موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار افتتاحیه دومین دوره غیرحضوری آموزش تندخوانی

وبینار افتتاحیه دومین دوره غیرحضوری آموزش تندخوانی

وبینار افتتاحیه دومین دوره غیرحضوری آموزش تندخوانی

ذخیره کردن
وبینار افتتاحیه دومین دوره غیرحضوری آموزش تندخوانی
توضیحات وبینار

در دوره جامع آموزش تندخوانی و مطالعه موثر می‌آموزیم چگونه کتاب و محتواها را با سرعت بیشتر و درک بالاتری بخوانیم. با حضور در این دوره بسیار شگفت‌زده می‌شوید، اگر بدانید برای مطالعه یک کتاب 150 صفحه‌ای به جای چند روز زمان، تنها به چند ساعت وقت نیاز دارید. این دوره‌ای مناسب برای نویسندگان، تولیدکنندگان محتوا، دانش‌آموزان و دانشجویان و تمام علاقه‌مندان به مطالعه و یادگیری است.‌

از مطالعه‌کردن به اندازه خوردن یک بستنی لذت ببرید!

همه می‌دانیم کتاب یار مهربان است؛ حتی یکتا کوچولو ۷ ساله از تهران! ولی چرا خیلی از ما کتاب‌های نخوانده زیادی داریم؟ کتاب‌هایی که می‌دانیم فوق‌العاده مفید هستند و می‌توانند زندگی و کسب‌وکارمان را متحول کنند؛ اما معمولا به بهانه این‌که وقت و حوصله نداریم یا کتاب‌خواندن کار سختی است، کمتر به سراغ مطالعه این موجودات دوست‌داشتنی می‌رویم.

در وبینار افتتاحیه دوره جامع آموزش تندخوانی و مطالعه موثر به رایگان شرکت کنید و در صورت رضایت از محتوا ، با پرداخت شهریه دوره جلسات بعدی را ادامه دهید!

می‌دانید مشکل کار کجاست؟! مطالعه‌کردن هم مثل آشپزی و رانندگی یک مهارت است و اگر اصول آن را یاد بگیریم، نه تنها مطالعه را رها نمی‌کنیم، بلکه از آن بسیار لذت هم می‌بریم.

پس اگر رشد شخصی، حرفه‌ای و تحصیلی‌ برایتان مهم است، پس دست به کار شده و یک بار برای همیشه مهارت‌ تندخوانی و مطالعه موثر را یاد بگیرید و این وبینار می‌تواند نقطه شروع یادگیری این مهارت ویژه و کاربردی باشد.

—***—

تندخوانی یعنی سَرسَری خواندن؟!

نه اتفاقا برعکس! فکر کنید راننده خودرویی هستید. حرکت با سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت به حواس جمع‌تری نیاز دارد یا ۱۵۰ کیلومتر در ساعت؟ مسلما وقتی سرعت بیشتر باشد! در مطالعه هم هر چه بتوانید با سرعت بیشتری مطالعه کنید، متمرکزتر هستید و مطالب با یکپارچگی زیادتری در ذهن‌تان نقش می‌بندد.

 

با آموزش‌ها و کوچینگ‌های در دوره جامع تندخوانی و مطالعه موثر آکادمی شیوا همراه شوید
تا با تمرین روش‌ها و تکنیک‌هایی که فرا می‌گیرید، سرعت مطالعه‌تان را دستکم ۲ برابر کنید.

—***— دستاوردهای شما بعد از یادگیری مهارت تندخوانی
 • دیگر درس‌ها را به شب امتحان موکول نمی‌کنید؛ چون خیلی سریع‌تر مباحث را یاد می‌گیرید و شب امتحان بعد از تماشای سریال مورد علاقه‌تان کافی است یک بار آن‌ها را مرور کنید.
 • دیگر کلی کتاب نخوانده در قفسه‌های کتابخانه‌تان نخواهید داشت؛ چون می‌توانید خیلی از کتاب‌ها را در همان روز خرید بخوانید و تمام کنید.
 • سختی نوشتن و نویسندگی برای شما مثل تهیه یک نیمرو می‌شود؛ چون درباره چیزهایی که خوب یاد گرفتید، راحت‌تر می‌توانید بنویسید.
 • دیگر آدم سابق نیستید؛ چون درباره هر چه نمی‌دانید به‌راحتی می‌توانید مطالعه کرده و یاد بگیرید.
 • و کلی دستاورد دیگر…

—***—

ساختار آموزشی دوره تندخوانی و مطالعه موثر

مباحثی که در دوره جامع تندخوانی و مطالعه موثر ارائه می‌شود، طی چند سال گذشته در قالب چندین دوره، کارگاه و سمینار آموزشی در شهرهای مختلف تدریس شده است؛ و آنچه شما در این دوره خواهید آموخت، ساختار بهینه‌سازی‌شده و بروزشده‌ای از این مباحث است. ساختار آموزشی این دوره تندخونی شامل ۳ بخش اصلی و ۱۹ زیربخش فرعی به همراه ده‌ها تمرین و پیگیری نفر به نفر است که در ادامه با سرفصل‌های اصلی آن آشنا می‌شوید:

—***—

مدرس و کوچ دوره جامع آموزش تندخوانی و مطالعه موثر

سعید کوشافرد مدرس مهارت‌های سخنرانی و روش‌های مطالعه و عضو تیم مدرسان آکادمی شیوا است. او به افراد کمک می‌کند بهترین روابط را در زندگی شخصی و شغلی‌شان تجربه کنند.

خلاصه سوابق

 • طراح و مدرس دوره‌های تندخوانی و سخنرانی
 • عضو هیئت مدرسان و مسئول اجرایی آکادمی شیوا
 • مدیر موسسه آوای زندگی ماندگار
 • دانش‌آموخته رشته مهندسی عمران و مدرس دانشگاه
 • نویسنده کتاب بردگی مدرن

—***—

مبلغ سرمایه‌گذاری و خدمات دوره جامع آموزش تندخوانی و مطالعه موثر

 حضور در وبینار افتتاحیه و جلسه اول این دوره برای آشنایی شما با کیفیت محتوا و ارائه کاملا رایگان است.اما اگر تمایل دارید در ادامه دوره حضور داشته باشید،لازم است بگوییم مبلغ سرمایه گذاری برای حضور در این دوره مبلغ 690 هزار تومان است و در ازای این سرمایه گذاری یکی از مهم ترین و اصولی ترین مهارت های یادگیری را برای همیشه و تا آخر عمرتان فرا می گیرید.

مشخصات و خدمات محصول
 •  10 ساعت محتوای کاربردی و عملیاتی با کیفیت بالا
 •  3 ساعت کوچینگ و پیگیری آموزشی و رفع اشکال
 •  دریافت رایگان بروزرسانی های دوره در پنل کاربری 

در صورتی که همین الان ثبت نام تان را در دوره جامع آموزش تندخوانی و مطالعه موثر قطعی کنید ، می توانید با 50 درصد تخفیف در این دوره حضور داشته باشید.برای ثبت نام قطعی کافی است همین الان روی لینک زیر کلیک کنید.


ثبت نام قطعی در دوره جامع آموزشی تندخوانی و مطالعه موثر با 50 درصد تخفیف

—***—

سرفصل‌های وبینار
بخش اول: خواندن بدون فراموشی
در این بخش با اصول استاندارد مطالعه عمومی آشنا می‌شوید. پس از پایان بخش اول و تمرین‌های آن در می‌یابید که سال‌ها از روش‌ها و تکنیک‌های کم‌اثری برای مطالعه و یادگیری استفاده می‌کردید. در بخش اول در تلاش هستیم تا به شما مطالعه و خواندن بدون فراموشی را آموزش دهیم.

سرفصل‌های اصلی: نگاه اولیه / نگاه اجمالی / سوال‌گذاری / سرعت در مطالعه / یادداشت برداری / الگوی یادآوری / مرور

—***—

بخش دوم: تندخوانی
سرعت پایین مطالعه یکی از مهم‌ترین دلایل یادگیری پایین و خسته‌کننده‌شدن خواندن کتاب‌ها و متون است. در این قسمت با روش‌ها و تکنیک‌هایی آشنا می‌شوید که در صورت بکارگیری آن‌ها، سرعت مطالعه‌تان دستکم ۲ برابر می‌شود. تصور کنید یک کتاب ۱۰۰ صفحه‌ای را به جای یک هفته، تنها در کمتر از ۳ روز بخوانید و با استمرار تمرین‌ها، روزی مطالعه چنین کتابی از شما تنها یک روز زمان ببرد!

سرفصل‌های اصلی: برگشت ممنوع / توقف ممنوع / ابزار حرکت / شروع / یک شماره / پنج خط  / پنج ده خط / ده ثانیه

—***—

بخش سوم: درک مطلب
مگر امکان دارد تندخوان باشیم و مطالب را با درک بالاتری بخوانیم؟ البته که شدنی است. در این بخش به دنبال آن هستیم تا به شما کمک کنیم، مطالب را با عمق بیشتری درک کنید.  

سرفصل‌های اصلی: اسکن / پنج خط / یادداشت برداری

—***—

مخاطبین
 • دانش‌آموزان و دانشجویان
 • نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا
 • سخنرانان، اساتید و مدرسان
 • و هر کسی که به مطالعه و یادگیری علاقه‌مند است…
سوالات متداول

دوره در کجا و چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

محتوای دوره در قالب ویدئوهای آموزشی پس از ثبت‌نام در اختیار شما قرار می‌گیرد و براساس یک تقویم آموزشی آن‌ها را تماشا می‌کنید. سپس در تاریخ‌هایی که با هماهنگی سایر شرکت‌کنندگان تعیین می‌شود در جلسات رفع اشکال به صورت آنلاین حضور خواهید یافت. همچنین یک گروه تلگرامی نیز از تمامی شرکت‌کنندگان تشکیل می‌شود و کلیه اطلاع‌رسانی‌ها و تمام تکالیف گروهی و فرد به فرد در آن پیگیری می‌شود.

آیا می‌توانم بدون عضویت در سایت در این دوره ثبت‌نام کنم؟

ما برای افزایش بهره‌وری و پیگیری آموزش‌ها پس از برگزاری هر دوره فایل‌های مربوطه و هدایای احتمالی را در بخش کاربری برای شرکت‌کنندگان ارسال و فعال می‌کنیم. عضویت در سایت کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد.

آیا می‌توانم به صورت تلفنی و غیرآنلاین ثبت‌نام کنم؟

بله؛ لطفا نام خود و عنوان دوره را به شمارۀ ۰۹۹۰۹۲۸۱۰۵۰ پیامک کنید تا اطلاعات حساب جهت واریز وجه ثبت‌نام برای شما ارسال شود. همچنین هر روز از ساعت ۹ الی ۱۸ همکاران ما از طریق شمارۀ ۰۲۱۸۸۶۶۵۷۱۶ برای ثبت‌نام تلفنی پاسخگوی شما هستند

آیا می‌توانم در این دوره به‌صورت رایگان حضور داشته باشم؟

بله امکان‌پذیر است. برای این کار صفحه تسهیل در خرید را مطالعه کنید یا برای آشنایی با شرایط همکاری در فروش در واتس‌آپ به شمارۀ ۰۹۹۰۹۲۸۱۰۵۰ پیام دهید.

سعید کوشافرد
سعید کوشافرد

مدرس تندخوانی و فن بیان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.6 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.8 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار افتتاحیه دومین دوره غیرحضوری آموزش تندخوانی
دوشنبه 16 تیر 1399
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: شیوا؛ آکادمی تولید محتوا