موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار دوره آموزشی راهبری مقدماتی نرم افزار Dynamics 365

وبینار دوره آموزشی راهبری مقدماتی نرم افزار Dynamics 365

وبینار دوره آموزشی راهبری مقدماتی نرم افزار Dynamics 365

ذخیره کردن
وبینار دوره آموزشی راهبری مقدماتی نرم افزار Dynamics 365
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

با توجه به گستردگی نرم افزار Microsoft Dynamics 365 در بخش‌های مختلف، این دوره به منظور پاسخ به نیاز علاقه‌مندانی که تمایل به یادگیری قابلیت‌های این نرم افزار در بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات دارند، در قالب دوره راهبری مقدماتی نرم افزار CRM تعریف شده است و شرکت‌کنندگان در این دوره با موجودیت‌های مربوط به این ماژول‌ها آشنا خواهند شد.

روال بازاریابی از تعریف لیست‌های بازاریابی هدف، بخش‌بندی بازار، انتخاب روش ارتباط با جامعه هدف تا تعریف کمپین‌ها، کمپین‌های سریع و ثبت سرنخ‌ها، روال فروش از تعریف ساختار محصولات و لیست قیمت‌ها تا ثبت فرصت فروش، ارسال پیش فاکتور، سفارش‌گذاری و نگهداری اطلاعات فاکتور، روال مدیریت خدمات مشتریان از تعریف موضوعات و کاتالوگ خدمات، ثبت مورد و پیگیری آن تا مدیریت SLAها و تقویم‌های ارائه خدمات در این دوره آموزش داده خواهد شد.

 

در این دوره مفاهیم پایه نرم افزار، مفهوم مدیریت ارتباط با مشتری، ابزارهای مقدماتی جهت توسعه نرم افزار داینامیک 365 و همچنین ابزارهای لازم جهت تغییرات فرایندی در سازمان‌ها تدریس خواهد شد.

 

شرایط برگزاری دوره:
✅   این دوره به صورت مجازی و با حضور مدرس برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در طول دوره قابلیت طرح سؤال و دریافت پاسخ خود را به صورت متنی یا صوتی خواهند داشت.

✅   در زمان برگزاری دوره، دسترسی به محیط آموزش نرم افزار از طریق اینترنت برای کاربران فراهم خواهد شد. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت نام قطعی در دوره، لینک دوره به همراه سایر جزئیات پیامک و ایمیل می‌شود.

✅   این دوره توسط مدیران پروژه مجرب شرکت سامانه های مدیریت برگزار می‌شود.

 

گواهینامه دوره:
در انتهای دوره گواهی نامه حضور و احراز رتبه راهبری در صورت شرکت در آزمون یا گواهی نامه حضور در دوره، در صورت عدم شرکت در آزمون، به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد. پس از اتمام دوره، دانش‌پذیران می‌توانند با مراجعه به پورتال شرکت سامانه‌های مدیریت، وضعیت مدرک واطلاعات نمره و امتیاز خود را مشاهده کنند.

مخاطبین

مخاطبین این دوره‌ها مدیران بخش‌های بازاریابی، فروش و خدمات سازمان‌ها و شرکت‌ها خواهند بود. همچنین علاقه‌مندان و دانشجویانی که برای آینده شغلی خود در حال برنامه‌ریزی و ارتقای توانمندی‌ها و مهارت‌های خود جهت جذب در سازمان‌ها و شرکت‌ها هستند، می‌توانند از این دوره استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

پیشنهاد می گردد پیش از حضور در این دوره مفاهیم Customer Relationship Management را مرور نمایید.

مدت زمان دوره چقدر است؟

مدت زمان این دوره 21 ساعت است.

دوره به چه صورت برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت مجازی و با حضور مدرس برگزار می‌شود.

آیا امکان پرسش و پاسخ در طول برگزاری دوره وجود دارد؟

شرکت‌کنندگان در طول دوره قابلیت طرح سؤال و دریافت پاسخ خود را به صورت متنی یا صوتی خواهند داشت.

آیا در انتهای دوره به شرکت کنندگان گواهی نامه هم داده می‌شود؟

در انتهای دوره گواهی نامه حضور و احراز رتبه راهبری در صورت شرکت در آزمون یا گواهی نامه حضور در دوره در صورت عدم شرکت در آزمون، به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

پیام یزدانی
پیام یزدانی

مدرس دوره

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
شنبه 19 مهر 1399
ساعت 14:30
ساعت 17:30
جلسه دوم
دوشنبه 21 مهر 1399
ساعت 14:30
ساعت 17:30
جلسه سوم
چهارشنبه 23 مهر 1399
ساعت 14:30
ساعت 17:30
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: سامانه های مدیریت
adds-cart