موضوعات
سبد خرید (0)
کارگاه آنلاین تکنیک‌های پیشرفته برای نگارش پایان‌نامه و مقاله‌نویسی

کارگاه آنلاین تکنیک‌های پیشرفته برای نگارش پایان‌نامه و مقاله‌نویسی

کارگاه آنلاین تکنیک‌های پیشرفته برای نگارش پایان‌نامه و مقاله‌نویسی

شروع وبینار:   20 آذر 01 - ساعت 16:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
کارگاه آنلاین تکنیک‌های پیشرفته برای نگارش پایان‌نامه و مقاله‌نویسی
توضیحات وبینار

یکی از نیازهایی که همه دانشجویان و محققین به آن نیاز دارند، استفاده پیشرفته از نرم‌افزارهای آفیس می‌باشد. تمام دانشگاه‌ها الگوها و فایل‌هایی را برای ارائه پایان‌نامه‌ها و نیز همه نشریات و کنفرانس‌ها نیز به طور مشابه الگوهایی را ارائه  می‌دهند و زمانی که دانشجو می‌خواهد نوشتار خود را بر اساس الگو پیاده‌سازی نماید دچار سردرگمی می‌شود. نرم‌افزار  word دریایی از  تکنیک‌ها و روش‌ها را دارد که با آشنایی با آن می‌توان نوشتار شکیل و اصولی و صحیح را ارائه دهیم و این روش‌ها کمک می‌کند تا همگان به‌صورت حرفه‌ای از این نرم‌افزار استفاده کنند. 

از سویی دیگر بسیاری از روش‌های کاری تحقیق، گزارش و داده‌ها  بر اساس اکسل می‌باشد، نرم‌افزار اکسل  نیز تکنیک‌هایی وجود دارد که به شما کمک می‌کند داده‌های خود را واکاوی کرده و بر اساس پردازش دقیق و کاوش آن‌ها، گزارش دقیق‌تری به دست آورید، به طور مثال استفاده پیشرفته از pivot و یا روش‌های دریافت داده‌ها از وب و تکنیک‌های متعدد دیگر به بهینه شدن نوشتار شما کمک خواهد کرد.

استفاده بهینه از endnote برای همه محققین و دانشجویان یک امری مهم و لازم‌الاجراست. به کمک این نرم‌افزار ضمن ساخت کتابخانه دیجیتال از مستندات الکترونیک و طبقه‌بندی آن‌ها، رفرنس‌دهی و نظم دادن آن به‌سهولت امکان‌پذیر است. در این نرم‌افزار نیز تکنیک‌هایی وجود دارد، در این دوره ضمن مرور اجمالی بر این نرم‌افزار، تکنیک‌ها اشاره خواهد شد.

ارائه پاورپوینت شکیل لازمه خروجی هر طرح و کار پژوهشی است. نرم‌افزار پاورپوینت نیز تکنیک‌ها و ریزه‌کاری‌هایی دارد که بسیاری از افراد از آن بی‌خبرند، در این دوره به این ریزه‌کاری‌ها و فوت‌های کوزه‌گری اشاره خواهد شد.

به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره از  سمت  آموزش های آزاد دانشکده شهید شمسی پور ارائه خواهد شد.

مخاطبین

دانشجویان، محققین

Teacher Avatar
دکتر سید علی صموتی دکترای مهندسی فناوری اطلاعات
Teacher Avatar
دکتر مهدی اردستانی معاونت پژوهشی دانشکده شهید شمسی پور
جلسات وبینار زمان برگزاری
معرفی تکنیک ها و روش های پیشرفته آفیس
یک‌شنبه 20 آذر 1401
ساعت 16:00
ساعت 19:00
 خرید بلیت