موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اصول تبلیغات در اینستاگرام (با رویکرد انتخاب بهترین پیج)

وبینار اصول تبلیغات در اینستاگرام (با رویکرد انتخاب بهترین پیج)

وبینار اصول تبلیغات در اینستاگرام (با رویکرد انتخاب بهترین پیج)

ذخیره کردن
وبینار اصول تبلیغات در اینستاگرام (با رویکرد انتخاب بهترین پیج)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

 

چکار کنیم زمان تبلیغات در اینستاگرام سرمان کلاه نرود؟

بیش از 46 میلیون ایرانی بصورت فعال از اینستاگرام استفاده می کنند و همین امر باعث شده که نرم افزار فوق العاده ای برای کسب و کارهای ایرانی باشه،اما متسفانه با وجود سود جویانی که صفحات خوش آب ورنگ اما بیکیفیت رو ایجاد می کنند،این سبک از تبیلغات بجای آنکه سود ده و مفید باشه درحال تبدیل شدن به تبلیغاتی پرهزینه  و بی فایده است زیرا که بسیاری از افراد نمیدانند اصول یک تبلیغ استنادارد چیست ودقیقا باید چکارهایی را قبل،حین و بعد از تبلیغات انجام بدند تا با کیفیت ترین فالورها و بیشترین فروش را بدست آورند چرا که فروش بیشتر در اینستاگرام ارتباط کاملا مستقیم با کیفیت فالور های ورودی پیج شمادارد.

خوبه که بدونید: با عضویت در اینستاگرام ما از تخفیف 50 درصد بهرمند شوید

 

موضوعات کلیدی این وبینار

در این وبینار اصول تشخیص پیج ویا پیج ها خوب،متوسط و عالی را از نظر کیفیت فالور بررسی شده و چگونگی انتخاب بهترین پیج ها برای تبلیغات به تفصیل توضیح داده میشود،در ادامه تمام نکات لازم برای آماده سازی یک پیج جهت تبلیغات بهینه گفته میشود. 

از سایر نکات مهمهی که در این وبینار  بطور کامل به آن پرداخته شده است بررسی قیف تبلیغات و تعیین جایگاه شما ومخاطب هدفتان در این قیف می باشد، آگاهیی از جایگاه درست شما و برندتان و همچنین مخاطبتان در قیف تبلیغات، باعث میشود تا هزینه تبلیغات  پیج به کمترین کاهش یافته  ودر عین حال کیفیت آن پنجاه درصد افزایش پیدا کند.

این وبینار مناسب چه کسانی هست؟

تمام کسانی که می خواهند از اینستاگرام کسب درآمد کنند نیازمند داشتن یک صفحه فعال با فالور های با کیفت هستند، کم ریسک ترین راه بدست آوردن فالور و در نتیجه مشتریان واقعی انجام تبلیغات استاندارد برای صفحه ی اینستاگرامیست،بنابرای  تمام کسانی که پیج بیزنسی و تجاری دارند و یا قصد دارند درآینده از اینستاگرام کسب درآمد کنند،باید در این وبینار شرکت کنند.

پایان کلاه برداری های تبلیغاتی

متاسفانه بخاطر فضای ناشناخته تبلیغات و کسب و کار در اینستاگرام کلاه برداری های زیادی در این زمینه انجام میشود، اما نگران نباشید با شرکت در این وبینار،با تکنیک هایی که به شما خواهم آموخت دیگر کسی نمی تواند سرشما را کلاه بگذارد.

آیا پشتیبانی پس از وبینار هم داریم؟

هیچ گاه هیچ دوره ی آموزشی  بدون پشتیبانی و پاسخ به سوالات شرکت کنندگان برگزار نکرده ام زیرا که معتقدم آموزش بدون پاسخ به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان عزیز، یک آموزش ناقص و صرفا خالی کردن جیب افراد هست!! بنابراین با صراحت کلام به شما می گویم با اطمینان ثبت نام کنید و هرنوع سوالی که داشتید در دایرکت اینستاگرام پس از معرفی خود بعنوان شرکت کننده وبینار از من برسید،با کمال میل میل پاسخگو هستم.

آیا ضمانت بازگشت وجه هم داریم؟

از قدیم گفتن مال بد بیخ ریش صاحاب :)

بله برای خرید این محصول هم ضمانت بازگشت وجه دارید البته با این شرط که تا 48 ساعت پس از خرید وبینار چناچه به هردلیلی از محصول خوشتان نیامد می توانید پولیتان را پس بگیرید.

با یه وبینار میشه اصول تبلیغات رو یاد گرفت؟

 کلمه تبلیغات کلمه بسیار گسترده ای هست و در این وبینار شرکت کنندگان صفرتاصد اصول تبلیغات در اینستاگرام با رویکرد انتخاب بهترین پیج رو بطور کامل می آموزند.

اگر این وبینار اینقدر کامله چرا اینقدر ارزان؟

استرتژی قیمت گذاری ما این هست که با قیمت های پایین شروع کنیم و آرام آرام با افزایش نتایج و حجم تبلیغات قیمت دوره را افزایش دهیم قطعا درآینده قیمت وبینار این نخواهد بود. قیمت فعلی وبینار یک دهم یک تبلیغ میکرو اینفلوئنسری  و یا یک تبلیغ گسترده متوسط هست.

چرا من برای این آموزش مناسب هستم؟

برای پاسخ به این سوال لازمه کمی بیشتر از خودم براتون صحبت کنم : رضوانه قاسم نژاد دانش آموخته کوچینگ ازمرکز فراکوچ( تنها مرکز استاندارد سازی آموزشی کوچینگ در ایران) هست که در زمینه تخصصی کوچینگ فروش مشغول به فعالیت  می باشد، امسال چهارمین سالی هست که در فضای اینستاگرام و تلگرام مشغول به فروش وگسترش پیج های اینستاگرامی  بوده، و سرپرست گروه تبلیغاتی روژین تبلیغ می باشد و علاوه بران یکی از ده نماینده فروش مجموعه آموزشی هوش مالی ایران «هما» بوده، شاید خیلی از شما اسم مجموعه پرورش افکار رو شنیده باشید، سه سال قبل به مدت دوسال افتخار همکاری با این مجموعه را داشته و با تارگت هفتصد میلیونی از آن مجموعه خارج شد. 

برای شرکت در دوره چه پیش نیازی لازم است؟

هیچ پیش نیاز خاصی نمی خواد، تمام نکات لازم گفته میشه

دوره کی شروع میشود؟

بمحض ثبت نام فیلم وبینار در پنل تان قرار گرفته می توانید آموزش را شروع کنید.

و سخن آخر:

  هیچ مزیت رقابتی امروز پایدار نیست، مگر یادگیری زود تر از رقبا

پیتر سنگه_کتاب پنجمین فرمان

 

سرفصل‌های وبینار

استاندارد سازی پیج 

آشناییی با انواع تبلیغات اینستاگرامی

قیف تبلیغات

انواع اینفلوئنسر

تشخیص اینفلو ئنسر مناسب پیج 

تشخیص پیج فیک از پیج با کیفیت 

نرخ بازگشت سرمایه

ظرافت های یک تبلغ استاندارد

مخاطبین

تمام کسانی که تمایل دارند پیج اینستاگرامی آن ها بهتر رشد کند و سریع تر دیده شود.

سوالات متداول

مبلغ سرمایه گذاری در وبینار چقدر است؟

فقط 99 هزار تومان هزینه ای بسیار کمتر از یک تبلیغ معمولی در اینستاگرام

امکان پرسش و پاسخ با مدرس در طول وبینار وجود دارد؟

با توجه به اینکه فیلم وبینار در اختیار شما قرار میگیرد بعد از برگزار وبیناری می تونید از طریق صفحه اینستاگرامیشان، با ایشان در ارتباط باشید

آیا شرکت در وبینار نیاز به پیشنیاز خاصی دارد؟

خیر نیاز به هیچ پیشنیازی نیست

آیا ضمانت برای این وبینار وجود دارد؟

بله چنانچه به هردلیلی از این محصول خوشتان نیامد تا چهل و هشت ساعت پس از خرید وبینار می توناید هزینه ثبت نام خود را کاملا پس بگیرید

رضوانه قاسم نژاد
رضوانه قاسم نژاد

دیجیتال مارکتر

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4 از 5 ( 5 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
اصول تبلیغات در اینستاگرام
سه‌شنبه 18 شهریور 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:15
Host Cover
برگزارکننده: رضوانه قاسم نژاد
گزارش دادن
 انتخاب بلیت