موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه میتوانیم به یک مطالعه گر حرفه ای تبدیل شویم؟

وبینار چگونه میتوانیم به یک مطالعه گر حرفه ای تبدیل شویم؟

وبینار چگونه میتوانیم به یک مطالعه گر حرفه ای تبدیل شویم؟

ذخیره کردن
وبینار چگونه میتوانیم به یک مطالعه گر حرفه ای تبدیل شویم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

در قرن ۲۱ با تمامی پیشرفت و تکنولوژی که داره ثانیه‌ای دنیا رو متحول میکنه آدم‌ها هم چنان با روش ۱۰۰سال پیش مطالعه میکنن در صورتی که با سرعت تولید محتواهای نو و کتاب‌های برجسته،زندگی‌ها پر از بمباران اطلاعاتی شده.ولی به نظر شما آیا میشه با روش‌های قدیمی مطالعه خودمون رو با این سرعت رشد وفق بدیم؟بهتر نیست به جای اینکه ساعت‌ها فقط برای خوندن یک فصل وقت بذاریم اون رو با سرعت و کیفیت خیلی بالاتر بخونیم؟قشنگ‌تر نیست اگه کتابایی که مدت‌هاست دارن تو کتابخونه‌هامون خاک میخورن رو برداریم و با لذت تمام مطالعشون کنیم؟

بدون یادگیری تندخوانی ما زمان بسیار زیادی رو صرف مطالعه مطالب مختلف میکنیم فارغ از اینکه میتونیم با یادگیریش زمان زیادی رو برای خودمون بخریم و یاد‌بگیریم هرمتنی رو اصلاً باید چه مدلی بخونیم که درک بهتری داشته باشیم.

نخوندن کتاب مساویه با آگاهی کمتر، بی فرهنگی، اعتماد به نفس پایین، ارتباطات سمی، نداشتن قدرت کلامی، افزایش بیماری های روانی و....

ما به هر مشکلی که بخوریم دنبال ابزاری میگردیم که بتونیم هرچه سریع تر اون مشکل رو حل بکنیم و مهم ترین ابزارهایی که هر انسان برای پیشرفت و موفقیت خودش نیاز داره افکار و باورهای مغزی اون هستن. چقدر ازاین ابزارهای وجودیت استفاده میکنی؟

وقتش نشده که برای رسیدن به ارزوهات، روابط بهتر و درآمد بیشتر قدمی برداری؟

توی این دوره 30روزه 5جلسه آموزشی برگزار میکنیم که در مورد نحوه عملکرد مغزمون موقع یادگیری صحبت میکنیم، مطالعه صحیح به روش جهانی رو بهتون میعرفی میکنیم، تندخوانی رو کامل و حرفه ای روش کار میکنیم، بیشتر از 10تکنیک برای تقویت حافظه و تمرکز بهتون میگیم و حسابی باهم تمرین میکنیم، رسم مایندمپ یا نقشه ذهنی رو بهتون یاد میدیم که بهترین روش نکته برداری و خلاصه برداری در دنیا هست، بهتون هدفگذاری صحیح رو یاد میدیم و درمورد انواع طرز فکر صحبت میکنیم.

راستی برای دوره جدیدمون تمرینای ورزشی هم اضافه کردیم که حسابی حس و حالتون خوب بشه چون سلامت جسم شما هم برامون خیلی مهمه.

جزوه تمرینات حرفه ای داریم که هرروز نیم ساعت تا 40دقیقه وقت میبرن و در انتهای دوره سرعت مطالعه شما و قدرت حافظه و تمرکزتون حداقل 2 تا 3برابر افزایش پیدا میکنه و ما اینو با ضمانت بازگشت وجه بهتون میگیم چون به کارمون مطمئن هستیم.

الان وقتشه که روی مغزت که پیچیده ترین ارگان دنیاست سرمایه گذاری کنی و زندگیت رو متحول کنی.

فاطمه شاکری
فاطمه شاکری

مدرس مهارت های یادگیری و تندخوانی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
3.9 از 5 ( 7 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه به یک مطالعه گر حرفه ای تبدیل شویم؟
شنبه 18 مرداد 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:44
Host Cover
برگزارکننده: فاطمه شاکری
 انتخاب بلیت