موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بلاک چین در ماورای تکنولوژی

وبینار بلاک چین در ماورای تکنولوژی

وبینار بلاک چین در ماورای تکنولوژی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار بلاک چین در ماورای تکنولوژی
توضیحات وبینار

موضوع وبينار:بلاک چین در ماورای تکنولوژی

زمان چهارشنبه 2 مهر 1399 ساعت 8 شب

مدرس وبينار:جناب آقاي آرمان پنجتن طوسي مديرعامل ويستو

سرفصل ها:
مفاهیم، ساختار و کاربردهای بلاک چین

مشاغل و فرصت های درآمدزایی از بلاک چین

معماری و آشنایی با رمزارزها و بازارهای مالی

مفاهیم ماینینگ و معرفی دستگاه ماینر

همیشه کسانی که زودتر از دیگران حاضر به ریسک بر روی پدیده های جدید بوده اند، گوی سبقت را ربوده اند. از ابتدای ورود پدیده بلاکچین که مدت زیادی از آن نمی گذرد، پیشرفت آن بسیار خیره کننده بوده است. در این میان، موفقیت از آن کسانی بوده است که ارزش واقعی شبکه غیرمتمرکز بلاکچین را درک کرده و حاضر به سرمایه گذاری بر روی آن شده اند. شاید فکر کنید که دیگر ورود به این جهان کمی دیرهنگام است اما ما هنوز در ابتدای این راه هستیم.

چیزی که تاکنون برای بسیاری از افراد روشن شده، این است که عصر جدید، عصر فناوری بلاکچین است. این فناوری خیره کننده، در آینده سهم بسیار بالایی از اشتغال زایی را خواهد داشت و بسیاری از مشاغل با محوریت این فناوری شکل خواهد گرفت.

همینطور کارآفرینی در جهان حاضر، شکل جدیدی به خود گرفته است و تا چند سال آینده، بسیاری از فعالیت های کارآفرینی بر بستر بلاکچین پیاده سازی خواهد شد. هم اکنون تعداد زیادی از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در سطح جهان یا مشغول فعالیت در زمینه بلاکچین هستند و یا از خدمات بیشمار این فناوری بهره می برند.

در این وبینار، ابتدا به تعریف مفاهیم بنیادی بلاکچین و مشتقات آن از جمله رمزارزها، صنعت ماینینگ و پیاده سازی پروژه ها بر بستر این فناوری خواهیم پرداخت. سپس به آینده روشن و فرصت های درآمدزایی که این پدیده نوظهور در مقابل ما قرار می دهد، می پردازیم.

مخاطبان این وبینار، علاقمندان به حوزه IT و فناوری، افراد آینده نگر و خلاق، صاحبان مشاغل، سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشجویان، فعالان بازار سرمایه و همچنین صنعتگران هستند.

ضمن تأکید آموزش نصب کیف پول رمزارزها ، کار با صرافی رمزارز و عضویت رایگان در باشگاه مشتریان ویستو همراه با قرعه کشی و جوایز  

آرمان پنج تن طوسی
آرمان پنج تن طوسی

مدیر عامل

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
بلاک چین در ماورای تکنولوژی (سری سوم)
2 مهر 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: ویستو
گزارش دادن