موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اعتماد به نفس کودکان

وبینار اعتماد به نفس کودکان

وبینار اعتماد به نفس کودکان

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار اعتماد به نفس کودکان
توضیحات وبینار

همیشه در مورد اعتماد به نفس و راههای افزایش اعتماد به نفس شنیدیم. ولی به نظرتون آیا افراد در همه زمینه ها اعتماد به نفس دارند؟ آیا اعتماد به نفس آموختنی است؟ آیا در برخورد با بچه ها در حوزه اعتماد به نفس با مشکل مواجه شدید؟

می دانید چه شد که به سراغ برگزاری این وبینار آمدم؟ پس بگذارید داستان را برایتان بگویم. مامان چه جوری شغلت را عوض می کنی؟ مامان چرا دوستم اینقدر خجالتی است؟ آیا منم بزرگ بشم، خجالتی می شم؟ مامان تو چه جوری رانندگی را یاد گرفتی؟ من فکر کنم رانندگی خیلی سخت باشه. و ......

در طی روز مورد هجوم سوالات مختلف از سوی پسرهام قرار می گیرم و به عنوان یک والد باید بتوانم پاسخ های درستی را به آنها بدم. سوالات بچه ها من را به فکر برد، واقعا چطور تونستم این کارها را انجام بدم؟ چطور می تونم این توانمندیها را به بچه هام آموزش بدم؟ وقتی مادر می شی به این فکر می کنی که توانمندیهای فرزندت را ارتقا بدی و وقتی سراغ این مباحث می ری می فهمی که کجاها خودت هم ایراد داری، پس برای اینکه الگوی مناسبی باشم اول هر مهارتی را خودم یاد می گیرم و بعد به سراغ آموزش آن مهارت به بچه ها می رم.

وقتی سراغ آموزش مهارت اعتماد به نفس رفتم اول سعی کردم باورهای خودم را تغییر بدم و بعد به سراغ توانمندیهایم بروم و در طی این مدت سعی کردم با انرژی بخشی بچه ها را با خودم همراه کنم و بهشون نشان بدم که انها هم چه توانمندیهایی دارند و چطور می توانند آنها را ارتقا ببخشند. یکی از چالشهایی که معمولا با بچه ها دارم این است که اگر مخالفتی با بچه ها بکنم، بچه ها بلافاصله مقابلش جبهه می گیرند و نسبت به حرفم پذیرش ندارند و یا اینکه اگر کسی از تقاضایی از پسرم بکنه در برخی موارد نمی تواند نه بگوید. ولی وقتی این مهارت را یاد گرفتم تا حدی توانستم این چالشها را پشت سر بگذارم.

پس اگر شما همراه عزیز علاقه مند هستی در این وبینار همراه من باش تا با تجربیات من هم آشنا بشی و در یک محیط تعاملی شما هم تجربیاتتون را با من در میان بگذارید.

 

سرفصل‌های وبینار
  1. اعتماد به نفس چیست؟
  2. نشانه ها اعتماد به نفس چیست؟
  3. راهکارهای افزایش اعتماد به نفس
  4. چگونه به بچه ها نه بگوییم که بپذیرند و حالشان بد نشود؟
  5. نکات مهم در افزایش اعتماد به نفس و .....
مخاطبین

مخاطبین این وبینار نوجوانان 15 سال به بالا و والدین آنها هستند.

عصمت حاج واحدی
عصمت حاج واحدی

مدیر سایت کیدزآپ

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
چهارشنبه 28 آبان 1399
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: سایت کیدزآپ
adds-cart