موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جلسه اول رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

وبینار جلسه اول رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

وبینار جلسه اول رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ

ذخیره کردن
وبینار جلسه اول رایگان دوره جامع دیجیتال مارکتینگ
توضیحات وبینار

دیجیتال مارکتینگ؛ کلید موفقیت در کسب‌وکار


دنیای دیجیتال سراسر فرصت و پتانسیل برای جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب‌وکارها است. اما ورود به این دنیای وسیع نیازمند مهارت و دانشی است که به آن دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می‌گویند. این مهارت به شما کمک می‌کند تا با کمترین منابع بیشترین درآمدزایی را داشته باشید. 
تفاوتی ندارد که بخواهید کسب‌و‌کار خودتان را در بازار آنلاین توسعه دهید یا کسب‌و‌کاری که در آن به عنوان کارمند مشغول به کار هستید، در هر دو صورت برای توسعه دادن کسب‌و‌کار در بازار آنلاین نیاز دارید تا دیجیتال مارکتینگ را درست و عملیاتی بیاموزید و به بهترین شکل نیز آن را اجرا کنید تا از رقبا، پیش افتاده و سهم بازار بیشتری بدست آورید. 
با همین هدف و برای آموزش حرفه‌ای شما ما جامع‌ترین دوره دیجیتال مارکتینگ ایران را طراحی کرده‌ایم. دوره‌ای که اولین بار حدود 5 سال پیش به عنوان اولین دوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ ایران و به صورت 40 ساعته برگزار شد. این دوره طی سالیان اخیر مداوم با نیازهای بازار آنلاین ایران توسعه پیدا کرده و اکنون شامل 200 ساعت آموزش تخصصی است که برترین اساتید این حوزه، آن را تدریس می‌‌کنند.
ما برای رشد شما در دیجیتال مارکتینگ مسیر ویژه ای طراحی کردیم. مسیری 11 مرحله‌‌ ای که طی 115 بار برگزاری کاملا چکش کاری و پخته شده است و خوشبختانه توانسته رضایت چند هزار فارغ التحصیل دوره و وزارت علوم را نیز بدست آورد. حال بیایید به این مسیر نگاهی بندازیم:


  1. نقطه شروع با اصول دیجیتال مارکتینگ: نیاز است ابتدا مفاهیم پایه‌ای مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید تا بتوانید در این حوزه قدرتمند استارت بزنید. 

 

 


2. طراحی و توسعه سایت با وردپرس: سایت پایه و اساس یک کسب‌و‌کار آنلاین است و شما نیاز دارید تا در حد کارراه اندازی دانش طراحی و توسعه آن را بیاموزید تا بتوانید آن را با اصول مارکتینگ همسو کرده و بازدهی آن را افزایش دهید.

 

 


3. بازاریابی محتوایی: در این دوره می آموزید که چگونه با تولید و انتشار محتوای آموزشی مفید، مخاطبان هدف کسب‌و‌کارتان را به سمت وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود بکشانید و در ادامه آنها را به سمت خرید سوق دهید.

 

 

 

  4. گوگل آنالیتیکس: وب‌سایت یک فضای فیزیکی نیست که به راحتی با چشم ببینیم در آن چه میگذرد! اما باید بدانیم، خوب هم بدانیم! پس کار با ابزار قدرتمندی به نام گوگل آنالیتیکس را یاد می‌گیرید که همچون یک دوربین همه چیز را ثبت و به شما گزارش می‌دهد.

 

 

  5. گوگل تگ منیجر: در دنیای دیجیتال مارکتینگ ابزارها نقش کلیدی بازی می‌کنند. این ابزارها برای آنکه بازدهی بهتری داشته باشند، نیاز دارند تا به سایت شما متصل شوند. از این رو یاد می‌گیرید که چگونه با گوگل تگ منیجر بدون یک خط کدنویسی، ابزارها را به سایت‌تان متصل کرده و کارایی آنها را نیز افزایش دهید!

 

 

  6. گوگل ادز: برای اینکه بتوانید افراد بیشتری را به سایت خود بکشانید و با محصولات یا خدمات خود آشنا کرده و فروش را افزایش دهید، می آموزید که چطور از قوی‌ترین سیستم تبلیغات آنلاین جهان یعنی گوگل ادز استفاده کنید.

 

 

 

7. سئو: از آنجایی که مردم همه نیازهای خود را در گوگل جستجو می‌کنند، پس چه خوب است که گوگل، سایت شما را برای رفع نیازشان به آنها معرفی کند.     اینطوری می‌توانید کلی مشتری با ارزش بدست آورید. در دوره سئو می‌آموزید که چگونه رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کنید.

 

 

 

8. ایمیل مارکتینگ: در دوره ایمیل مارکتینگ به منظور کسب بیشترین درآمد با کمترین هزینه ممکن، با استراتژی موثر بازاریابی ایمیلی ویژه بازار ایران آشنا   می‌شود. در ادامه مباحث تولید و پرورش سرنخ، طراحی و اجرای کمپین‌های ایمیلی، تجزیه و تحلیل نتایج کمپین‌ و در نهایت بهینه سازی کمپین‌ را خواهید   آموخت.

 

 


9. بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی: در جهت توسعه ارتباطات خود با مخاطبان هدف و مشتریان فعلی شبکه‌های اجتماعی بسیار به شما کمک می‌کنند. پس نیاز   دارید بیاموزید که چگونه در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور اثربخش داشته باشید و چگونه به افزایش درآمد کسب‌و‌کارتان در این فضای جذاب کمکی   چشمگیر کنید.

 

10. طراحی کمپین‌های تبلیغاتی: برای رشد چشمگیر نیاز به تبلیغات گسترده‌تری در فضای دیجیتال دارید. تبلیغاتی که شاید ذاتا نسبت به فضای آفلاین ارزانتر   باشند اما اگر حرفه‌ای انجام نشوند، قطعا از بودجه تبلیغاتی خود نتیجه رضایت‌بخشی نخواهید گرفت! از این رو تکنیک‌های تبلیغات آنلاین یکچارچه، همه جانبه و اثربخش را به همراه نحوه مدیریت بودجه به شما می‌آموزیم.

 

   11. استراتژی دیجیتال مارکتینگ: با توجه به اینکه کسب‌و‌کارها همگی به سمت بازار آنلاین آماده‌اند و همگی یا تیم دیجیتال مارکتینگ دارند یا در حال تشکیل   تیم هستند، پس رقابت ساده نیست! از این جهت برای موفقیت نیاز به یادگیری دانش استراتژی دیجیتال مارکتینگ دارید تا بتوانید دانش خود را طوری استفاده کنید که ویژه رشد کسب‌و‌کارتان در بازار خاص خودش باشد!

 

در این مسیر با تمارین مختلف، پیگیری‌های متعدد از روند پیشرفت شما، پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه و پیداکردن استعدادهای منحصر، همراه شما هستیم تا در انتهای این دوره به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای، با آگاهی و دانش بالا تبدیل شوید. در انتها نیز به شما مدرک رسمی از وزارت علوم اعطا می‌شود که قابل ترجمه بوده و در سطح بین‌الملل قابل‌استفاده است.

Teacher Avatar
دکتر مهدی دهبان بنیان‌گزار آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
Teacher Avatar
مهرداد نوری مدیر بازاریابی آکادمی دیجیتال مارکتینگ و موسس آژانس بهینه مارکتینگ
Teacher Avatar
مسعود انصاری قائم مقام آکادمی دیجیتال مارکتینگ و مدیر سابق بازاریابی نماوا
Teacher Avatar
شایان پسران متخصص برندینگ
Teacher Avatar
حامد قربانی مدرس سئو در آکادمی دیجیتال مارکتینگ
Teacher Avatar
سینا پورمحمدیان مدیر دیجیتال مارکتینگ سکان
Teacher Avatar
حمید دهبان مدرس وردپرس با رویکرد دیجیتال مارکتینگ
Teacher Avatar
حمیدرضا خاکپور مدرس دیجیتال مارکتینگ دوره های مدیریت جامع مد در ایران /مشاور و استراتژیست دیجیتال برندینگ بیش از 20 کسب و کار
Teacher Avatar
حسام صلبوخی مدیر مارکتینگ وب متریک
Teacher Avatar
محمد حسین بن‌سعید مدیر تیم گوگل ادز آژانس سوم شخص، مدیر اسبق کمپین انجکس و اوزیدکس استرالیا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول رایگان
یک‌شنبه 10 مهر 1401
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی دیجیتال مارکتینگ
adds-cart
adds-cart