موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار انقلاب پادکست ها: چگونه با محتوای صوتی کسب‌وکار خود را متمایز کرده و رونق دهیم؟

وبینار انقلاب پادکست ها: چگونه با محتوای صوتی کسب‌وکار خود را متمایز کرده و رونق دهیم؟

وبینار انقلاب پادکست ها: چگونه با محتوای صوتی کسب‌وکار خود را متمایز کرده و رونق دهیم؟

ذخیره کردن
وبینار انقلاب پادکست ها: چگونه با محتوای صوتی کسب‌وکار خود را متمایز کرده و رونق دهیم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

دنیای محتوای صوتی، ترند رو به رشد در فضای تولید محتوا است که نه تنها ارزش سرمایه گذاری دارد که باید به عنوان یکی از چشم اندازهای بازاریابی محتوایی به آن دقت ویژه‌ای داشت. آمارها نشان می‌دهد که شیوع کرونا موجب افزایش تصاعدی نرخ رشد شنوندگان پادکست در سطح جهان شده است و پیش‌بینی می‌شود پادکست و محتوای صوتی تا دو سال آینده شکل دیگری از بازاریابی محتوایی را رقم بزند. برای این تغییر/ فرصت آماده‌اید؟

تولید پادکست: امکان یا الزام؟

این جمله‌ی معروف ست گادین که می‌گوید «بازاریابی محتوایی تنها بازاریابی محتوایی است» را حتما شنیده‌اید. محتوا، به همه‌ی بخش‌ها و فرایندهای بازاریابی ورود کرده و در قالب‌های مختلف، از ایجاد برندآگاهی گرفته تا تبدیل کاربر به مشتری نقشی غیرقابل انکار دارد. 

استفاده از تنوع محتوایی و مدیوم‌های مختلف محتوا می‌تواند اثربخشی، سرعت و کیفیت فرایند بازاریابی محتوایی مان را ارتقا دهد. کاربران، هرروز و مستمر شیوه‌ها و الگوهای مصرف محتوای‌شان را تغییر می‌دهند. طبعا، کسب‌وکاری که با این تغییرات همراه باشد می‌تواند نهایت بهره را از این فضا به‌دست آورد.

محتوای صوتی، ترند بعدی مصرف محتوا توسط کاربران است. آغاز بازاریابی محتوایی با کمک صوت و پادکست، امروز یک مزیت رقابتی برای شماست. اما بدون تردید و در آینده‌ای نه چندان دور به یک الزام بدل خواهد شد.

در وبینار انقلاب پادکست چه خواهد گذشت؟

تولید پادکست هرچند لازم است، اما به آن سادگی که به نظر می‌رسد نیست. در این وبینار دو ساعته، سعی می‌کنیم که با مفاهیم و کلیات این مدیوم نسبتا نوظهور محتوایی آشنا شویم، ویژگی‌هایش را بشناسیم و با روند تولید و توزیع آن آشنا شویم. 

در کنار هم، نمونه‌های موفق پادکست تجاری را در داخل و خارج از کشور بررسی می‌کنیم و در نهایت، نقشه راهی برای تولید محتوای صوتی تجاری ترسیم خواهیم کرد.

 

درباره مدرس

این وبینار به همت نویسش برگزار می شود و مدرس آن مهسا نظام آبادی است. مهسا پیش از این در کسب‌وکارهایی چون نشر اتفاق، نوار و واوخوان حضور داشته و مسئولیت راهبری محتوای صوتی و پادکست‌های تجاری و غیرتجاری  بسیاری را بر عهده داشته است. او که دانش‌آموخته روانشناسی‌ست و تجربه‌ی کار روزنامه‌نگاری را نیز دارد، با شناختی مناسب از مدیوم صوتی و مخاطبانش، حالا در نویسش به عنوان راهبر واحد صوتی به کسب‌وکارها کمک می‌کند که صدای خود را به گوش مخاطبین‌شان برسانند.

سرفصل‌های وبینار

 

  1. اهمیت و جایگاه محتوای صوتی (پادکست) برای کسب و کارها
  2. چه مخاطبی محتوای صوتی گوش می‌دهد؟
  3. هدف ما از تولید محتوای صوتی چیست؟
  4. پروسه تولید محتوای صوتی چگونه است؟
  5. چه برندهایی با پادکست بازاریابی می کنند؟
  6. چگونه با بودجه‌ای محدود پادکست کسب‌وکار خود را راه بی‌اندازیم؟
مخاطبین

این وبینار برای همه کسب‌و‌کارهایی مفید است که در استراتژی محتوایی خود چشم‌انداز وسیع‌تری را می بینند و مایل‌اند به جز تولید محتواهای مرسوم به دنیای محتوای جدید ولی ترند هم پا بگذارند بنابراین اگر:

 

  • استراتژیست محتوا هستید
  • قصد دارید برند شخصی خود را گسترش دهید
  • قصد دارید آگاهی برند خود را افزایش دهید
  • قصد تولید محتوای صوتی و پادکست را دارید اما نمی دانید چه راهی پیش رویتان است

 

این وبینار قطعا به شما کمک شایانی می کند.

سوالات متداول

آیا این وبینار نیاز به پیش نیاز دارد؟

مسلما دانستن مبانی بازاریابی محتوایی کمک می کند تا درک بهتری از جایگاه محتوای صوتی در این استراتژی محتوایی خود به دست آوریم اما به طور کل بدون هیچ پیش نیازی هم این وبینار به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بهتری درباره تولید پادکست یا محتوای صوتی بگیرید.

مهسا نظام آبادی
مهسا نظام آبادی

کوچ توسعه کسب و کار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4.1 از 5 ( 7 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار آموزشی بازاریابی محتوای صوتی
شنبه 18 بهمن 1399
ساعت 18:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: نویسش
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت