویسنده کتاب «از هفت تا بی نهایت» و «موفقیت در خون توست» سالهاست در حوزه مهارتهای ارتباطی و هوش کلامی فعالیت می کنم و تا الان این دوره را بارها به صورت حضوری و آنلاین برگزار کرده ام. هربار که این دوره را برگزار می کنم ایمان بیشتری به قدرت کلام پیدا می کنم.

(برای آشنایی بیشتر با من می تونید از این لینک کمک بگیرید)

سرفصل‌های وبینار

سرفصل هایی که در این دوره به آنها خواهیم پرداخت عبارتند از:

- چطور حرف کم نیاوریم و نگران این نباشیم که حرف هایمان را فراموش کنیم

- از صحبت کردن در جمع نترسیم و نگران قضاوت دیگران نباشیم

- اگر درخواستی از دیگران داریم، راحت تر بتوانیم آنها را متقاعد کنیم

- اگر کسی با کلامش به ما حمله کرد، راحت تر بتوانیم جواب بدهیم و محترمانه حاضرجوابی کنیم

- بتوانیم فی البداهه دریک جمع اظهار نظر کنیم یا جواب سوال دیگران را بدهیم

- به کمک کلام خود کاریزماتیک و جذاب باشیم

- بتوانیم یک داستان یا لطیفه را جذاب تعریف کنیم 

- بتوانیم به صورت حرفه ای خودمان، تواناییها و ویژگی هایمان را به دیگران معرفی کنیم

- در صحبت هایمان از طنز استفاده کنیم و جذابیت کلامی داشته باشیم 

صدای خود را تقویت کنیم و در هنگام صحبت، صدایی مقتدرانه داشته باشیم.

- و ... .

 

مخاطبین

 چه خانم خانه دار هستید و چه یک دانشجو، چه کارمند هستید و چه مدیر یک شرکت، چه کاسب هستید و چه یک مدرس قطعاً برای برقراری ارتباط با دیگران مجبورید با آنها صحبت کنید. پس هیچ پیش نیاز و یا محدودیت سنی، جنسیتی، تحصیلی، فرهنگی و... برای شرکت در این دوره وجود ندارد و همه می توانند مخاطب این دوره باشند.

سوالات متداول

این دوره چند جلسه است؟ چه روزها و چه ساعت هایی تشکیل می شود؟

این دوره در 3 روز پشت سرهم یعنی سوم، چهارم و پنجم دیماه (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) برگزار می شود. هر جلسه 3 ساعت (18:00 تا 21:00) است.

اگر من نتوانم در یک یا چند جلسه حضور داشته باشم، ایرادی دارد؟ آیا با این شرایط می توانم ثبتنام کنم؟

بله. فیلم هر جلسه ضبط می شود و در اختیار شما قرار می گیرد. پس جای هیچ نگرانی بابت از دست دادن جلسات نداشته باشید. در صورتی که نتوانستید در هر جلسه ای شرکت کنید می توانید فیلم آن را بعداً دانلود و مشاهده نمایید

فیلم جلسات هم به ما داده میشه؟

بله هر جلسه به صورت کامل فیلمبرداری میشه و در اختیارتون قرار میگیره.

نَکُنِه مطالب این دوره فقط یکسری مطالب تئوری و کلیشه ای باشه که توی سایت ها هم میشه پیداش کرد؟

خیالتان راحته راحت. مطالب این دوره همگی کاملاً کاربردی و عملی هستند و هیچ مطلبی در این دوره کلیشه ای و تئوری نیست. اگر در دوره شرکت کردید و چیزی غیر از این دیدید، دوبرابر مبلغ پرداختی را به شما پس می دهیم.

شهریه این دوره چقدر است؟

شهریه این دوره 590 هزار تومان است اما تعداد محدودی که زودتر ثبتنام کنند می تواند از تخفیف های ویژه این دوره بهره مند شوند

مبلغ این دوره کمی گران نیست؟

دوست من با این افزایش قیمت هایی که الان در جامعه وجود دارد، با این مبلغ چه کار مفیدی می توان انجام داد که مسیر زندگی شما رو تغییر بده؟ با این مبلغ نهایتاً بتوان یک کاپشن خیلی خیلی معمولی خرید که مهمان دو سه سال ماست. اما با یادگرفتن این مهارتها خودمون رو تا آخر عمر بیمه می کنیم.

اگر از مطالب دوره راضی نبودیم پولمون رو پس میدید؟

انقدر به محتوای این دوره اطمینان داریم که برای آن گارانتی بازگشت وجه دوبرابری گذاشتیم. یعنی اگر بعد از دوره از مطالب آن راضی نبودید، دو برابر وجه پرداختی تان را به شما پس می دهیم.

در این دوره پشتیبان هم وجود داره؟

بله در طول این دوره و حتی 40 روز بعد از اتمام آن ما در کنار شما خواهیم بود تا اگر سوال یا ابهامی در رابطه با مطالب وجود داشت، در خدمتتان باشیم.

ایرج شرفی
ایرج شرفی

مربی و مدرس مهارتهای ارتباطی و هوش کلامی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول دوره
چهارشنبه 3 دی 1399
ساعت 18:00
ساعت 21:00
جلسه دوم دوره
پنج‌شنبه 4 دی 1399
ساعت 18:00
ساعت 21:00
جلسه سوم دوره
جمعه 5 دی 1399
ساعت 18:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: ایرج شرفی
گزارش دادن
 انتخاب بلیت