موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تندخوانی و روش صحیح مطالعه

وبینار تندخوانی و روش صحیح مطالعه

وبینار تندخوانی و روش صحیح مطالعه

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار تندخوانی و روش صحیح مطالعه
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

دوستان عزیزم سلام

ازینکه وقت میزارید و این مطلب رو میخونید ازتون بینهایت ممنونم.

 

چرا کتاب ؟

کل داستان اینه که زندگی ما با کتاب زیباتر، آرام تر، پربارتر و آگاهانه تر میشه.

یک نفر یک عمر تجربه کسب میکنه و تمام تجاربش رو در قالب یک کتاب در اختیار ما میزاره. آیا این تجربه بینهایت گرانبها نیست؟ کتاب ها زندگی بسیاری از افراد کره ی خاکی رو متحول کرده و میتونه کاری کنه که ما مسیر درست تر و مطمئن تری رو طی کنیم. پس کتاب ارزش ما فوق تصوری داره و به راحتی هم در عصر حاضر در اختیار ماست.

اما چرا ما کتاب نمیخونیم؟

حتما اولین جوابی که به ذهنتون میاد اینه که تنبلیم و بی اراده ایم و ... . اما دوست عزیزم بیا این برچسب ها رو کنار بزاریم. واقعیت مسئله اینه که ما کتاب نمیخونیم چون به ما یاد ندادن چطور کتاب بخونیم. اصلا برای اینکه بهتر متوجه بشی ویدیو پایین صفحه رو نگاه کن لطفا.

 

راه حل چیه؟

راه حل اینه که ما مث هر کار دیگه ای برای اینکه عاشق کتاب بشیم و کتاب جزئی جدا نشدنی از زندگیمون بشه، باید روش درست مطالعه رو بیاموزیم. و این روش، روشی مرسومه که در همه ی کشور های پیشرفته سال های سال هست که از مقطع دبستان تا دانشگاه به افراد تدریس میشه و اون چیزی نیست جز تندخوانی.ما عادت کردیم دائما عکس های اروپاییا رو در حالی که توی مترو یا توی اوقات فراغت و سفرهاشون در حال مطالعه ن ببینیم و حسرت بخوریم. اما دلیل اساسی انس بیشتر اون ها با کتاب اینه که به اونا از همون بچگی علاوه بر سواد خوندن و نوشتن، نحوه یادگیری و مطالعه هم آموزش داده میشه اما ما ... . بنابراین دیگه مقایسه ی سرانه مطالعه اندک کشور ما با بقیه کشورها کافیه... وقتشه در مسیر کتابخونی قدم های درست برداریم، اونوقت میبینیم که ما هم کتاب جزء همیشگی زندگیمون میشه.

 

تندخوانی چیست؟

تا اسم تندخوانی میاد خیلیا تصور میکنن که تندخوانی یعنی سرسری خوندن. اما به هیچ وجه اینطور نیست. ما در تندخوانی، با افزایش سرعت چشم و افزایش سرعت پردازش مغز، کاری میکنیم که فرد مطالب رو سریعتر بخونه و درک کنه و بعد با ارائه تکنیک هایی برای افزایش تمرکز و تقویت حافظه کمک میکنیم، تا فرد مطالب رو بهتر به ذهن بسپاره و سریعتر به یاد بیاره.

 

اگر تندخوان نشیم چی میشه؟

هیچ اتفاقی نمی افته و فاجعه ای پیش نمیاد. اما باید دقت کنیم که مجموع عملکرد ما تا امروز باعث نتایج حال حاضر ما شده و اگر میخوایم تغییری در نتایجمون ایجاد کنیم، باید در رفتار و عملکردمون تغییراتی بدیم. تندخوانی میتونه به شدت سطح زندگی شما رو ارتقا بده کما اینکهمن و بسیاری افراد دیگه این رو تجربه کردن.

 

چه کسی مدرس این وبیناره؟

من عرفان رحیمی، استعدادیاب و مدرس مهارت های موفقیت هستم و مدرک تندخوانی خودم رو از موسسه بین المللی MPT اتریش گرفتم. میخوام توی این وبینار رایگان نکاتی درمورد تندخوانی و روش صحیح مطالعه با شما درمیون بزارم. توی این ویدیو ببین که میخوایم درمورد چی صحبت کنیم.

عرفان رحیمی
عرفان رحیمی

مدرس استعدادیابی و مهارت های موفقیت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.6 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.2 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.2 از 5 ( 9 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه مقدماتی
پنج‌شنبه 16 مرداد 1399
ساعت 17:00
ساعت 18:30
Host Cover
برگزارکننده: عرفان رحیمی