موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بدست آوردن رتبه یک گوگل در کمتر از یک روز (گوگل ادوردز)

وبینار بدست آوردن رتبه یک گوگل در کمتر از یک روز (گوگل ادوردز)

وبینار بدست آوردن رتبه یک گوگل در کمتر از یک روز (گوگل ادوردز)

ذخیره کردن
وبینار بدست آوردن رتبه یک گوگل در کمتر از یک روز (گوگل ادوردز)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش ادوردز و گوگل ادز یا تبلیغات گوگل

 

** پیش نیاز و مقدمات ادوردز قبل از شروع دوره برای دوستان ارسال میشود تا در طول دوره تنها به تکنیک‌ها و روش‌های موفقیت هرچه بیشتر کمپین‌ها اشاره شود.

ترافیک بالا و هدفمند یک وب سایت نشان از پویا بودن آن است.

تبلیغات آنلاین یکی از راهکارهای افزایش بازدید است اما شاید کمتر کسی بداند که گوگل ادز پلتفرمی تبلیغاتی و پربازده است که توسط خود گوگل ارائه می شود تا در صدر جستجوها باشید.

استفاده از  Google adsبرای سایت‌ها و استارت‌آپ‌های نوپا راه خوبی برای معرفی برند و جاانداختن آن در ذهن مخاطبان مشتریان است.

تکنیک های کاربردی گوگل ادز (ادوردز)

یکی از مزیت‌های بزرگ آشنایی با نحوه کار و سفارش آگهی به گوگل ادز همان‌طور که گفته شد بازخورد بالا و سوددهی مناسب است. اشتباهی که بسیاری می کنند این است که با داشتن یک اکانت جیمیل و آشنایی کم شروع به استفاده از google adwords میکنند. همان‌قدر که استفاده همراه با دانش از این پلتفرم مزایا دارد، وارد شدن به این عرصه بدون آگاهی نیز معایب زیادی به همراه خواهد داشت.

 مزایای استفاده از گوگل ادز:

بودجه کم استارت آپ ها و بسیاری از کسب و کارهای نوپا اینترنتی آن‌ها را به سمت استفاده از این ابزار مفید سوق می دهد؛ زیرا نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مستلزم صرف هزینه کمتر و بازخورد بسیار فراتر از انتظار است و قطعا یکی از اصلیترین کانال های پرفورمنس مارکتینگ محسوب میشود.

مزایای آشنایی و استفاده از گوگل ادز را به صورت خلاصه در چند مورد می توان ذکر کرد:

·         بسیاری با مدت ها تولید محتوا و صرف هزینه برند خود را به مخاطب می شناسانند و به صدر صفحات موتورهای جستجو راه می یابند، با گوگل ادز از روز اول شروع می توان به این مرحله رسید و مخاطب را به کلیک و مشتری شدن ترغیب کرد.

·         محصولات و خدمات شما به ویژه زمانی که در سایت فروش ویژه دارید یا کالا و خدمات جدیدی دارید زودتر از رقبایتان به اطلاع کاربران خواهد رسید.

·         با گوگل نرخ بازگشت سرمایه بالایی را تجربه می کنید، برای این کار کافیست که یک محاسبه ساده بین رقمی که برای این کار صرفه کرده اید و افرادی که وارد سایت شما شده اند و خرید کرده اند انجام دهید.

·         برخلاف دیگر تبلیغات کلیکی که امکان تقلب در آن زیاد است؛ با گوگل ادز مخاطب واقعی به سایت شما وارد خواهد شد.

·         با گوگل ادز میتوانید بهترین نوع تبلیغات ویدویویی و نصب اپلیکیشن را پیاده سازی کنید. 

 هزینه گوگل ادز:

هزینه اصلی که برای این پلتفرم باید پرداخت نمایید در واقع نه برای ساخت اکانت و نه سفارش تبلیغات خواهد بود بلکه به تعداد کلیک و وردی مخاطب با سایت شما هزینه خواهد داشت نکته دیگر اینکه نرخ هر کلمه کلیدی بسته به نوع کسب و کارتان و مبلغ پیشنهادی رقبا فرق خواهد کرد.

چگونگی استفاده از گوگل ادز

همان گونه که گفته شد ساخت اکانت مدیریت در google adwords رایگان است نیاز به ابزار خاصی ندارد اما شروع ماجرا تنها ساخت یک اکانت خواهد بود. باقی دادستان که سفارش تبلیغات، انتخاب کلمات کلیدی و نحوه نظارت بر این تبلیغات است خود نیاز به دانش و آموزش کافی در این زمینه دارد تا فرد به تسلط کافی برسد و بتواند مدیریت مطلوبی را در گوگل ادز داشته باشد.

 در واقع انتخاب نوع کلماتی کلیدی، آشنایی با تبلیغات گروهی، نرخ بهره وری و سود دهی و غیره از مباحث پیچیده ی این پلتفرم هستند که قبل از ورود به این دریای بیکران نیاز به یادگیری آن ها به طور کامل دارد.

گوگل ادز تبلیغاتی سرشار از سود را به شما عرضه می دارد تا در برند شدن راه کم هزینه و کم ریسک تری را تجربه نمایید و به همین دلیل امروزه بر یادگیری آن یا گذراندن دوره های مربوط به آن برای هر استارتاپ، فرد علاقه مند در این زمینه و افراد دارای وب سایت یکی از واجبات تلقی می‌شود.

این وبینار این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا باGoogle Ads   بطور کامل آشنا شده و استفاده اصولی و بهینه سازی آنرا شروع کنید.

-----------------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

   
سرفصل‌های وبینار
  • افزایش فروش
  • افزایش بازدید
  • افزایش نصب اپلیکیشن
 
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • کارشناسان بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ
 
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
مهدی کافی
مهدی کافی

اکانت منیجر شرکت دارت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.8 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.5 از 5
2.7 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش ادوردز
چهارشنبه 17 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت