موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اصول موفقیت در کسب و کار آنلاین

وبینار اصول موفقیت در کسب و کار آنلاین

وبینار اصول موفقیت در کسب و کار آنلاین

ذخیره کردن
وبینار اصول موفقیت در کسب و کار آنلاین
توضیحات وبینار
کسب‌وکار اینترنتی مسیر طلایی در دنیای مدرن امروزی

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن انواع فعالیت‌های اینترنتی، صنایع و کسب‌وکار به این موضوع پی بردند که اگر خود را با دنیای اینترنت و فعالیت‌های وب وفق ندهند پس از مدتی باید شکست را در دنیای مدرن بپذیرند.

کسب‌وکار اینترنتی درگذر زمان نقش پررنگ‌تری در دنیای اینترنت ایفا کرد به‌گونه‌ای که اکنون از ساده‌ترین فعالیت‌ها مانند پرداخت قبض آب و برق تا بسیاری از خریدهای مورد اهمیت مانند خرید ماشین، جابه‌جا کردن پول‌های بین‌المللی و … از طریق اینترنت صورت می‌گیرد.

از بیزینس‌های بزرگ جهان من‌جمله معروف‌ترین برندهای جهانی، کارخانه‌های بزرگ جهان و ثروتمندترین صنایع تا کسب‌وکارهای کوچک مانند فروشنده‌های خرد، شرکت‌های تازه تأسیس، فروشگاه‌های اینترنتی، کسب‌وکار اینترنتی همه و همه جای خود را دنیای اینترنت پیدا کردند.

12 شغل اینترنتی و کسب درآمد 100 میلیون تومانی در ماه

 

علاقمندان زیادی در اینترنت در جستجوی راهی برای کسب درآمد از اینترنت هستند. بسیاری از آن‌ها به دنبال ایده‌های کارآفرینی هستند. یک ایده پولساز با سرمایه کم که بتواند زندگی آ‌ن‌ها را متحول کند. با سایت‌های زیاد یا دوره‌های بسیاری آشنا می‌شوند و نمی‌دانند از کدام استفاده کنند.

نکات، اصول و واقعیت‌های زیادی در کسب و کار اینترنتی وجود دارد که خیلی‌ها آن را مخفی نگه می‌دارند. و تلاش می‌کنند با وعده‌های جذاب شما را جذب کنند. این افراد تمام تلاششان این است که به شما بگویند موفقیت در کسب و کار اینترنتی مثل آب خوردن ساده است.

البته راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی نسبتا ساده است. اما موفقیت، کسب درآمد و ماندگار شدن آن کاری است که نتیجه سختکوشی و پشتکار شما خواهد بود. و طراحی سیستم‌هایی که به شما کمک کند تا پیشرفت کنید.

در دنیای مدرن امروزی موفقیت در کسب‌وکار به شیوه‌های غلط گذشته همچون بزرگ‌نمایی و عوام‌فریبی غیرممکن است. امروزه هرکس که بتواند اعتماد مشتری و مخاطب را به خاطر صداقت و درستی به دست آورد در مسیر موفقیت سریع‌تر گام برمی‌دارد.

در وبینار اصول موفقیت در کسب‌وکار اینترنتی قرار است محمدمهدی ربانی که خود چند کسب‌وکار آنلاین مانند پلتفرم آموزشی ویدان، پلتفرم فروش محصولات ارگانیک بومی، استارتاپ اجاره ماشین‌های لوکس BVIP و ... را راه‌اندازی کرده است از تجارب خود و مسائلی که باعث ایجاد مانع رشد شده‌اند برای شما صحبت کند.

محمدمهدی ربانی مدرس دوره درآمدزایی آنلاین

با محمدمهدی ربانی مدرس وبینار "اصول موفقیت در کسب‌وکار آنلاین" بیشتر آشنا شوید

دارای PHD  مدیریت

استاد ارشد EABW  دانشگاه اشتاین بایس برلین

دارای گواهینامه تدریس از wifi   اتریش ، معتبرترین نهاد آموزشی بازرگانان اتریش

همكار علمی پرفسور لوهمولر در دانشگاه كرنفیلد انگلستان

موسس پلتفرم آموزشی ویدان

مدیرمسئول مجله خلاقیت

موسس شرکت داروسازی دیموند 

مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین 

استاد آكادمی صادرات آلمان

نماینده علمی دانشگاه SSHE سوییس در ایران

موسس چندین استارتاپ موفق در ایران،  سوییس و امارات

کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای ساخت کسب‌وکار آنلاین موفق نیازی نیست که سن خاصی داشته یا آدم خاصی باشید؛ و یا ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته باشید؛ فقط کافی است اصول شروع یک کسب‌وکار آنلاین جدید را یاد بگیرید و با نظم و پشتکار آن اصول را به‌کار ببندید.

مخاطبین

مدیران و کارآفرینان - صاحبان کسب و کار اینترنتی - علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب و کار آنلاین - دانشجویان 

دکتر محمدمهدی ربانی
دکتر محمدمهدی ربانی

موسس پلتفرم آموزشی ویدان - مدیر مسئول مجله خلاقیت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2 از 5
3.8 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
اصول راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین
پنج‌شنبه 30 مرداد 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: ویدان
گزارش دادن