موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تکنیک های ریتنشن مارکتینگ با استفاده از CRM

وبینار تکنیک های ریتنشن مارکتینگ با استفاده از CRM

وبینار تکنیک های ریتنشن مارکتینگ با استفاده از CRM

ذخیره کردن
وبینار تکنیک های ریتنشن مارکتینگ با استفاده از CRM
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

وبینار تکنیک های بازگشت مشتریان با استفاده از CRM

 

احتمالا شما هم به عنوان یک کسب کار تجربه کرده‌اید که یک مشتری بعد از یک یا چند بار خرید دیگر تمایلی به استفاده از خدمات و محصولات شما ندارد. این اتفاق ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله این که مشتریان به محصولات رقبا علاقه پیدا کرده باشند، از کیفیت محصول شما راضی نباشند و یا دیگر احساس نیازی برای خرید آن محصول احساس نکنند.
یکی از تلاش‌های سازمان های موفق این است که درصد این مشتریان را کاهش داده و یا با استفاده از تکنیک‌های بازگشت مشتری، آن‌ها را دوباره به محصولات و خدمات خود جذب کنند. در یک تعریف ساده، بازگشت مشتری مجموعه‌ای از فعالیت هایی است که یک کسب و کار انجام می‌دهد تا مشتریان از دست رفته خود را باز گرداند. نتیجه این مجموعه فعالیت‌های هدفمند این است که مشتریان به یک رابطه کاری طولانی‌مدت‌تر یا همیشگی وارد می‌شوند.

بازگشت مشتریان معیاری برای اندازه‌گیری وفاداری مشتری نیز می تواند باشد. علاوه بر شناسایی تعداد مشتریان وفادار، بازگشت مشتریان می‌تواند میزان رضایت مشتریان، رفتار خرید، تعامل با مشتری و احساس تعلق به یک برند را پیش‌بینی یا منعکس نماید.
این تفکر که یک کسب و کار فقط به جذب مشتریان جدید نیاز دارد و این تنها راه سودآوری است باعث می شود با منبع عظیمی از مشتریان از دست رفته که دیگر از محصولات ما استقبال نمی‌کنند مواجه شویم و در بسیاری از موارد آن‌ها را مهره‌های سوخته‌ای بدانیم و دست از آن‌ها بکشیم. این که سراغ بازگشت مشتریان نمی‌رویم عموما 2 علت اصلی دارد: 1. اهمیت و ضرورتی برای این کار قالئ نیستیم و تصور می‌کنیم تمرکز بر جذب مشتری ضروری‌تر و پرسودتر است. 2. روش یا نحوه بازگشت مشتریان را نمی‌دانیم.
برای فرضیه اول یک مثال نقض از تحقیقات شرکت Bain & companies بشنوید: احتمال تبدیل شدن مشتریان قدیمی به مشتریان دائمی حدود 60 درصد است که رقم قابل توجهی است. اما این که شما مشتریان جدید خود را به مشتریان دائمی تبدیل کنید، تنها 5 تا 20 درصد شانس دارید تا بتوانید این کار را با موفقیت انجام دهید. تفاوت این دو عدد در هر کسب و کاری بسیار معنادار است و بعید به نظر می‌رسد مدیران عامل از این تفاوت به راحتی چشم‌پوشی کنند. در واقع موضوع بازگشت مشتری از آنچه به نظر میرسد حیاتی‌تر است زیرا هزینه جذب مشتریان جدید بالاتر از بازگرداندن مشتریان فعلی است. احتمالا مشتریان بازگردانده شده تمایل بیشتری به انجام بازاریابی دهان به دهان دارند. در بسیاری از موارد این افراد با درصد بیشتری به سفیران برند شما تبدیل خواهند شد.
با توجه به اهمیت روز افزون مشتریان برای سازمان‌ها، مدیریت ارتباطات اثربخش و کارا با مشتریان مسئله‌ای اساسی و مهم برای سازمان‌ها تبدیل گردیده است. مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) یک راهبرد کسب و کاری است که از یک طرف با هدف افزایش سودآوری و درآمد برای سازمان و از طرف دیگر افزایش رضایت و وفاداری مشتریان ارائه شده است.

مدیریت ارتباط با مشتری ، مجموعه ای گسترده از ابزارها ، فناوری‌ها و فرآیندهاست که با هدف ارتقاء سطح رابطه با مشتریان و به منظور افزایش فروش مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر سازمانی که با مشتری سرو کار دارد‌، حتما ً سطحی از مدیریت ارتباط با مشتری را نیز داراست اما برخی از سازمان ها در این زمینه جلودار هستند. این سازمان‌ها با بهره‌گیری و استقرار انواع مفاهیم، روش‌ها و ابزارها مانند سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات ارزش بسیار بیشتری از روابط خود با مشتریان خلق می‌نمایند. در این زمان، مدیریت کردن روابط با مشتریان با استفاده از اطلاعاتی که در ذهن ذخیره کرده‌ایم یا روی کاغذ داریم، خیلی حرفه‌ای و کارآمد به نظر نمی‌رسد. دنیای نرم افزارهای  CRM پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است و کار را برای کسب و کارها آسان نموده است. در رویداد پیشِ‌رو به موضوع بازگشت مشتری با استفاده از نرم افزار CRM خواهیم پرداخت.

در این وبینار که توسط شرکت پرنیان پردازش پارس برگزار می گردد به مهم ترین نکات و تکنیک های کاربردی برای مدیریت ارتباط با مشتریان، حفظ و نگهداشت آنان، از دست نرفتن مشتریان، بازگشت مشتریان ناراضی، تکرار خرید، شیوه های افزایش تمدید پشتیبانی، مدل های تمدید نرم افزار و بسیاری مطالب دیگر خواهیم پرداخت. 

نرم افزار CRM اورست که بر پایه مایکروسافت داینامیکس توسعه یافته است حامی این وبینار است. این نرم افزار جامع ترین نرم افزار موجود در بازار ایران است که بدون دانش برنامه نویسی امکان توسعه و سفارشی سازی را داراست. از جمله ویژگی های مهم آن می توان به اتصال به واتساپ و ارسال پیام های زمان بندی شده، اتصال به تلگرام و پیامک های هوشمند، اتصال به پنل فروشندگان دیجی کالا، اتصال به پنل اسنپ، اتصال به فروشگاه های اینترنتی، اتصال به نرم افزارهای حسابداری رایج مانند سپیدار و هوفر، اتصال به تلفن های اینترنتی و هر زیرساخت دیجیتالی که مدنظر دارید اشاره نمود . این نرم افزار سی آر ام را می توان برای مدیریت فرایندهای فروش، اتوماسیون بازاریابی و یکپارچه سازی آن با درگاه های دیجیتال خود استفاده نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید: 

 

www.Ever247.Cloud

02191013342

مدرس این وبینار جناب آقای مهندس برقی است که سال های متمادی در زمینه طراحی و مشاوره در استقرار نرم افزارهای CRM تجربه دارند. بخشی از رزومه ایشان به شرح ذیل است: 

 


– بنیان‌گذار گروه DrCRM
– مولف کتاب نبض مشتری در دست شما
– کارشناس مجری رادیو اقتصاد – برنامه رویش
– کارشناس شبکه تلویزیونی آموزش – برنامه راهش اینه
– رئیس هیات مدیره شرکت بهپویان راه توسعه فردا
– سرممیز بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 ثبت شده در IRCA
– کارشناس مهندسی صنایع (تحلیل سیستم‌ها) و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی (مارکتینگ)
– مدرس، سخنران و مشاور در حوزه‌های مدیریت ارتباط با مشتری، تجربه مشتری، وفادارسازی مشتری، رضایت مشتری
سوابق مشاوره:
– مشاوره طراحی و استقرار سیستم مدیریت تجربه مشتری در گروه مادیران
– مشاوره طراحی برنامه وفادارسازی و طراحی تجربه مشتری در قطارهای پنج ستاره فدک
– مشاوره ارزیابی بلوغ سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در گروه زمزم
– مشاوره ‌طراحی و استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در گروه گلدیس کاشی
– مشاوره طراحی باشگاه مشتریان و انتخاب پیمانکار نرم افزار باشگاه در بنیاد رودکی
– مشاوره ‌طراحی و استقرار سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در گروه صنعتی قائم
– و…
سوابق آموزش در مدارس کسب‌وکار و دانشگاه‌ها:
– تدریس کارگاه‌ جعبه ابزار مدیریت ارتباط با مشتری در سازمان مدیریت صنعتی
– تدریس کارگاه اصول و مبانی استقرار CRM در مرکز آموزش‌های آزاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
– تدریس کارگا‌ه تخصصی ‌کاربردهای CRM در صنعت عینک‌سازی در ‌جهاد دانشگاهی شریف
– تدریس کارگا‌ه‌های CRM در دوره‌های تخصصی MBA و راهبری فروش در مدرسه کسب و کار ماهان
– تدریس کارگا‌ه‌های CRM در دوره‌های تخصصی MBA در مجتمع فنی تهران
– و…


 

سرفصل‌های وبینار

- آیا مهم ترین کار تیم بازاریابی و فروش جذب مخاطب است؟ 

- بازگشت مشتریان چه کمکی به افزایش فروش و سودآوری کسب و کار می نماید؟ 

- مهم ترین تکنیک های بازگشت مشتریان چیست؟ 

- چگونه در CRM روش های بازگشت مشتریان را پیاده سازی کنیم؟ 

مخاطبین

صاحبان کسب و کار

کارآفرینان 

مدیران بازاریابی و فروش 

کارشناسان فروش 

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ 

مارکترها 

کارشناسان CRM

مدیران مارکتینگ 

 

 

سوالات متداول

آیا وبینار پیش نیازی هم لازم دارد؟

خیر، نیازی به پیش نیاز نیست

آیا باید با نرم افزار CRM آشنایی داشته باشیم ؟

خیر، موضوع وبینار مربوط به مفاهیم بازاریابی و فروش است

آیا این وبینار به افزایش فروش ما کمک می کند؟

بله، قطعا به فروش شما و به ویژه افزایش سودآوری کمک می کند

آیا می توان این تکنیک ها را در نرم افزار CRM پیاده سازی کرد؟

بله حتما، برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما گفتگو کنید: 02191013342

مجید برقی
مجید برقی

بنیان‌گذار گروه DrCRM

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تکنیک های بازگشت مشتریان
سه‌شنبه 31 خرداد 1401
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: نرم افزار CRM اورست
adds-cart
adds-cart