موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار خود آگاهی جنسی

وبینار خود آگاهی جنسی

وبینار خود آگاهی جنسی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار خود آگاهی جنسی
توضیحات وبینار
همه ما میدونیم که امروزه آمار طلا خیلی بالا رفته، زوجین خیلی زود از هم جدا میشن
همه ما تا حدی به علل طلاق آگاهی داریم ولی آیا میدونستین ربسه بسیاری از طلاق ها به عوامل جنسی مربوط میشه. درست شنیدید، عوامل جنسی شاید تعجب کنید اما پژوهش های مانند رمضانی و غیره نشون میده بیش از ۷۰ درصد طلاق ها به مشکلات جنسی بر میگردن ولی به دلیل ممنوعیتی که تو کشور ما وجود داره کمتر در موردش صحبت میشه
یکی از علل مشکلات جنسی اینکه زن و مرد به هم شبیه نیستند و این تفاوت باعث میشه که تو رابطه جنسی خودشون به مشکل بخورند و این حس رو داشته باشند که هیچ راه برگشتی ندارند جز طلاق یا خیانت.... واین خیلی دردناکه....
حالا شاید از خودتون بپرسین از کجا باید بفهمیم از لحاظ جنسی به هم میخوریم یا نه این سوال مهمی و لازمه بهش پاسخ بدیم چطور باید بفهمیم به لحاظ جنسی به هم میخوریم یا نه؟
جواب این سوال برمیگرده به دو کلمه یعنی خودآگاهی جنسی اینطوری من میتونم بفهمم علاقه جنسیم چیه آیا تو این زمینه توانمندم یا نه ؟ آیا میتونم رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنم، اینکه بفهمم نگرانی جنسیم چیاست، و یا باور های سمی تو رابطه جنسی چه چیزهایی است و باید باهاش چیکار کنم؟
خلاصه اینکه ما نیاز داریم تا بتونیم همسرمونو به لحاظ جنسی درست انتخاب کنیم تا از مشکلات جنسی که بعداً ممکنه سر راهموم قرار بگیره و آینده رو برخلاف میلمون تغییر بده پیشگیری کنیم یادمون نره که همیشه پیشگیری، بهتر، کم هزینه تر و ساده تر از درمان است.
Teacher Avatar
سیدکاظم روح بخش مدیر استارت آپ پشتیبان من
Teacher Avatar
سیدمحمدحسین خاتمی روانشناس و درمانگر جنسی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.9 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.8 از 5 ( 24 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
شنبه 24 آبان 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
جلسه دوم
یک‌شنبه 25 آبان 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
جلسه سوم
دوشنبه 26 آبان 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: پشتیبان من