موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار بسته ویژه آموزش بورس

وبینار بسته ویژه آموزش بورس

وبینار بسته ویژه آموزش بورس

ذخیره کردن
وبینار بسته ویژه آموزش بورس
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

بازار بورس در عین سادگی ، گستردگی نیز داد، برای فعالیت در بازار بورس در ابتدا نیاز خواهید داشت که شناخت کافی در رابطه با خود بازار مخصوصا قوانین حاکم در بازار داشته باشید چون عدم شناخت کافی ممکن است باعث شود که در مواردی متضرر شوید سپس بعد از شناخت کافی شما نیاز یادگیری روش های تحلیلی دارید مانند تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال و تابلو خوانی که با استفاده از این ها بتوانیم تشخیص دهید کدام شرکت ها و صنایع آینده بهتری را خواهد داشت و نهایتا با استفاده از فیلتر نویسی بتوانید با صرف زمان کمتری به موارد ایده آل خود برسید.

تمامی موارد ذکر شده در قالب یک بسته آموزشی در خدمت شما عزیزان می شود که بتوانید با گذراندن این دوره آموزشی و تمرین کردن روی موارد آموزش داده بتوانید در بازار کسب درآمد دائمی برای خود داشته باشید.

مدرس دوره آقای علیرضا کریمیان می باشد ، بیش از 1500 دانشجو فعال در بازارهای مالی و نویسنده کتاب "چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم ؟ " 

ضمانت بازگشت وجه تا یک ماه پس خرید

پشتیبانی مادالعمر در یک گروه تلگرامی توسط مدرس دوره

سرفصل‌های وبینار

۱- تحلیل بنیادی
این سبک از تحلیل شما را از اطلاعات درونی شرکت آگاه می‌کند و سود ده یا زیان‌ده بودن و حتی چشم انداز آینده شرکت را برای شما آشکار میکند. ( این قسمت به صورت pdf می‌باشد)

۲- تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال‌ روی چارت قیمتی تمرکز‌ دارد، لزوم این که یک شرکتی وضعیت بنیادین خوبی داشته باشد برای معامله کافی نیست. تحلیلگران برای‌پیدا کردن زمان مناسب برای معامله حتما باید به چارت قیمتی رجوع کنند.( این قسمت به صورت ویدئو است)

۳- تابلوخوانی
تابلوخوانی به عنوان تحکیم کننده تکنیکال عمل‌ میکند و با کمک آن با اطمینان بیشتری نقاط ورود و خروج به سهم راتعیین میکنید و در نتیجه سوددهی بهتری خواهید داشت. ( این قسمت به صورت ویدئو است)

۴- فیلتر نویسی
بررسی تمامی شرکت ها به صورت تک تک کاری بسیار طاقت فرسا و حتی نشدنی است. فیلترنویسی میان‌بری است که با کمک آن بهترین شرکت‌ها را به راحتی چند کلیک از بین انبوه شرکت‌ها جدا میکنیم. ( این قسمت به صورت ویدئو است)

5- آموزش مبانی بازار
در این قسمت به الزامات شروع فعالیت در بورس می‌پردازیم.
مواردی که باید برای شروع فعالیت در‌ بورس بدانید تا به دلیل ندانستن این موارد متضرر نشوید.( این قسمت به صورت ویديو و pdf است )

مخاطبین

افرادی که تمایل دارند در بورس فعالیت کنند یا در حال حاضر در بورس فعالیت می کنند و تمایل دارند به صورت جدی تر کار کنند.

این دوره مناسب افرادی نیز می باشد که کار ثابت دارند و به فکر یک شغل جانبی هستند با پتانسیل درآمدی نامحدود ، همانطور که آگاه هستید بازار بورس با توحجه به عدم محدودیت و پتانسیل ایجاد سود مرکب یکی از شغل های مناسب برای شغل های جانبی می باشد.

سوالات متداول

آیا بعد از این دوره می توان درآمدزایی داشت؟

مواردی که آموزش داده می شود کاملا کاربردی است و با استفاده از آن ها می توانید بعد از اتمام دوره و کمی تمرین روی موارد آموزش داده شده به درآمد زایی برسید.

علیرضا کریمیان
علیرضا کریمیان

مدرس تحلیل تکنیکال و فعال بازار مالی و مستر NLP

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 30 مرداد 1399
ساعت 15:15
ساعت 16:15
Host Cover
برگزارکننده: علیرضا کریمیان
 انتخاب بلیت