موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بیسکتاب یکم

وبینار بیسکتاب یکم

وبینار بیسکتاب یکم

ذخیره کردن
وبینار بیسکتاب یکم
توضیحات وبینار

با بیسکتاب قراره در یک سال 20 جلد کتاب باهم مرور کنیم.

هر 2 تا 3 هفته یک بیسکتاب برگزار میشه و یک کتاب مرور می کنیم که تعداد قابل توجهی از کتابها در حوزه تفکر ، حل مساله ، نوآوری و یه جورایی راه اندازی، مدیریت و توسعه مناسب کسب و کار هستند.

کتابهایی که در موضوع خودشون جزو بهترین ها و پر خواننده ترین و موثرترین کتابها هستند از نویسنده های مطرح دنیا انتخاب شدن و در جلسات 90 دقیقه ای بیسکتاب مرور و بعد در موردشون بحث و گفتگو می کنیم.

 

برای اطلاع از کتاب های انتخاب شده که قراره به تدریج و به ترتیب معرفی بشن، لطفا بیسکتاب را به عنوان برگزار کننده دنبال کنید.

 

اما بیسکتاب یکم:

اگر با مبحث تفکر طراحی اصلا آشنا نیستید یا به گوشتون خورده اما فرصت نکردید عمیق مطالعه کنید و دوست دارید یاد بگیرید حتما این جلسه را شرکت کنید.

اگر هم از صاحبنظران تفکر دیزاین هستید، حضورتون باعث میشه مباحث جالب تری داشته باشیم و چه بهانه ای بهتر از مرور روایت نایجل کراس از تفکر طراحی؟!

 

تفکر طراحی مدلی برای فکر کردن به حل مسائلی هست که روزانه در زندگی و محل کار با انها سر و کار داریم.

نوعی رویکرد به حل مساله هست تا راه حل های بهتری پیدا کنیم و اسیر سریع ترین راه حل ها در چارچوب محدودیت های ذهنی خودمان نشویم.

بنابراین مهم نیست که طراح هستید یا نه یا اصلا از طراحی سر رشته ای دارید یا ندارید. تفکر طراحی نوع جدید و بخصوصی از تفکر است برای حل انواع مسائل

آرش مدرسی
آرش مدرسی

محقق و مشاور نوآوری و طراحی کسب و کار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تفکر طراحی به روایت نایجل کراس
پنج‌شنبه 21 اسفند 1399
ساعت 16:30
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: بیسکتاب