موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اعتماد به نفس و سفر قهرمانی

وبینار اعتماد به نفس و سفر قهرمانی

وبینار اعتماد به نفس و سفر قهرمانی

شروع وبینار:   11 تیر 01 - ساعت 19:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار اعتماد به نفس و سفر قهرمانی
توضیحات وبینار
برای شما هم پیش آمده که: به دلیل کم رویی و خجولی و کم حرفی فرصت‌های خوبی را از دست بدهید؟ دوستان و اطرافیانتان   کمبود اعتماد به نفس شما اعتراض کنند؟ حتی در ارتباطات کاری  از صحبت کردن به جنس مخالف خودداری می‌کنید؟ به دلیل کم رویی و کم حرفی و خجالت کشیدن دیگران حق شما را می‌خورند؟ به دلیل خجول بودن نمی توانید به خیلی از درخواست های نامعقول "نه" بگید؟ چرا رفع خجولی و کم حرفی و کمبود اعتماد به نفس ضروری است؟

 

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.     چقدر آدم هایی رو دیدید که در سن بزرگسالی به دلیل نداشتن اعتماد به نفسِ مناسب موقعیت های خوب زندگی رو از دست دادند؟ قبول دارید افرادی که اعتماد به نفس بالاتری دارند موفق تر هستند؟؟ البته افرادی که موفق تر هستند اعتماد به نفس بالاتری دارند؟

 

اگر به نوجوان ها کمک کنیم که اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند قطعا مسیر موفقیت و رسیدن به هدف براشون هموارتر میشه     پس اگر خودت در سن نوجوانی هستی، و یا فرزند نوجوان دارید حتما توی این وبینار شرکت کنید.   اعتماد به نفس مهمترین اصل موفقیت است  مهمترین عاملی که باعث موفقیت افراد می شود ، عامل اعتماد به نفس است. افراد خیلی زیادی رو میشناسم که استعداد خاصی هم نداشتن، توانمندی زیادی هم نداشته اما فقط بخاطراینکه اعتماد به نفس بالایی داشته تونسته به موفقیت های زیادی برسه. اعتماد به نفس یک عامل درونی است. که باید اون رو پرورش دهیم. خدا میدونه بخاطر کمبود اعتماد به نفس چه فرصت هایی را از دست دادیم.و چه لطمه های مالی ، احساسی و روحیه ای خوردیم. اعتماد به نفس عنصر اصل و اساسی پیشرفت انسان هاست.     چرا باید در این وبینار شرکت کنیم؟ آیا تا به حال برای‌تان پیش آمده که انجام کاری را بلد باشید ولی جرات انجام یا بیان آن را نداشته باشید؟ یا پس از آنکه مرتکب اشتباهی شدید، مدام خود را سرزنش کرده باشید و از آن اشتباه، شرمنده باشید؟ شاید در جمع و در میان دیگران، جرات بروز و بیان خود را نداشته‌اید، چون همیشه فکر می‌کردید به اندازه‌ی دیگران خوب نیستید. ولی باید بدانیم که همه‌ی ما انسان‌های ارزشمندی هستیم و استعدادها و توانایی‌های زیادی داریم. فقط باید خودمان را باور کنیم و تلاش کنیم. اگر دوست دارید در مسیر موفق بودن در زندگی و کسب و کارتان تلاش کنید ،قدم اول اینکه در این وبینار حضور داشته باشید ،تا بتونید به یک باور و اعتماد بنفس واقعی برسید.

 

فرق این وبینار با بقیه وبینار آموزشی چیست؟ این وبینار بسیار کاربردی و اجرایی می باشد ، شما در این وبینار تمرین های عملی دارید.

 

مدرس این دوره کیست

 

خود من از افرادی هستم که اگر بخواهم در یک وبینار شرکت کنم یا یک فیلم آموزشی را تهیه کنم حتماً رزومه مدرس و سابقه کاری در این زمینه برایم بسیار مهم است است  خودم هم رزومه کامل خودم را گذاشتم که می توانید در فیلم زیر اطلاعات کامل را در مورد پژمان برکاتی به عنوان مدرس این دوره به دست  آورید.

 

 

درباره پژمان برکاتی مدرس دوره سفر قهرمانی

- کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

- دانشپذیر دوره دی بی ای دانشگاه فردوسی مشهد

- بنیانگذار و موسس پژوهشکده روان پژوهش 

- عضو سازمان نظام وانشناسی ج.ا.ا

- رئیس باشگاه ازدواج پایدار و خانواده خوشبخت

- اجرای بیش از 2000 نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی (در مراکز مختلف از جمله اداره جات ، ارگان ها و سازمان های دولتی …)

 - مشاور و مربی شماری از کسب وکارهای مختلف

 

اطلاعات بیشتر در باره پژمان برکاتی بر روی این لینک کلیک کنید

 

 

تجربیات کاری مدرس آیا پژمان برکاتی تجربه لازم را دارد؟ صلاحیت لازم را چطور؟ آیا اصلا قابل اعتماد هست؟ چگونه به او اعتماد کنیم؟ تا به حال به کسی در این زمینه آموزش یا مشاوره داده؟ نتایج آموزشهای او چه بوده؟ در این ویدیو در مورد صلاحیت و دوره های تکمیلی و تخصصی صحبت کردم و تعدادی از تجربیات خودم رو ک بسیار موثر و لده بخش بوده را با شما اشتراک گذاشته ام

 

اطلاعات بیشتر در باره  تجربات کاری پژمان برکاتی بر روی این لینک کلیک کنید

 

 

هدایای دوره

 

  در طول این وبینار اگر حضور داشته باشید میتوانید از هدایای ویژه ای در طول برگزاری جلسه بهره مند شوید

 

گارانتی بازگشت وجه:

شما با ثبت نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید با تماس با ما تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

 

مخاطبین

 افرادی که میخواهند در زمینه های زیر اعتماد به نفس خود را گسترش دهند

  • روابط شخصی: افزایش توسعه فردی

  • روابط دوستانه: برای ایجاد ارتباط صمیمی تر

  • روابط عاطفی: به منظور برقراری روابط اطمینان بخش

  • روابط خانوادگی: ایجاد ارتباط مناسب با افراد خانواده

  • روابط کاری: برای جلب اعتماد بین همکاران

  • روابط همکاری: برای جلب نظر موافق همکاران

  • روابط تجاری: به منظور بدست آوردن اعتماد شرکای کاری

  • روابط روزمره: برای داشتن ارتباط مناسب و درست اجتماعی

  • و... هر چیزی که شما احساس کنید ارتباط موثر در آن کارامد است.

پژمان برکاتی
پژمان برکاتی

روانشناس بالینی و مشاور توسعه فردی

جلسات وبینار زمان برگزاری
اعتماد به نفس
شنبه 11 تیر 1401
ساعت 19:00
ساعت 20:30
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه مربیان کسب و کار
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت