موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جلسه صفرم آموزش استخراج طلا | از كاه كوه بساز

وبینار جلسه صفرم آموزش استخراج طلا | از كاه كوه بساز

وبینار جلسه صفرم آموزش استخراج طلا | از كاه كوه بساز

ذخیره کردن
وبینار جلسه صفرم آموزش استخراج طلا | از كاه كوه بساز
توضیحات وبینار

استخراج طلا از روزگاران قدیم رویای بسیاری از مردمان دنیا، خصوصا سرزمین‌های پر از طلای آمریکای لاتین گرفته تا ممالک آسیای دور بوده است. چه بسیار انسان‌هایي ماجراجویی که حتی در خطرناک‌ترین رودخانه‌ها و صعب العبورترین کوه‌ها جان خود را برای این ماده گران‌بها به خطر انداختند و از راه‌هاي دور و نزديك راهی کشورهای طلاخیزی همچون آفریقا، آمریکا و استرالیا شدند.

اين عنصر کم واکنش در همه اعصار به دليل ماهيت ذاتي و نيز دسترسي سخت به آن در دوران مختلف نه‌ تنها ارزش خود را از دست نداده است، بلكه به دليل اينكه اين عنصر در طبيعت كمياب بوده و از مقدار آن مسلما كاسته مي‌شود، با گذشت زمان بر اهميت و ارزش آن نيز افزوده است.

داستان قدرت يافتن دلار با طلا رخ داد. چيزي كه بسياري از كشورهاي دنيا با سياست ايالات متحده طلاها را به آن كشور واگذار كردند و در ازاي آن كاغذهايي به عنوان اسكناس و به عبارتي دلار دريافت مي‌نمودند كه موجب مي‌شد آن كشور بتواند ارز خود را در ديگر كشورها رواج دهد و آشكارا يا مخفيانه و به دور از چشمان كشورهاي شركت كننده در معاهده مقدار بيشتري از آن را چاپ نمايد و براي داد و ستد بين‌المللي از آن استفاده كند، دلار را با پشتوانه طلا به مقام بالايي در تجارت رساند.

طلا اين عنصر گرانقيمت امروزه نيز همان خاصيت و كاركرد را بيش از پيش ايفا مي‌كند و به عنوان پشتوانه ارز كشورها مدنظر قرار مي‌گيرد. امروزه دقيقا همين موضوع در اشل كوچكتر نيز در جريان است، لذا هر فردي كه داراي طلاي بيشتري است از قدرت چانه‌زني بالاتري نسبت به ديگري برخوردار است؛‌ حال آنكه لازم به نظر نمي‌رسد اين مورد را در قبال كشورهاي ديگر نيز مورد تاييد يا تاكيد قرار داد و بازگو نماييم كه طلا چه قدرتي به كشورها در حوزه اقتصادي و به تبع ساير حوزه‌ها عملكردي و نيز چانه‌زني اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي مي‌دهد.

طلا بنا به خاصيت ذاتي خود و ارزش آفريني حاشيه‌اي، موجب حفظ ارزش و ثروتمند شدن بسیاری از مردمان جهان تا به امروز شده است و اينگونه است كه علاقه خاصی دانسته از كل اين مفاهيم يا بخشي از آن در دل همه انسان‌ها به آن وجود دارد.

اما با همه اين موارد فوق و بسياري كه بدان‌ها اشاره نشده است، به دست آوردن طلا و آشكار شدن قدرت نهانش موجب شده است كه امروزه بدست آوردن این عنصر كه اتفاقا مي‌توان از آن به عنوان رسانای درخشان نام برد از روش‌هاي گذشته سخت و سخت‌تر شده است. قدرت‌ها و كشورها هر جايي كه گمان كنند طلايي وجود دارد در آن مكان حضور يافته و بر آن ذخاير چنبره مي‌زنند.

همین چند سال قبل بود که در میان علاقه مندان به شیمی و حتی مردم کوچه و بازار، زمزمه هایی درباره روشی برای بدست آوردن طلا از بردهای مستهلک و قطعات الکترونیکی گسترش یافت و دايره اختيار كشورها از چنبره زدن بر آن را رهايي داد، هر چند كه تعدادي از كشورها نظير همسايه ما تركيه به صورت صنعتي در حال اين استخراج است يا نمونه بارز آن به كشور ژاپن مي‌توان اشاره كرد كه كل مدال‌هاي المپيك گذشته را از بازيافت مواد الكترونيكي به دست آورد و در اين راه ضمن پاكسازي محيط زيست به ارزش دارايي‌هاي اين كشور بدون اينكه از سرمايه‌هاي آن در جهت ساخت مدال استفاده كند، افزود.

اما همانگونه كه گفته شد در بسياري از كشورها و كشور ما چنين اتفاقي هنوز به وقوع نپيوسته ولي برخي از شركت‌ها و موسسات كشور ما كه به تازگي -چند سالي- از آن آگاهي يافته‌اند به صورت واحدهاي كوچك و در سكوت در حال انجام اين كار هستند تا بتوانند سهم بيشتري از بازار داشته باشند. اینکه روش استخراج طلا در اختیار رسانه‌های مجازی قرار گرفت. از طرفي استفاده از روش‌هاي غير آكادميك و تجربي و از سويي ديگر با توجه به اوضاع و شرایط اقتصادی جامعه و دوراني كه در آن به سر مي‌بريم و از دست رفتن بسياري از مشاغل و كسب و كارها و نیاز جوانان به کار و درآمد بيشتر، ما را بر آن داشت كه به توليد اين آموزش به صورت تخصصي بپردازيم و بهترین روش جداسازی طلا از قطعات الکترونیکی همچون رم‌های از کار افتاده، سی‌پی یوهای کامپیوتر، برد موبایل یا حتی کارت گرافیک‌های قدیمی را برای شما به اشتراک بگذاریم.

در اين آموزش قرار است انواع روش‌هايي كه طلا استخراج مي‌شود را با شما به اشتراك بگذاريم، روش‌هاي صنعتي و سنتي، روش‌هايي علمي و حتي مخفي كشورها كه از آن براي استخراج طلا استفاده مي‌كنند. از روش‌هايي برگرفته از جيوه تا... از روش‌هايي هزار سال قبل تا كنون.

بهترين روش علمي را بنا به دلايلي كه بازگو خواهيم كرد در اختيار شما قرار مي‌دهيم تا بتوانيد بهترين و بيشترين نتيجه را از آن دريافت نماييد.

جداسازی طلا از قراضه‌های قطعات الکترونیکی در حقیقیت جمع آوری طلا با صرف کمترین هزینه و بالاترين نرخ بازگشت سرمايه در كوتاه مدت است.

نرخ بازگشت سرمايه در اين فعاليت عدد 300 درصدي را در كمتر از يك ماه نشان مي‌دهد.

 

در انتهاي وبينار به شركت كنندگان هداياي  ويژه‌اي به ارزش 900 هزار تومان اعطا خواهد شد تا از آن در كسب و كار و زندگي خويش استفاده نمايند.

 

 

در صورت داشتن سوال، لطفا آن را از طريق زير مطرح كنيد:

به آدرس webinar@kamyarsho.com ايميل ارسال نماييد، يا به آي‌دي kamyarsho_gold در اينستاگرام دايركت دهيد. حداقل زمان مورد نياز 1 روز كاري است.

سرفصل‌های وبینار

معرفي

روند كار

پرسش و پاسخ

مخاطبین

همه كسب و كارها

همه افراد شاغل 

همه افراد غير شاغل

همه دانشجويان

همه دانش‌آموزان پايه 9 به بالا

همه دانش آموزان پايين‌ترا پايه نهم با كمك

همه زنان خانه دار

همه افراد جامعه

سوالات متداول

سوال دارم، چه كار كنم؟

به آدرس webinar@kamyarsho.com ايميل ارسال نماييد، يا به آي‌دي kamyarsho_gold در اينستاگرام دايركت دهيد. حداقل زمان مورد نياز 1 روز كاري است.

كاميار ميردار
كاميار ميردار

مدرس مهارت‌هاي ارتباطي و كسب و كار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
فاز صفر استخراج طلا
پنج‌شنبه 26 خرداد 1401
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: فردايي بهتر
adds-cart
adds-cart