موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اگر مشتری نخرید، چه کنیم؟؟؟ (فروشندگی و فروش)

وبینار اگر مشتری نخرید، چه کنیم؟؟؟ (فروشندگی و فروش)

وبینار اگر مشتری نخرید، چه کنیم؟؟؟ (فروشندگی و فروش)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار اگر مشتری نخرید، چه کنیم؟؟؟ (فروشندگی و فروش)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

وقتی قصد فروش محصول خود را به صورت حضوری یا تلفنی دارید به مرحله ای می رسید که شما تمام تلاش‌هایتان را کرده اید اما مشتری به درخواست خرید شما نه می گوید!!!

 

به افسارگسیختگی خوش آمدید!!

ما به این مرحله افسارگسیختگی در فروش می‌گوییم! یعنی مرحله‌ای که شما چیزی برای از دست دادن ندارید! در این مرحله شما با ترک آن مشتری دیگر نه امیدی به مراجعه مجدد و نه حتی سفارش آینده آن مشتری دارید!! اما اگر بتوانید در این مرحله موفق به بازگرداندن مشتری برای خرید محصول شوید...چنان شعفی در شما ایجاد می‌شود که انگار قله اورست را با دمپایی و بدون تجهیزات فتح کرده اید...آنجا به خود می‌بالید که من عجب فروشنده‌ای هستم...من توانایی فروش به هر مشتری را دارم!!

 

شروع فتح قله اورست!

من در این وبینار یک ساعته قصد دارم به شما ترفندهایی را آموزش دهم که مخصوص این دسته از مشتریان است و با یادگیری این ترفندها نمی‌گویم همه‌ی این مشتریان اما بخش قابل توجهی را به جریان فروش برمی‌گردانید و در آخر این وبینار شاید با خودتان به این نتیجه برسید که کاش زودتر با این ترفندها آشنا می‌شدم...!

 

 

سلام دوست عزیز

من علیرضا دشتبان هستم نویسنده و ابداع کننده مدل جدید «شتاب» در فروشندگی.

من موسس وب سایت آموزشی ابرکسب هستم و به مدیران، تیم فروش و بازاریابی مجموعه‌های مختلف روش‌های تبدیل مشتری به خریدار را آموزش می‌دهم. البته من قبل از ورود به حوزه‌ی آموزش، به صورت عملی با بیش از 1000 مشتری مختلف ارتباط برقرار کرده و توانسته ام مشتریان وفادار زیادی ایجاد کنم. مشتریانی که بارها خرید کرده و من را به دیگران توصیه می‌کنند.

در این وبینار یک ساعته قرار است درباره‌ی تبدیل مشتری به خریدار بعد از نه گفتن او، باهم حرف بزنیم. من هم مثل شما از بیان نکات کلی در فروش بیزارم و ترجیح می دهم نکاتی را یاد بگیرم که در عمل قابل استفاده هستند. من در آموزش‌هایی که به مجموعه های مختلف می‌دهم با همین رویکرد آموزش می‌دهم و البته سعی می‌کنم همیشه ساده حرف بزنم تا مخاطبم درک درستی از هر ترفند داشته باشد. در وبینار « اگر مشتری نخرید، چه کنیم؟؟؟» درباره‌ی نکات زیر با شما صحبت خواهم کرد:

 

- داستان عجیب فروش‌ به مشتری‌هایی که وقت نداشتند!

_ از مکالمه‌ی سرد به مکالمه‌ی داغ 

_ فروش با اجازه‌ی مشتری!

_ پیشنهادهایی که رد نخواهند شد!

_ انقضای زبان بدن!!

_ بن‌بست فروش کجاست؟؟

_ فرمول آیدا 

_قلب متقاعدسازی مشتری

و...

 

ضمانت 100% بازگشت وجه:

بعد از شرکت در این وبینار اگر از محتوای آن ناراضی بودید، می‌توانید کل مبلغ خود را پس بگیرید. برای اینکار کافیست بعد از حضور در وبینار با شماره‌‌ی 37238532-051 در ساعت اداری تماس گرفته وشماره کارت خود را اعلام‌ کنید. در کمتر از 12 ساعت کل مبلغ به حساب شما واریز می‌گردد. این گارانتی فقط مخصوص افرادی است که در زمان برگزاری، در وبینار حضور داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 
سرفصل‌های وبینار

 

 
مخاطبین

 

 
علیرضا دشتبان
علیرضا دشتبان

مدیر مجموعه آموزشی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه‌ی وبینار
دوشنبه 18 فروردین 1399
ساعت 14:00
ساعت 15:00
Host Cover
برگزارکننده: ابرکسب
adds-cart
 انتخاب بلیت