موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار تاکتیک های استراتژی محتوا

وبینار تاکتیک های استراتژی محتوا

وبینار تاکتیک های استراتژی محتوا

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار تاکتیک های استراتژی محتوا
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

دانلود ویدیوی آموزش بازاریابی محتوایی

یکی از بهترین راه ها یا شاید بتوان گفت که تنها راه ارتباطی به مشتری و مخاطبان کسب و کارها این روزها محتوا است و به همین دلیل باید به استراتژی محتوا به صورت جدی تری نگاه شود. تبلیغات، سوشیال مدیا، برندینگ همه و همه زیر شاخه های استراتژی تولید محتوا هستند که باید به آن‌ها جدی‌تر از همیشه نگاه کرد تا در کسب و کار موفق ظاهر شد. در واقع استراتژی محتوا یک نقشه راه با پیچیدگی زیاد و یک دانش با جزئیات فراوان است.

آشنایی با اصول استراتژی محتوا برای دو دسته ضروری است:

اول دارندگان یک وب سایت یا مدیران یک استارت آپ زیرا آشنایی کلی با این حوزه و افزایش دانش در این زمینه آن‌ها را در هدف گذاری و صرف به جا و درست هزینه بسیار کمک خواهد کرد.

دوم کسانی که دوست دارد در این‌گونه فضاها کار پیدا کنند و با عنوان استراتژیست محتوا به استخدام وب سایت ها یا استارت آپ ها در بیایند.

 تولید و درج محتوا شاید فرآیند پیچیده وعجیبی به نظر نرسد اما پیش از آن به تعیین استراتژی محتوا نیاز است که مقدمه اصلی و اصولی به شمار می رود. در واقع برای ماندگاری در فضای وب قبل از اینکه به تولید محتوا و درج آن رسید باید استراتژی محتوای درست انتخاب کرد به همین دلیل این مسئله تا بدین حد دارای اهمیت است.

** در استراتژی محتوا چند مسئله دارای اهمیت ویژه است:

 تعیین هدف

برای داشتن یک استراتژی محتوا کارآمد اول باید اهداف خود چه کوتاه مدت و چه بلند مدت انتخاب شود تا متناسب با آن دست به اقدامات بعدی زد.

شناسایی مخاطب

نیاز مخاطب، سلایق و شرایط عمومی جامعه در تعیین استراتژی محتوا، بازاریابی موثر و تبلیغات اثرگذار شرط مهم دیگری است که نباید از آن غافل شد. مخاطبی که احساس کند کسب و کار یا استارت اپی با نیازهای او همسو است خود به مرور زمان به مشتری دائم تحت هر شرایطی تبدیل خواهد شد.

تولید محتوای مناسب

در استراتژی محتوا قطعاً یکی از گام های اساسی تولید محتوای استاندارد است تا شما در صفحات سرچ همیشه اولین باشد. محتوای متنی، دیداری، شنیداری در صورت رعایت استانداردها راه رسیدن به برندینگ است.

بازاریابی آنلاین

دنیای آنلاین فضای بزرگ و در دسترس اکثریت است که فرصت ها و تهدیدات خاص خود را دارد. استراتژی محتوا این فرصت ها و تهدیدات را مشخص کرده و نقشه راه درستی را ترسیم می کند تا از آن برای بازاریابی اصولی، تبلیغات و در انتها رسیدن به هدف کمک گرفت.

تحلیل رقبا

گام مهم بعدی در استراتژی محتوا این است که رقبا را شناخت، رفتار و اصول آن‌ها را با ابزار این کار تحلیل کرد و در انتها با اتخاذ تصمیم دست از آن‌ها جلو زد.

مراحل ذکر شده فقط گوشه ای از استراتژی محتوا به شمار می رود و اصول این کار بی اندازه گسترده است. استراتژی محتوا برای استارت‌آپ‌ها نکته حیاتی به شمار می رود زیرا در ابتدا منابع محدودیت در اختیار دارند که استفاده درست از این منابع محدود در ارتباط مستقیم با استراتژی محتوا است. اگر اتحاد این استراتژی به شکل درست و اصولی باشد با منابع کم هم می توان به اهداف بزرگ رسید و رقبا را کنار زد.

مواردی که برای تدوین استراتژی محتوا ذکر شد مسائل ابتدایی و برای آشنایی نسبی بود. قطعا موفقیت در این زمینه مستلزم یادگیری، شناخت ابزار کمک کننده، طی کردن دوره های مربوط است تا زیر و بم استراتژی محتوا به درستی درک شود و موفقیت در تدوین به کارگیری اصولی آن نیز تضمین شده باشد. آگاهی، آموزش و دانش در زمینه استراتژی محتوا و به روز کردن مدام اطلاعات راه اصلی رسیدن به موفقیت و کسب تجربه مفید خواهد بود.

------------------------------------------------------

  • در پایان آموزش ابزارها و منابع مفید و رایگان معرفی خواهد شد.
  • از دیگر مزایای آموزش میتوان به پرسش و پاسخ آنلاین با استاد و پشتیبانی دائمی از طریق آدرس ایمیل Info@sheragim.ir اشاره کرد.

 

   
سرفصل‌های وبینار
  • ﺧﻠﻖ ﻣﺤﺘﻮا
  • ﺗﻮزﯾﻊ ﻣﺤﺘﻮا
  • ارزیابی محتوا
 
 
مخاطبین
  • مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند
  • مدیران استارت آپها
  • علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و مارکتینگ
  • کارشناس‌های محتوا و کپی رایتینگ
 
 
سوالات متداول

حامیان
آژانس مسافرتی روژانو
یاور مشیرفر
یاور مشیرفر

مدیر ارشد محتوا، نیک‌استارتر

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4.5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
بازاریابی محتوایی
سه‌شنبه 23 مهر 1398
ساعت 19:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: آژانس دیجیتال مارکتینگ شراگیم
adds-cart
 انتخاب بلیت