موضوعات
سبد خرید (0)
ارتباطات ثروت ساز

ارتباطات ثروت ساز

ارتباطات ثروت ساز

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
ارتباطات ثروت ساز
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

موفقیت در بازاریابی تلفنی

دلیل موفقیت های کم فروشندگان در بازاریابی تلفنی این است که رویکرد جذابی برای فروش تلفنی نداشته و به همین دلیل این رویکرد موجب نمی شود که هر شنونده ای دست از کار خود برداشته و به صحبت های آن ها گوش دهد. تهیه یک فرمول موثر فروش برای بسیاری از فروشندگان بسیار با اهمیت است. با این وجود باید به این نکته هم توجه داشت که اگر در حال برنامه‌ریزی برای جذب فردی از طریق بازاریابی تلفنی موفق هستید که پیش از این هیچ شناختی از شما و شرکت شما ندارد و نیز انتظار دریافت چنین تلفنی را هم از طرف شما ندارد، باید نکات بسیار زیادی را مد نظر قرار دهید؛ چرا که شما تنها چند ثانیه تا متقاعد کردن مخاطب خود برای پذیرفتن تصمیمی مبنی بر ادامه ی مکالمه با خودتان فرصت دارید، بنابراین آموزش بازاریابی تلفنی اهمیت بسزایی دارد.

 

بازاریابی تلفنی چیست؟

بازاریابی تلفنی (شامل فروش، تبادل نظر و هر نوع ارتباط تلفنی عرضه‌کننده‌ی محصول با مشتری) مهارتی است که هر فروشنده‌ای باید با آن آشنا باشد. این شکل کلی از فروش و بازاریابی تلفنی را می‌توان مذاکره تلفنی نامید. تلفن، به عنوان یک ابزار ارتباطی در مذاکره، هم‌چنان کارکرد خود را حفظ کرده و می‌توان گفت ابزارهای ارتباط دیجیتالی نوین، مکمل آن شده‌اند و نه جایگزین آن.

 

فروش تلفنی یا بازاریابی تلفنی؟

برای تفکیک این دو اصطلاح، گفته می‌شود که فروش تلفنی، صرفاً برای اطلاع رسانی و فروش یک یا چند محصول مشخص با ویژگی‌های مشخص به مجموعه‌ای از سرنخ‌هاست. اما بازاریابی تلفنی می‌تواند برای نظرسنجی از مشتریان، ارزیابی بازارهای بالقوه، نزدیک‌تر کردن رابطه‌ی کسب و کار با مشتریان فعلی،‌ مدیریت ارتباط با مشتری و کارهای دیگری از این دست نیز به‌کار گرفته شود.

 

چگونه بازاریابی تلفنی را اثربخش تر کنیم؟

کلید اثر بخش نمودن تماس های مربوط به بازاریابی تلفنی این است که ابزارها و فرایندهای مناسب در اختیار داشته باشیم. به این شکل هنگام تماس، با برقراری تماس با افراد نادرست، کمبود اطلاعات فروش یا نداشتن هدف مشخص از تماس مواجه نمی شوید.

 1. طراحی صدای فروش 
 2. استفاده از تکنیک های هوش فروش
 3. شناسایی محرک های فروش
 4. ساخت بانک های اطلاعاتی مناسب از مشتریان
 5. شناخت افراد و روابط در شرکت ها
 6. نعریف اهداف ایده آل فروش
 7. شخصیت شناسی مشتریان
 8. ایجاد تعادل بین بازاریابی داخلی و بیرونی
 9. نگرش پرانرژی و برونگرا
 10. مهارت های خوب گوش دادن
 11. مهارت حل مساله
 12. طراحی دیالوگ های فروش
 13. اصول پاداش / تنبیه
 14. ارائه راه حل به جای محصول

 

 

مخاطبین

مدیران، کارشناسان و مشاوران بیمه

نمایندگان و صاحبان دفاتر بیمه

مدیران فروش

بازاریابان و فروشندگان بیمه

سوالات متداول

وقت کافی برای شرکت در این کلاس آموزشی را ندارم و همه مطالب را بلدم

اگر از آن دسته از افرادی هستید که فروش خوبی دارید به هیچ وجه وقت تان را برای گذراندن این وبینار تلف نکنید. اما اگر غیر از این است، شرکت نکردن و پرداختن به امور دیگر، برای شما وقت تلف کردن است. دانسته های زیادی که در این کلاس کسب می کنید، در آینده نقدینگی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد و زمان کمتری را از شما می رباید.

به نظرم افرادی که آموزش می‌دهند هیچ شناختی از بازار ندارند و تنها مباحث کتاب‌های خارجی را برای ما بیان می‌کنند که در ایران اصلاً راه گشا نیست

مطالب این دوره علاوه بر تحقیقات و پژوهش‌هایی که صورت گرفته بر اساس تجربه‌های حرفه‌ای 15 ساله مدرس دوره است. تجربه‌هایی که به خاطر حضور در کنار شرکت‌های بزرگ به‌دست‌آمده و از لمس مشکلات و رسیدن به راه‌حل‌ها نشئت‌گرفته است. به همین خاطر از ایده‌هایی که در تک‌تک جلسات به دست می‌آورید می‌توانید در کسب‌وکار خود استفاده کنید و از آن درآمد کسب کنید.

اگر در این وبینار شرکت نکنم چیزی را از دست نمی‌دهم

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. این شمایید که باید تصمیم بگیرید جزء کدام دسته باشید. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند…. اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند.

نسبت به کیفیت و رزومه اساتید مطمئن نیستم

در صورت هرگونه نارضایتی از محتوای ارائه شده توسط مدرسین بدون کوچکترین سوالی، وجه پرداختی به شما برگردانده خواهد شد.

فیلم ضبط شده وبینار در اختیارم قرار می گیرد

پس از وبینار فیلم برای دانلود از طریق همین سایت و پنل کاربری شما در دسترس خواهد بود.

Teacher Avatar
مجید ناظمی مدرس و سخنران در حوزه بیمه
Teacher Avatar
حمید امامی عضوانجمن جهانی فروشندگان بیمه ( MDRT)

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3 از 5
3.3 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار تماس های پولساز
چهارشنبه 27 فروردین 1399
ساعت 15:15
ساعت 17:30
Host Cover
برگزارکننده: موسسه آموزشی مپکا
adds-cart
 انتخاب بلیت