موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار افزایش تضمینی فروش بدون مشتری

وبینار افزایش تضمینی فروش بدون مشتری

وبینار افزایش تضمینی فروش بدون مشتری

ذخیره کردن
وبینار افزایش تضمینی فروش بدون مشتری
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
چگونه در 5 گام آسان فروش سریع را تضمینی بدون تبلیغات افزایش دهیم؟
 • بسیاری از مدیران کسب و کار با مشتری احتمالی صحبت نمیکنند و همچنان منتظر هستند یک روزی مشتری با آن ها تماس گیرد!
 • شما شماره تلفن ها و دنبال کنندگانی در شبکه های اجتماعی دارید که با برقراری تماس با آن ها می توانید فروش خود را افزایش دهید.
 • شما کسانی را میشناسید که در شبکه های اجتماعی شما را دنبال میکنند ولی بعد از مدت ها هنوز از شما خرید نکرده اند!
 • اگر این شیوه بازاریابی را به بعد موکول کنید سود بزرگی را 100% از دست خواهید داد

 

مدیران کسب و کار بیش تر از تبلیغات همگانی ارسال میکنند. پیامک ها و ایمیل ها و یا پست گذاری هایی در شبکه های اجتماعی انجام می دهند. این روش خوب است اما باید ماه ها یا سال ها تلاش کنید که کسب و کار به بازدهی مورد نظر برسد و روزی مشتریان از شما خرید کنند!

 

رقیبان شما از 5 راه حل زیر، در مسابقه افزایش درآمد استفاده میکنند:

Race

1- رقیبان شما  فالور های اینستاگرام خود را افزایش می دهند و در قدم بعد کاری میکنند که این فالور ها به ازای خدمات و محصولات آن ها پول بپردازند.  این روش خوب است اما بسیار زمان بر است. یک کسب و کار نیاز دارد که در همان اوایل کار و در روند رشد خریدارانی داشته باشد.

 

2- متن ها تبلیغاتی مینویسند و از طریق sms و ایمیل اطلاع رسانی میکنند. مشکل این روش همانند روش قبلی زمان بر بودن فرآیند اعتمادسازی و خرید است.

 

3- شرکت ها و افرادی پیدا میکنند که به ازای فروش محصولات و خدمات آن ها پورسانت دریافت میکنند. مشکل بزرگ این روش به غیر از پورسانت های بسیار بالا این است که کل کسب و کار خود را متصل به یک شرکت یا فرد کرده اید. که اگر آن شرکت دیگر فعالیت نکند فروش کسب و کار شما به شدت پایین می آید.

 

4- رقیبان شما تبلیغات پولی میکنند. این تبلیغات به چند ده میلیون تومان و بیشتر هم میرسد. مشکل این روش این است که اگر مدیر کسب و کار ناآگاهانه از تبلیغات پولی استفاده کند خیلی سریع بودجه تبلیغاتی خود را از دست می دهد.

 

5- از آموزش های افزایش سریع فروش دیگران استفاده می کنند. ما با بررسی این آموزش ها دریافتیم که تقریبا هیچکدام از آموزش های رقیبان بصورت گام به گام نیست و بیشتر به مفاهیم ساده پرداخته اند. حتی بعضی از جاها ایده های گفته شده را آزمایش نکرده اند و فرد با پیاده سازی آن ها به نتیجه مطلوب نمی رسد.

در این وبینار 90 دقیقه ای علی اکبر فرج، متخصص بازاریابی اینترنتی و فروش به مدیران کسب و کار آموزش می دهد که چگونه در 5 گام فروش خود را تضمینی افزایش دهند.

 

حتی اگر بودجه تبلیغاتی و مشتریانی ندارید که قبلا از شما خریده باشند، می توانید درآمد خود را بالا ببرید. با استراتژی که در این وبینار صحبت میکنم می توانید حتی با تعداد کمی اطلاعات تماس از مشتری احتمالی خریدار قطعی داشته باشید و فروش خود را افزایش دهید.

 

3 مزیت شرکت در این وبینار که شما را از رقیبان متمایز میکند: diferent 1- بدون تبلیغات پولی فروش دارید!

فروش فقط با تبلیغات پولی امکان پذیر نیست! بسیاری از کسب و کار ها بر این باور هستند که بدون تبلیغات پولی در شبکه های اجتماعی و جاه های دیگر نمی توان به فروش دست یافت. شما می توانید با با مخاطبینی که همین الان دارید فروش خود را تضمینی افزایش دهید.

 

2- از راه هایی نوینی استفاده میکنید که شما را سریع تر به پول میرساند.

اگر مشتریانی ندارید باز هم می توانید فروش خود را از طریق مشتریان جدید بالا ببرید. احتمالا افرادی را دارید که در شبکه های اجتماعی شما را دنبال میکنند. با برقراری ارتباط با آن ها و دادن پیشنهاد های خوب می توانید آن ها را به خریدار قطعی تبدیل کنید.

 

3- زمان اجرا شدن ایده ها در کمتر از 2 ساعت

رقیبان از راه های زمان بر استفاده میکنند ولی شما می توانید از راه هایی استفاده کنید که سریع شما را به پول میرساند. شما منابع بسیار زیادی مثل شماره تلفن های گوشی، دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی و … دارید که می توانید احتمال خرید هر کدام از آن ها به میزان قابل توجهی افزایش دهید. از طریق پیشنهاد های مجذوب کننده می توانید در چند ساعت کوتاه فروش هایی داشته باشید.

تبلیغات پولی از 600 هزار تومان شروع می شود اما شما با پرداخت یک دهم این مبلغ می توانید به درآمد های بسیار بالایی دست پیدا کنید. این سود بسیار سریع و شیرین است.

یک سرمایه گذاری کوتاه مدت لذت بخش که دقیقا بعد از شرکت در وبینار می توانید ایده های گفته شده را عملیاتی کنید و دیگر نیازی نیست همه تمرکز خود را روی شبکه های اجتماعی و تبلیغات همگانی بگذارید. می توانید بصورت درآمد و سود عالی بدست آورید و شیوه های نوینی را دنبال کنید.

 

5 تفاوت اصلی این وبینار با وبینار های دیگر افزایش فروش

1- ما در این وبینار دقیقا به شما می گوییم که چگونه با اطلاعات تماسی که در گوشی خود داریم بتوانیم از طریق تبلیغات مستقیم فروش خود را قطعی کنیم.

2- ما به مفاهیم کلیشه ای و تعاریف نمیپردازیم. در این وبینار گام های ساده ای را با مثال های فراوان بیان میکنم که خودم از این راهکارها و ترفند ها بسیار استفاده کردم و شما می توانید دقیقا از همین مراحلی که من رفتم الگو بگیرید و فروش خود را قطعی کنید.

3- ما در این وبینار تنها آموزش افزایش فروش نمی دهیم. شما با شرکت در این وبینار نه تنها  دستورالعملی هایی دریافت میکنید بلکه انگیزه ای پیدا میکنید که دقیقا بعد از شرکت در وبینار می توانید تمام ایده ها را پیاده سازی کنید.

4- ما بعد از وبینار به شرکت کنندگان وبینار 20 دقیقه مشاوره رایگان هدیه می دهیم. ما در این مشاوره رایگان به سوالات شما پاسخ می دهیم.

5- این وبینار ضمانت 30 روز بازگشت وجه است. اگر پس از خرید محصول به هر دلیلی پشیمان شدید ما وجه پرداختی شما را بازگشت می دهیم. ما انقدر به راهکار های گفته شده اعتقاد داریم که این وبینار را با ضمانت برگزار میکنیم.

moneyback

 

رقیبان شما در حال پیشرفت هستند و راه های جدیدی برای فروش بیشتر پیدا میکنند. اگر می خواهید از رقیبان خود خیلی سریع پیشی بگیرید و مشتریان بیشتری داشته باشید همین حالا در وبینار ثبت نام کنید.

 

 

چالش افزایش فروش در 3 روز

اگر تمایل ندارید در وبینار شرکت کنید می توانید در این چالش شرکت کنید و فروش خود را افزایش دهید.

این چالش در اینستاگرام خط یک برگزار شده است.

برای ورود به این چالش کلیک کنید

     
سرفصل‌های وبینار
 1. جمع آوری اطلاعات تماس مخاطبین در کمتر از یک ساعت
 2. تبدیل اطلاعات تماس به مشتری
 3. چگونه در شبکه های اجتماعی فرد را مجاب به خرید کنیم؟
 4. چگونه پیشنهاد های خرید جذابی طراحی کنیم؟
 5. تشویق افراد به خرید بیشتر از ما
 6. روش پاسخگویی به مخاطبین بصورت مدرن
 7. آهنربای جذب طراحی کنید
 8. و ده ها نکات کاربری دیگر
 
مخاطبین

مدیران کسب و کاری که خدمات و محصولاتی برای فروش داشته باشند.

 
سوالات متداول

من مشتری ندارم، چطور می توانم بدون مشتری فروش داشته باشم؟

در اینستا، تلگرام، شماره تلفن و جاهای دیگر اطلاعات تماس بسیار زیادی وجود دارد که می توانند جز مشتریان شما باشند و شما می توانید خیلی سریع چند فروش خلق کنید.

من محصولی ندارم و از راه خدمات درآمد کسب میکنم. آیا روش های شما به درد من میخوره؟

بله 100%، ایده هایی که به شما در این وبینار میگویم قابل پیاده سازی برای کسب و کار های خدمات محور هم کاربردیست و قابل پیاده سازی است.

من یک کسب و کار فیزیکی دارم. و اصلا در فضای مجازی نیستم. آیا ایده های شما به درد من میخوره؟

این ایده ها برای افزایش سریع فروش طراحی شده است که قابل پیاده سازی برای کسب و کار اینترنتی و غیر اینترنتی کاربردی و قابل پیاده سازی است.

فیلم وبینار بعد از برگزاری در اختیار من قرار میگیره؟

بعد از برگزاری وبینار می توانید به پنل کاربری خود مراجعه کنید و فیلم را دانلود کنید.

سوالات خود را بعد از وبینار کجا بپرسیم؟

به سایت خط یک مراجعه کنید، ما برای همین وبینار در قسمت محصولات همین وبینار را قراردادیم که شما می توانید نظرات خود را در آن قسمت بپرسید.

چجور در وبینار شرکت کنم؟

بعد از ثبت نام قطعی ایمیلی با عنوان راهنمای شرکت در وبینار دریافت خواهید کرد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با شماره شرکت تماس بگیرید. 06133736222

من شک دارم که در وبینار شرکت کنم. میترسم ایده های بیان شده به درد کسب و کار من نخورد، چه پیشنهادی برای من دارید؟

ما در سال به صد ها کسب و کار مشاوره می دهیم و بارها ایده ها را تست میکنیم اما برای اطمینان شما ما این وبینار را با ضمنانت 100 بازگشت وجه برگزار میکنیم. که در صورت نارضایتی شما وجه به حساب شما بازگشت داده می شود.

علی اکبر فرج
علی اکبر فرج

من به شما کمک میکنم که فروش خود را تضمینی افزایش دهید. من این کار را از طریق کتاب های تالیفی، وبینار ها، همایش ها و کارگاه ها انجام خواهم داد.

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه در 5 گام آسان فروش سریع را تضمینی بدون تبلیغات افزایش دهیم؟
یک‌شنبه 22 دی 1398
ساعت 11:00
ساعت 12:30
Host Cover
برگزارکننده: خط یک
adds-cart