موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جلوگیری از افزایش هزینه نیروی انسانی در ۱۴۰۱

وبینار جلوگیری از افزایش هزینه نیروی انسانی در ۱۴۰۱

وبینار جلوگیری از افزایش هزینه نیروی انسانی در ۱۴۰۱

ذخیره کردن
وبینار جلوگیری از افزایش هزینه نیروی انسانی در ۱۴۰۱
توضیحات وبینار

این وبینار مخصوص کسانی است که برای خود و کسب و کارشان ارزش قائلند و به پویایی و رشد کسب و کارشان در سال جدید اهمیت می دهند، کسانی که دائم به دنبال روش ها و راه حل هایی بهتر برای کاهش هزینه های مجموعه خود بوده و تمام تلاششان این است که روز به روز سودآوری مجموعه را بهبود ببخشند.

 

اگر نگران هزینه های نیروی انسانی کسب و کارت در سال پیش رو هستی

این وبینار مخصوص شماست.

 

حتما به عنوان یک مدیر و مالک کسب و کار می دانید که یکی از بیشترین هزینه های یک کسب و کار، هزینه های نیروی انسانی است، البته حتما شما از آن دسته از مدیرانی نیسنید که گمان می کنند تنها هزینه های نیروی انسانی فقط همان حقوق و دستمزد پرسنل است، چرا که هزینه های دیگری مانند خوراک، پوشاک، آموزش، اشتباهات، خسارات و ... را نیز باید به سایر هزینه های مربوط به کارگران اضافه کرد. لذا این مورد بسیار اهمیت دارد که ما با شناخت دقیق و کامل هزینه های کسب و کار آنها را تا جای ممکن و با روش های مختلف پایین بیاوریم. اما چگونه؟ در ادامه خواهم گفت

هزینه های نیرروی انسانی

 فقط حقوق و مزایا نیست.

در سال 1401 حقوق و دستمزد پرسنل با افزایش حدود 60 درصد به یکی از دغدغه های مدیران و مالکان کسب و کار تبدیل شده است. برخی از مدیران که اشراف کامل به این موضوع دارند و اهل حساب و کتابند، بهتر می دانند که این عدد 60 درصد، یک عدد واقعی نیست و این به نوعی حداقل افزایش هزینه هاست.

 

اگر به افزایش موارد جانبی مثل بیمه، پوشاک، اثر تورم حاصل از این افزایش برمواد اولیه و ... توجه کنیم، به راحتی در می یابیم که این افزایش هزینه ختی پیزی بیش از 100 درصد هم می تواند باشد. و این افزایش می بایست از طرق مختلف و با ترفند ها و روشهایی جبران شود.

 

مدیرانی که اهل حساب و کتابند می دانند که حقوق و دستمزد کارگران در سال 1401

نه 60 درصد

بلکه بیش از 100 درصد افزایش داشته است.

 

همیشه در این مواقع اولین فکر و ایده ای که به ذهن مدیران و مالکان کسب و کار خطور می کند این است که با تعدیل نیرو تا جای ممکن هزینه ها را کاهش دهند. البته شاید در تعداد اندکی از مجموعه ها این موضوع پاسخگو باشد یا حداقل در مدت کوتاهی مدخمی بر زخم باشد، اما در بیشتر کسب و کارها با تعدیل نیروی انسانی، اثرات جبران ناپذیری به سایر بخش ها مثل خدمات، پشتیبانی و ... به کسب و کار وارد می شود و از طرف دیگر با فشاری که به سایر پرسنل وارد می شود، نه تنها آنها را خسته و بی انگیزه می کند بلکه بازدهی و اثر بخشی آنان را نیز به شدت کاهش می دهد.

 

تعدیل نیروی انسانی در ظاهر و کوتاه مدت 

شابد ایده خوبی به نظر برسد، اما در دراز مدت

اثرات جبران ناپذیری را بر کسب و کار شما وارد می کند.

ما در کلاس «راهکارهای کاهش هزینه های نیروی انسانی» به شما خواهیم گفت که چگونه بدون تعدیل نیرو یا حتی گاهی اوقات بدون افزایش قیمت محصولاتتان و فقط با انجام چند کار ساده می توانید تا حد زیادی این مشکل را برطرف نموده و از افزایش هزینه ها جلوگیری کنید. حتی به شما خواهیم گفت که چکونه با پرسنل خود قرارداد ببندید و در هنگام عقد قرارداد به په نکاتی باید توجه داشته باشید.

 

هدایای دوره :

1- فیلم ضبط شده کلاس

 

2- فرم های خام انواع قرارداد با پرسنل، مرخصی، تصفیه حساب و ....

سرفصل‌های وبینار

همه آن چیزی که شما به عنوان یک مدیر باید بدانید تا هزینه های خود را کاهش دهید.

مخاطبین

مالکان و مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط

 

مشاوران کسب و کار

محمد رضایی(Mohammad Rezaee)
محمد رضایی(Mohammad Rezaee)

(موسس گروه رستومارک) (مشاور و متخصص در زمینه مدیریت، تبلیغات، برندینگ و سیستم سازی در صنعت رستوران)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تک جاسه
جمعه 23 اردیبهشت 1401
ساعت 14:00
ساعت 15:00
Host Cover
برگزارکننده: رستومارک(restomark)
adds-cart
adds-cart