موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار جادوی صحـــــــــنه!!!

وبینار جادوی صحـــــــــنه!!!

وبینار جادوی صحـــــــــنه!!!

شروع وبینار:   15 تیر 01 - ساعت 18:30
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار جادوی صحـــــــــنه!!!
توضیحات وبینار

در دنیای امروز که دنیای رقابت ها و تخصص هاست،قرار گرفتن در موقعیت های کاری و نحوه گفتگو و برخورد با افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.حتی فردی که از تخصص و تجربه بالا هم برخوردار باشد نمی تواند خود را بی نیاز از یادگیری فن بیان بداند.

از آن طرف هم یادگیری فن بیان ، سخنوری و سخنرانی مخصوص قشر خاصی با یک جایگاه ویژه نیست بلکه همه افرادی که به نوعی مراودات شخصی، شغلی و اجتماعی دارد به یادگیری این مهارت نیاز دارد.

در پایان باید بگوییم که، فن بیان بالاترین هنر خوانده شده است زیرا همه رشته های دیگر را در بر می گیرد و این هنر فقط گفتار نیست، بلکه سخنی است که به اصیل ترین احساسات ما متوسل می شود، روح ما را تحریک می کند، احساسات و عواطف را برمی انگیزد و عمل فضیلت آمیز را القاء می کند. 

 

سرفصل‌های وبینار

سرفصل های آموزشی:

اعتماد به نفس

ترس از صحبت کردن در جمع

لحن در اجرا

پلاتو نویسی (متن سخنرانی)

مخاطبین

مخاطبین وبینار:

سخنرانان

هنرجویان رشته های بازیگری و تئاتر

مدیران ارشد

اساتید

گزارشگران خبری

علاقه مندان به حوزه گویندگی و مجری گری و سخنرانی 

سوالات متداول

نحوه ثبت نام؟

جهت ثبت نام فقط کافیه شماره تلفن و نام و نام خانوادگی خودتون را توی فرم وارد کنید تا کارشناسان ما با شما هماهنگی لازم انجام دهند.

وبینار چگونه برگزار می شود؟

بعد از تکمیل ثبت نام به شما نام کاربری، رمز عبور و لینک ورود به وبینار داده می شود که توصیه می‌شود قبل از برگزاری وبینار حتما آنلاین شوید.

آیا با گوشی هم میتوانم وارد وبینار بشوم؟

بله. شما علاوه بر سیستم‌های خانگی می‌توانید با تلفن همراه خود نیز به سادگی به وبینار وارد شده و از محتوای آنها استفاده کنید.

استاد فائزه سمیع عادل
استاد فائزه سمیع عادل

کارشناسی ارشد روانشناسی/ کارشناسی کارگردانی سینما/ گوینده و مجری دومین گردهمایی 100 مدرس مطرح کشور/ دیپلم افتخار 10 مجری برتر صحنه ایران در دانشگاه شهید بهشتی/ داور نخستین جشنواره مجریان صحنه اصفهان/ مدرس سخنرانی مسابقه تریبون در دانشگاه امیر کبیر

جلسات وبینار زمان برگزاری
جادوی صحنه
چهارشنبه 15 تیر 1401
ساعت 18:30
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: موسسه علم سازان پندار سپهر
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت