موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم

وبینار تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم

وبینار تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم

ذخیره کردن
وبینار تندخوانی فوق پیشرفته فانتوم
توضیحات وبینار
هر خواندنی، با درک مطلب و به خاطرسپاری همراه نیست!

اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست. همه ما در هر سن و جایگاهی که باشیم کتاب‌هایی داریم که علاقه داریم بخوانیم. هرچند در ایران تعداد افراد کتاب‌خوان بسیار کم است (حدود ۲% جامعه کتاب‌خوان هستند!) و وقتی در سطح کلان و ملی به این موضوع نگاه کنیم؛ این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد. شما با یادگیری تندخوانی فانتوم از خواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید و در زمان بسیار کوتاه می‌توانید به یک متخصص در حرفه خود تبدیل شوید. (توجه داشته باشید که درآمد متخصصین در یک حرفه تقریبا ۱۰ برابر افراد معمولی در همان حرفه است).

تندخوانی با سرسری خواندن فرق دارد!

برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند منظور از تندخوانی، سریع خواندن و عبور از مطالب، بدون فهم آنها است! اگر این طور باشد اصلا چرا کتاب بخوانیم؟ پس علاوه بر افزایش سرعت مطالعه باید درک مطلب کامل داشته باشیم و در مواقع لازم بتوانیم مطالب خوانده شده را به یاد بیاوریم. تنها در این صورت است که می‌توانیم از تندخوانی برای مطالعه درسی و تخصصی استفاده کنیم. تندخوانی متدی است که اگر آن را ناقص و یا اشتباه یاد بگیرید نه تنها برایتان کاربردی ندارد بلکه شما را نسبت به مطالعه و کتاب دل‌زده و بی‌علاقه می‌کند. متد فانتوم به گونه‌ای طراحی شده است که بهترین تجربه یادگیری را برایتان رقم بزند.

این وبینار چه کمکی به شما می‌کند؟

در تندخوانی با متد فانتوم، علاوه بر افزایش سرعت مطالعه، تمرکز حواس شما افزایش می‌یابد و حافظه‌تان تقویت می‌شود. تندخوانی فانتوم از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است. مهارتی که تمام انسان‌های موفق برای ورود به سال ۲۰۲۵ که سال مافوق سرعت نامیده می‌شود، به آن نیاز دارند. هدف از تندخوانی با متد فانتوم این است که بدانیم مغز ما چگونه بهتر یاد می‌گیرد؟ شما در این وبینار آموزشی یاد می گیرید که چگونه

"سریع‌تر بخوانید، دقیق‌تر بفهمید و اطلاعات را سریع‌تر به خاطر بیاورید."

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید. اگر کتاب‌های زیادی هستند که آرزو دارید بخوانید، اگر سرعت پایین مطالعه و حواس‌پرتی کلافه‌تان کرده است و اگر بعد از چند روز برخی از مطالب را فراموش می‌کنید، بدون شک لازم است یک تحول سریع در روش مطالعه خود ایجاد کنید. وبینار تندخوانی فانتوم بهترین فرصت برای این تحول است!

این مهارت را در موسسه مطالعه شریف یاد بگیرید چون

جدیدترین مطالب تندخوانی بدون شک توسط موسسه مطالعه شریف وارد ایران می‌شوند و مشابه این مطالب هیچ جا وجود ندارد. البته بخشی از مطالب در کتاب‌های مختلف یا دوره‌های تندخوانی موجود است که به صورت ناقص کپی‌برداری شده‌اند و با قیمت‌‌های ارزان ارایه می‌گردند. چراکه تولید محتوای اصیل، کاری زمانبر، پرهزینه و دشوار است. با این حال، تضمین می‌کنیم که این مطالب ارزشمند و کاربردی را به صورت جامع و کامل در هیچ دوره آموزشی دیگر نخواهید یافت.

افتخار ماست که این مهارت مهم و مفید را در موسسه مطالعه شریف به صورت کامل، کاربردی و اثربخش یاد می‌گیرید.

1. آموزش با تصویرسازی و بازی‌های تقویت حافظه
آموزش تندخوانی فانتوم با استفاده از تصویرسازی و شهودی‌سازی مطالب انجام می‌شود که منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب در نیمکره راست مغز داوطلب می‌شود.

2. الگوهای سرنوشت ساز
این متد منحصرا در اختیار مطالعه شریف می‌باشد. این متد باعث می‌شود تمام مطالب در حافظه بلندمدت شما باقی بماند و بتوانید تمام کتاب‌های نخوانده خود را بخوانید.

  3. جمع‌بندی‌های منحصر به فرد
با تندخوانی فانتوم، صرفا در ۳ ماه کلیه مطالب کنکور رو یاد می‌گیرید، پس زمان زیادی برای جمع‌بندی کردن در اختیار دارید، شما با روش مایندمپ یا نقشه ذهنی یاد می‌گیرید که چگونه مطالبی را که خوانده‌اید جمع‌بندی کنید.

 

 

 

سرفصل‌های وبینار

در این وبینار چه موضوعاتی تدریس می‌شود؟

- چگونه حافظه قوی داشته باشید؟

- چگونه به روش صحیح مطالعه کنید؟

- چگونه تمرکز حواس خود را افزایش دهید؟

- چگونه سرعت مطالعه خود را با حفظ درک مطلب، 4 برابر کنید؟

- چگونه در کنکور یا آزمون‌های مهم، نتیجه دلخواه را کسب کنید؟

اگر کتاب خواندن و مطالعه کردن را یک تصمیم و عادت درست می‌دانید با ما همراه شوید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جدیدترین روش‌های مطالعه صحیح، بهترین تکنیک‌های تقویت حافظه و تمرکز حواس را بیاموزید.

سوالات متداول

تندخوانی دقیقاً چه فرایندی دارد؟

سرعت میانگین ما ایرانی ها به طور عادی می‌تواند ۱۵۰ کلمه را در دقیقه است. در این یک دقیقه چشم به طور مستقیم حرکت نمی‌کند و به جاهای دیگر صفحه هم نگاه می‌کند. این پرش‌های چشم باعث خستگی می‌شود. اما ما به شما یاد می‌دهیم تا با تمرکز بیشتری چشمانتان را روی متن هدایت کنید و به قدرت تندخوانی۶۰۰ تا ۸۰۰ کلمه در دقیقه برسید. اما دانش پذیرانی بوده‌اند که با تمرین فراوان توانسته‌اند به بیش از ۱۰۰۰ کلمه در دقیقه هم برسند‌ آن هم همزمان با فهم دقیق مطالبی که خوانده‌اند.

چرا تندخوانی فانتوم؟

متد تندخوانی فانتوم بر پایه آخرین متدهای آموزشی دنیا تولید شدند، در این سبک جدید آموزشی از هر دو نیمکره راست و چپ مغز جهت یادگیری و یادسپاری مطالب استفاده می شود، مزیت بعدی تندخوانی فانتوم استفاده از یک الگو و متد در آموزش هست که باعث کاهش زمان یادگیری و افزایش زمان ماندگاری مطالب در مغز داوطلب می شود. از طرف دیگر بعد از آموزش مطالب، دانش‌پذیر می‌تواند تمام سوالات و دروس تخصصی را چه در قالب تست های کنکوری چه در قالب امتحان تشریحی به راحتی پاسخ دهد.

آیا میتوانید از مشاوره هم استفاده کنید؟

بله مشاورین دپارتمان تخصصی مشاوره مطالعه شریف، برای داوطلبان، خدمات مشاوره رایگان را انجام می دهند. جهت برخورداری از خدمات مشاوره از طریق تماس با شماره ی 02166064000 انجام دهید.

آیا دوره های تندخوانی فانتوم ضمانت هم دارد؟

دوره تندخوانی فانتوم تنها دوره تندخوانی و تقویت حافظه در ایران است که ضمانت ۱۰۰% رضایت مشتری را دارد. ما در گروه مطالعه شریف کیفیت آموزشی را این طور تضمین می کنیم: درصورتی‌که به تشخیص خودتان مطالب جاسه اول کاربردی نبودند تمام شهریه شما را در همان روز با رضایت قلبی و لبخند برگردانیم. شما هیچ‌گونه ریسکی انجام نمی‌دهید فقط کافی است جزوه درسی خود را برگردانید و تمام شهریه خود حتی بدون یک ریال کم و کاستی دریافت کنید. معیار رضایت از کارگاه فقط نظر شخص خود شما است و حتی یک سوال هم از شما نمی‌پرسیم. به تجربه ۱۰ ساله ما در آموزش حضوری به بیش از ۱۵۰۰۰ نفر و آموزش غیرحضوری به بیش از ۵۰۰۰۰ نفر اعتماد کنید.

فاطمه زهرا گیلانی نژاد
فاطمه زهرا گیلانی نژاد

مدرس دانشگاه

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
نکاتی درباره مغز و یادگیری
دوشنبه 12 آبان 1399
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: مطالعه شریف