موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار ایده های جالب برای استوری در اینستاگرام

وبینار ایده های جالب برای استوری در اینستاگرام

وبینار ایده های جالب برای استوری در اینستاگرام

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار ایده های جالب برای استوری در اینستاگرام
توضیحات وبینار

احتمالا شما هم مثل من عاشق استوری های موجود در پیج اینستاگرام هستید و هر روز به استوری های دیگران سر می زنید؛ اما آیا استوری های خودتان هم جالب و خاص هستند؟

واقعیت این است که خیلی از ما کاربران اینستاگرامی، با ترفندهای ضبط استوری و قرار دادن آن آشنا نیستیم و برای استوری پیج اینستاگرام خود، هیچ ایده ای نداریم؛ اما دیگر نگران نباشید! من اینجا هستم تا به شما کمک کنم که بهترین و جذاب ترین ایده ها را برای استوری های پیجتان پیدا کنید و با ایجاد استوری های جالب توجه، روزانه چندین فالوور جدید به پیجتان بیاورید.

 

چرا دانستن ایده های استوری و روش درست ایجاد استوری تا این اندازه مهم است؟

جالب است بدانید که یک سوم از فالوورهای شما، اصلا پستهای شما را نمی بینند و فقط به خاطر استوری های پیجتان است که دنبالتان می کنند؛ یعنی اگر شما 1000 نفر فالوور دارید، حدود 400 نفر از افراد هر روز استوری هایتان را فقط می بینند و اگر استوری های جالبی نداشته باشید، یعنی این افراد به تدریج از پیج شما می روند و تعداد فالوورهای شما ریزش پیدا می کند.

البته برعکس این قضیه نیز درست است، فرض کنیم که استوری های پیج شما جالب است و هر روز، 100 نفر جدید به پیجتان اضافه می کند.

در یک هفته، 700 نفر و در یک ماه، حدود K3 فالوور جدید خواهید داشت. شاید برای آوردن K3 فالوئر، مجبور شوید که چندین هزار تومان پول بپردازید؛ اما  البته این رقم احتمالی است و بنا به جالب بودن استوری های پیجتان، می تواند کم یا زیاد شود. خب با همین مثال ساده و کمک گرفتن از علم ریاضی، امیدوارم متوجه اهمیت استوری در اینستاگرام شده باشید.

 

من از شما می خواهم که روشهای استوری گرفتن را یاد بگیرید؛ چون:

 • با درست کردن استوری های جالب، می توانید افراد بیشتری را ترغیب کنید که از پیج شما بازدید کنند.  استوری های جالب، روشی رایگان برای افزایش فالوور است. اگر شما بخواهید فالوئر جدید داشته باشید، باید پول تبلیغات بدهید؛ اما با کمک استوری، می توانید با هیچ هزینه ای، افراد جدید را به دنبال کننده های پیجتان تبدیل کنید.
 • استوری اینستاگرام به شما کمک می کند که با کاربران خود تعامل برقرار کنید. با کمک استوری اینستاگرام، شما می توانید نظرسنجی کنید، از مخاطبان خود سوال بپرسید و کاری کنید که آنها با شما صحبت کنند و به شما نزدیکتر شوند.

 

پس به همین دلیل است که از شما می خواهیم در این وبینار شرکت کنید تا جدیدترین نکات درباره روش استوری گرفتن در اینستاگرام را یاد بگیرید و بتوانید بهترین و جالب ترین استوری ها را برای پیجتان تولید کنید.

در روز استوری های چه کسانی را مشاهده می کنید؟

خودِ من، عاشق استوری های صدف بیوتی هستم. وقتی می بینم که صدف بیوتی از تمام مکانهای دیدنی که می رود فیلم می گیرد، از کارهایی که انجام می دهد در استوری حرف می زند و از سرگرمی هایش با مخاطبانش می گوید لذت می برم. وقتی وارد بخش استوری ها می شوم، حس می کنم که به صاحب آن پیج نزدیک تر می شود و واقعا با او ارتباط انسانی دارم.

استوری هایی که افراد را عاشق پیج اینستاگرام شما می کند چیست؟

 • استوری های سرگرمی
 •  استوری به اشتراک گذاری مکانهای دیدنی
 •  استوری های نظرسنجی
 •  استوری هایی که به دیگران یک نکته جالب نشان می دهد!
 •  استوری گرفتن از چیزهایی که مردم دنبال آنها هستند!
 •  استوری حاوی مسابقات و تخفیفهای ویژه
 •  استوری های مربوط به پشت صحنه ها

 

 استوری هایی که افراد را از پیج اینستاگرام شما متنفر می کند چیست

 • استوری های مبنی بر اینکه این محصولات رو بیا تو رو خدا بخر!
 • استوری حاوی حرفهای نامفهوم!

و مدل‌های دیگری که که در وبینار با این استوری ها آشنا می شوید و من نمی خواهم بیشتر از این توضیح دهم!

 

خب پس الان چه کار باید کنید؟

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه استوری های جذابی تولید کنید و با خلق استوری های جالب، افراد بیشتری را به فالوئرهای خود تبدیل کنید، در وبینار روز پنج شنبه شرکت کنید تا کلی ایده یاد بگیرید و از این به بعد، بخش استوری های پیجتان را حسابی بترکونید!

 

پس در وبینار آشنایی با ایده های جالب برای استوری اینستاگرام، منتظر شما هستم و قول می دهم که با شرکت در این وبینار، نکات جالبی را یاد می گیرید.

ارادتمند شما، فهیمه شریفی

متخصص محتوا نویسی در وب و عضو تیم ماکترشو...

 
سرفصل‌های وبینار

با شرکت در این وبینار چه چیزهایی یاد می گیرید؟

 • بیش از 10 نکته عالی برای خلق استوری های جالب
 • آشنایی با روشهای خلق استوری خاص و متفاوت
 • یادگیری روشهای استفاده از استیکر و هشتگ در استوری
 • و کلی ایده جالب که به شما کمک می کند در اینستاگرام حضور جذاب تر و پررنگ تری داشته باشید.
مخاطبین

تمام کسانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند و می خواهند با خلق استوری های جذاب، تعامل فالوورهایشان را بیشتر کنند و فالوور بیشتری جذب کنند.

 
 
 
فهیمه شریفی
فهیمه شریفی

متخصص تولید محتوا و تبلیغ نویسی در وب

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش ایده های جالب برای استوری در اینستاگرام
سه‌شنبه 29 بهمن 1398
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: مارکتر شو
adds-cart