موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بیست و سومین کارگاه خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

وبینار بیست و سومین کارگاه خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

وبینار بیست و سومین کارگاه خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار بیست و سومین کارگاه خودکاوی در راه اندازی کسب و کار
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

کارگاه تعاملی خودکاوی در راه اندازی کسب و کار

 

    + تست رایگان خودکاوی و تفسیر نتایج آن
    + آشنایی با چهار مهارت پایه تا کسب و کار

 

داستان شکل گیری این سلسله کارگاه‌ها

هر بار که کارگاه تعاملی خودکاوی در راه اندازی کسب و کار را برگزار می‌کردیم مواجه می شدیم با عکس العمل‌های متفاوت کسانی که آمده بودند تا ویژگی‌های خودشان را در کسب و کار بیشتر بشناسند. گاهی با انکار مواجه می‌شدیم، گاهی با ناباوری و گاهی با خوشحالی از آنچه که از خود دانسته اند.

این کارگاه همیشه به عنوان کارگاه پیش نیاز برای دوره جامع چهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل برگزار می‌شده است و فقط ثبت نام کنندگان قطعی این دوره امکان شرکت در آن را داشتند. اما بنابر بازخوردهای  دیگران به این نتیجه رسیدیم که این پیش‌نیاز رایگان را، از دوره جدا کرده و امکان استفاده از آن را برای همه ایجاد کنیم.

 

موضوع از چه قرار است؟

شما در این کارگاه با چند آزمون‌ علمی-تعاملی خودکاوی در کسب و کار مواجه می شوید و ما به شما در تفسیر نتایج این آزمون‌ها برای شناخت بهتر خودتان کمک خواهیم کرد.

 

 

در پایان این کارگاه، شما یک برگه گوهرشناسی کسب و کاری دارید که با داشتن آن می توانید تصمیمات بهتری برای کسب و کارتان بگیرید. در واقع داستان راجع به دانه های مروارید نهفته در وجودتان است که با غواصی در خود، آنها را می یابید تا بتوانید آنها را در کسب و کارتان به کار بگیرید.

 

شناخت گوهر وجود - سعید ابراهیمیان

 

یک تیر و سه نشان !

در واقع این کارگاه، حاصل ترکیب سه رویدادی است که قبلا به عنوان پیش نیاز دوره تعاملی چهار مهارت پایه تا کسب و کار دکتر اسکیل برگزار می‌شده است:

  1. تست خودکاوی در راه اندازی کسب و کار : این آزمون به شما کمک می کند که ضمن شناخت خود از امکان بکارگیری ویژگی‌های ذاتی و اکتسابی‌تان در بهبود یا راه اندازی کسب و کارتان آگاه شوید و بدانید چه نیازهایی در حال هدایت شما هستند.

  2. گپ و گفت دوستانه : اگر دغدغه راه‌اندازی یا بهبود کسب و کار خود را دارید یک گپ و گفت دوستانه برای آشنایی شما با راهکارهای مجموعه دکتر اسکیل خواهیم داشت. 

  3. خلق اولین سنجه‌ی زندگی‌تان: شما در این کارگاه، خلق اولین سنجه‌ی زندگی خودتان را تجربه خواهید کرد. سنجه ها به شما کمک خواهند کرد که در یک آینه درست خود را ببینید، در آینه کج و معوج شما هر قدر هم که زیبا باشید باز هم زشت دیده می شوید. این سنجه‌ها به شما کمک می کند آنگونه که شایسته است رشد کنید و کسب و کاری متناسب با حال دلتان داشته باشید.
سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان

مدرس مهارت های کسب و کار و هم بنیانگذار دکتر اسکیل

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.3 از 5
4.8 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
خودکاوی
چهارشنبه 27 فروردین 1399
ساعت 17:30
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: دکتر اسکیل | DrSkill
adds-cart