موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه آموزشی راز های زنانگی و مردانگی 3

وبینار کارگاه آموزشی راز های زنانگی و مردانگی 3

وبینار کارگاه آموزشی راز های زنانگی و مردانگی 3

شروع وبینار:   1 بهمن 99 - ساعت 15:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار کارگاه آموزشی راز های زنانگی و مردانگی 3
توضیحات وبینار

یک مرد منحصربفرد،مسلط،متمرکز ،قابل اعتماد و رضایتمند یک زن شاد که قلب مردان را میشناسد و آنها را درک میکند.مقتدر،مستقل،باعزت کلام و عزت نفس،ملکه ای تمام عیارکه در زیبایی منحصربفرد خودنمایان است.
*آنچه شما در مورد زنان و مردان نمیدانید...
در این کارگاه با دستیابی به اهمیت و ارزش واقعی خود،قدرت زنانگی و مردانگی و آرامش خود را بازیابید.
به من در رسیدن به قلب زنانگی و مردانگی بپیوندید و خود برترتان را درون خود بیابید.من بهمراه شما نازنینان در این وبینارتمامی وجوه شخصیتی زنان و مردان را مرور خواهیم کرد و در این وبینار به شما کمک خواهم کرد تا ابعاد و وجوه شخصیتی خود و زوج مقابلتان را بخوبی بشناسید تا بتوانید تعامل،ارتباط و حتی انتخاب بهتری در زندگی داشته باشید.به شما یاد خواهم داد تا از هر وجهی از وجود خود به اندازه و در بهترین شکل خود داشته و در زمان مناسبش به کار ببرید تا به موفقیت های روز افزون و آرامش و رضایتمندی درونی برسید.
با من همراه باشید

یونگ کهن‌الگوها را دارای جایگاهی مهم در ناخودآگاه جمعی انسان‌ها می‌داند. به‌سبب همین ویژگی ناخودآگاه، برای یافتن و درک آن‌ها باید به بررسی رفتار، هنر، اساطیر، مذهب یا رویاهای افراد پرداخت. کهن‌الگوها به‌باور یونگ، انگاره‌ها و تصاویری جهانی و باستانی و رونوشت روانی غرایز هستند. آن‌ها عوامل ارثی پنهانی هستند که چون به خودآگاه می‌رسند، در برهم‌کنش با جهان خارج برای افراد یا فرهنگ‌ها شکل تصویر یا بازنمودهای رفتاری را می‌یابند

سایر نویسندگان از کهن‌الگو به اشکال مختلف و تحت عنوان مقوله‌های تخیل، نمودگارهای جمعی، اندیشه‌های ابتدایی یا ازلی یاد کرده‌اند. یونگ بر آن است که نمادها و نقش‌مایه‌های کهن‌الگویی محصول تأثیر تلفیقی ساختار اولیه و اصلی روان و بقایای تجربه مکرر و پیوسته بشر یعنی زادهٔ آن دسته از محرک‌های طبیعی و اجتماعی هستند که در پشت سر خود آثار اسطوره‌شناختی شخصی را در روان به جای گذارند.

مریم عابدی
مریم عابدی

مدیر و موسس مرکز سلامت روان ققنوس

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
چهارشنبه 1 بهمن 1399
ساعت 15:00
ساعت 17:00
Host Cover
برگزارکننده: مرکز سلامت روان ققنوس
گزارش دادن
 انتخاب بلیت