موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما

وبینار خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما

وبینار خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما

ذخیره کردن
وبینار خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

 

آیا از شرایط شغلی که در آن هستی راضی نیستی؟
آیا می‌خواهی یک شغل جدید ایجاد کنی؟
آیا می‌خواهی در جای جدیدی استخدام شوی؟
آیا می‌خواهی شرایط فعلی شغل خود را تغییر دهی؟
آیا می‌خواهی در کنار شغل فعلی به شغل مورد علاقه خود بپردازی؟

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت‌است؛ شما در جمع اکثریت افراد شاغل در جهان قرار گرفته‌ای! به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهی شرایط فعلی را بهبود دهی و تغییری در زندگی حرفه‌ای خود ایجاد کنی و به اقلیت راضی از شرایط حرفه‌ای بپیوندی. مانند تمام تغییرهای زندگی، اگر مقصد خود و جایگاه فعلی خود را شفاف کنی می‌توانی در مسیر بین این دو با سرعت و اطمینان بیشتری حرکت کنی.

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت است؛ کارگاه «خلق مدل کسب وکار شخصی شما» می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای آینده‌ی زندگی حرفه‌ای و حتی شخصی شما باشد، اینکه ما از بودن خودمان و زندگی خودمان خوشنود باشیم مهم‌ترین و بهترین بودنی است که می‌توان آن را تجربه کرد.

اگر پاسخ شما به یکی از سؤال‌های بالا مثبت است؛ بازبینی شرایط مطلوب شغلی می‌تواند کمک بزرگی به شما بکند. این‌که در یک فرایند کوچینگ گروهی بتوانی آگاهی‌هایی در مورد زندگی حرفه‌ای خود بیابی، بسیار ارزشمند است و می‌تواند شما را به اندازه چندین سال در زندگی پیش بیاندازد.

از شما دعوت می‌کنم در این کارگاه همراه ما باشید، من به شما تعهد می‌دهم که شرکت در این کارگاه دسترسی‌های قوی و شفافی برای شما خواهد داشت تا کسب‌وکار شخصی خودتان را برروی پایه‌های مستحکم و با شفافیت بنا کنید.

 


توجه مهم: این کارگاه به یافتن زمینه‌ی کاری جدید شما نمی‌پردازد، پیش فرض این کارگاه این است که علاقه‌مندی خود را برای برنامه‌ریزی حرفه‌ی آینده‌ی خود می‌دانید، یا در حال محک زدن علاقه‌مندی‌های مختلف خود هستید.


                    [ دوست عزیزم اگر هزینه‌ی شرکت در این کارگاه به هیچ شکلی برای شما قابل پرداخت نیست؛ و فکر می‌کنید شرکت در این کارگاه به شما کمک خواهد کرد، در واتساپ به خط ۰۹۱۰۹۱۸۱۹۲۸ پیام دهید  ]                     


 

تضمین!

اگر به هر دلیل پس از اتمام کارگاه، به نتیجه رسیدید که این کارگاه برای شما ارزش افزوده‌ای ایجاد نکرده، علاوه بر بازگشت تمام وجوه پرداختی شما، یک جلسه یک ساعته کوچینگ فردی (به ارزش ۶۰۰ هزارتومان) در صورت تمایل شما، برای جبران زمانی که گذاشته‌اید، درنظر گرفته‌ام.


 

خلق مدل کسب‌وکار شخصی شما

این کارگاه بر اساس بخش‌هایی از کتاب «Business Model You» نوشته‌ی تیم کلارک، که در ایران با نام «مدل کسب‌وکار شما» توسط انتشارات محترم آرایانا منتشر شده؛ برگزار خواهد شد. در پایان این کارگاه ما بوم پُرشده‌ای برای کسب‌وکار شخصی خود خواهیم داشت که دسترسی‌ بسیار قوی‌ای به آینده‌ی مسیر شغلی ما می‌دهد.


 

چرا حمید حکاکی: من حمید حکاکی، مهندس عمران از دانشگاه صنعتی نوشیروان هستم؛ مدت ۵ سال در مرکز تحقیقات راه‌، مسکن و شهرسازی به عنوان یک مهندس عمران و کارشناس مصالح ساختمانی فعالیت کردم، نتیجه‌ای این همکاری؛
- حضور به عنوان کارشناس و مجری در ۴ پروژه‌ی ملی مصالح ساختمانی
- همکاری در تألیف دو کتاب در زمینه‌ی مصالح ساختمانی
- مشارکت در تدوین بیش از ۲۰ استاندارد ملی در زمینه‌ی مصالح ساختمانی
- ۳ سال مسئول تنها آزمایشگاه عایق‌های حرارتی ایران


اما یک روز تصمیم گرفتم تا مسیر رو به سمت آن‌چیزی که واقعا می‌خواهم تغییر دهم و امروز خودم را اینگونه معرفی می‌کنم ...

من حمید حکاکی، برند کوچ؛ عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ می‌باشم. دارای مدرک PCTP‌ کوچ حرفه‌ای و مدرک CCE بیزینس کوچ از آکادمی FCA هستم. دانش آموخته Brand MBA از آکادمی برند ایران و دانش آموخته گرافیک از مدرسه ایده می‌باشم. سوابق کاری من از سال 82 تا به امروز:
- مدیر مارکتینگ
- مدیر دیجیتال مارکتینگ
- مدیر پروژه تیم راه‌اندازی کسب‌وکارهای آنلاین
- مشاور مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ
- طراح UI و UX
- طراح گرافیک
- کوچ برندسازی شخصی و کوچ بهبود فردی
- منتور راه‌اندازی کسب‌وکار دیجیتال
- مدرس کارآفرینی، دیجیتال مارکتینگ، سئو، کانتنت مارکتینگ، برندسازی شخصی، گرافیک، عکاسی، طراحی سایت و ...

در این کارگاه علاوه بر استفاده از روش کوچینگ گروهی، تجارب چندین ساله در زمینه‌ی بازاریابی، راه‌اندازی کسب‌وکارها آنلاین و برندسازی شخصی را در اختیار شما خواهم گذاشت.


 

در توضیح کتاب مدل «کسب‌وکار شما» آمده:

شغل‌های رویایی بیش از آنكه پیدا شوند، خلق می‌شوند بنابراین با جست‌وجو‌های مرسوم به دست نمی‌آیند. شما چه جور آدمی هستید؟ چه نقش‌هایی در زندگی بر عهده دارید؟ بهای شما چقدر است؟ آیا از شغل خود راضی هستید؟ هدفتان از کار چیست؟ حرفة شما چه نقشی در زندگي‌تان دارد؟ پرسش‌هايي مانند اينها ممکن است گاهگاهي به ذهنتان برسد و شما به دنبال يافتن پاسخ آنها باشید يا حتي بدون پیدا کردن پاسخی مشخص از كنارشان بگذرید و به روزمرگی ادامه دهید. شما می‌توانید زندگی کاری‌تان را با استفاده از تابلوی طراحی مدل كسب‌وكار شخصی دگرگون کنید. مدل كسب‌وكار شخصي، ابزاری تصویری، نوآورانه و قدرتمند است که در ارزیابی خود و کارهايی که می‌توانید انجام دهید کمکتان می‌کند.


وقتی کتاب بوم مدل کسب‌وکار هست چرا کارگاه؟

برای پر کردن بوم مدل کسب‌وکار تجربیات یک منتور و روشی که یک کوچ برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین پاسخ به سؤالات استفاده می‌کند بسیار ضروی است. من در این کارگاه تجربیات ۱۷ ساله‌ی حرفه‌ای خودم را در اختیار شما خواهم گذاشت و به‌عنوان یک کوچ؛ فرآیندی را ایجاد خواهم کرد تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از این کارگاه داشته باشید.


این کارگاه با چه روشی برگزار می‌شود؟

این کارگاه به روش کوچینگ گروهی برگزار خواهد شد، و در یک فرآیند گروهی، هر فرد بوم کسب‌وکار شخصی خودش را تکمیل خواهد کرد. این فرآیند همراه با آموزش و انتقال تجربه در هر بخش صورت می‌گیرد و من (حمید حکاکی) به عنوان تسهیل‌گر به شما کمک می‌کنم تا علاوه بر آشنایی با روند پر کردن بوم، بتوانید به بهترین شرایط برای شروع و معرفی کسب‌وکار خود دست یابید.

اگر هر سؤالی دارید در به واتساپ خط ۰۹۱۰۹۱۸۱۹۲۸ پیام دهید

سرفصل‌های وبینار

کوچینگ گروهی پرکردن بوم مدل کسب‌وکار شخصی

«این کارگاه به یافتن زمینه‌ی کاری جدید شما نمی‌پردازد، پیش فرض این کارگاه این است که علاقه‌مندی خود را برای برنامه‌ریزی حرفه‌ی آینده‌ی خود می‌دانید، یا در حال محک زدن علاقه‌مندی‌های مختلف خود هستید.»

مخاطبین

این کارگاه برای هر فردی که می‌خواهد وضعیت فعلی کسب‌وکارش را تغییر دهد مناسب است. خصوصا برای افرادی که می‌خواهند به صورت خویش فرما (Solopreneur) کسب‌وکارشان را شروع کنند و گسترش دهند؛ مانند کوچ‌ها، روان‌شناس‌ها، مشاورین، فریلنسر‌ها و افرادی که می‌خواهند در کنار کسب‌وکار فعلی، حرفه‌یموردعلاقه‌ی خودشان را شروع کنند.

سوالات متداول

آیا این کارگاه به یافتن زمینه‌های شغلی مناسب من هم میپردازد؟

خیر این کارگاه برای افرادی مناسب است که زمینه‌های مورد علاقه‌ی خود را می‌دانند و می‌خواند به بازآفرینی یا آفرینش آن اقدام کنند.

آیا این در این کارگاه به صورت فرد به فرد با افراد کار می‌شود؟

خیر این کارگاه به صورت کوچینگ گروهی برگزار می‌شود و یک مسیر (پر کردن بوم) را به هم طی می‌کنیم.

آیا این وبینار صرفا با تسهیل گری و بدون آموزش است؟

خیر، در تمامی بخش‌ها علاوه بر تسهیل گری آن بخش آموزش داده خواهد شد و تجربیات حرفه‌ای چندین ساله را در اختیار شما خواهم گذاشت.

آیا این کارگاه گارانتی هم دارد؟

بله، اگر به هر دلیل پس از اتمام کارگاه، به نتیجه رسیدید که این کارگاه برای شما ارزش افزوده‌ای ایجاد نکرده، علاوه بر بازگشت تمام وجوه پرداختی شما، یک جلسه یک ساعته کوچینگ فردی (به ارزش ۶۰۰ هزارتومان) در صورت تمایل شما، برای جبران زمانی که گذاشته‌اید، درنظر گرفته‌ام.

آیا این وبینار بر اساس کتاب «مدل کسب‌وکار شما» است و اگر از روی کتاب خوانده شود تفاوتی خواهد داشت؟

بله بر اساس این کتاب است و در این کارگاه به صورت کوچینگ گروهی و انتقال تجربیات پیش خواهیم رفت، همچنین با دیدن نقطه نظرات شرکت‌کنندگان، دسترسی‌های بسیاری برای ما باز خواهد شد.

حمید حکاکی
حمید حکاکی

کوچ برندسازی شخصی | کوچ تحول در زندگی و کسب‌وکار | عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF | دارای مدرک PCTP در کوچینگ | درارای مدرکت CCE بیزینس کوچ | دانش‌آموخته Brand MBA در آکادمی برند ایران | دانش‌آموخته گرافیک از مدرسه ایده | مهندس عمران |

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.9 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه آنلاین
16 آبان 1399
ساعت 9:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: برندگاه
گزارش دادن
 انتخاب بلیت