موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اصول برنامه نویسی تغذیه دانشگاه هاروارد برای کاهش وزن پایدار

وبینار اصول برنامه نویسی تغذیه دانشگاه هاروارد برای کاهش وزن پایدار

وبینار اصول برنامه نویسی تغذیه دانشگاه هاروارد برای کاهش وزن پایدار

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار اصول برنامه نویسی تغذیه دانشگاه هاروارد برای کاهش وزن پایدار
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

 استاد لاغری خودت شو 

من مهدیار مرصعی دانش آموخته رشته تندرستی و تربیت بدنی و مدرس دانشگاه سابقه 10 ساله حضور در عرصه آموزش ولی الان ساده می گم کمک می کنم آدم ها سالم زندگی کنند فقط همین.

قرار تو این صفحه شما را با دوره و مسیر کاهش وزن "استاد لاغری خودت شو" آشنا کنم. 

چرا استاد لاغری خودت شو؟

یادمه سال 1380 به خاطر اضافه وزنم ، قلبم تیر می کشید من یعنی مهدیار به خاطر اضافه وزنی که داشتم دچار چربی خون شده بودم و پزشک برام قرص چربی خون تجویز کرد، از اون روز که 130 کیلو بودم تصمیم گرفتم وزنم را بیارم پایین مثل خیلی ها رفتم باشگاه و بدنسازی شروع کردم و بدنسازی را شروع کردم ولی مثل خیلی ها با قرص های چربی سوز مربی دچار کبد چرب شدم.

 

عکس مدرس دوره در سال های قبل و اکنون

در همون موقع جرقه در وجود من خورد نباید برای کاهش وزن این مسیر یعنی دارو و دمنوش و ورزش حتی و.... راه حل باشه به خاطر همین انتخاب تربیت بدنی یکی از گزینه های من بود و زد و  من در این رشته قبول شدم و بعدها مربی فیتنس از فدراسیون پرورش اندام هم گرفتم. و همین طور در رشته های بسکتبال و شنا هم به خاطر علاقه ای که داشتم توانستم به عنوان مربی فعالیت کنم .

در دانشگاه به یاد دادن که برای ورزشکاران در فصول مختلف تمرین جیره های مختلف غذایی وجود دارد و ورزشکاران می بایست برای حداکثر و بهترین آمادگی از جیره بندی های دقیق تغذیه ای استفاده کنند.

ولی من به خاطر تجربیات به این نتیجه رسیدم این مدل یعنی جیره بندی و رژیم برای کوتاه مدت برای ورزشکاران جواب دهد ولی برای عموم مردم نمی تواند پاسخ گو باشد چرا که می دیدم خودم و خیلی از اطرافیان نمی توانیم همیشه خودمان در محدودیت قرار دهیم و علت این همه اضافه وزن ها و کاهش وزن ها همین محدود سازی و حریص شدن بدن است ، آن شیوه شاید در کوتاه مدت برای ورزشکاران  جواب گو باشد به خاطر هدف قهرمانی ایه که دارند ولی برای عامه مردم راهگشا نیست.

در حین تحقیقاتم به استاد اختیاری بر خوردم  که ایشان نگارنده کتب باشگاه مغز بودند و به مدل رسیدم که در آن در کنار دانش تغذیه ای می توانست رویکرد درستی باشد.

 

شروع به آزمایش مدل خودم شدم و در بین دانشجویانم و عموم مردم بررسی کردم و از ضریب تاثیر آن مطمئن شدم .

تمام ماحصل تلاش هایم را در 7 میانبر گرد هم آورده ام تا دیگر نیاز به شخص دیگری برای کاهش وزن نداشته باشی و خودت بتوانی آن را مدیریت کنی.

هزینه این وبینار نصف هزینه یک مراجعه به رژیم درمانگر است آن را از دست نده.

 

اینستاگرام مدرس وبینار

اینستاگرام مدرس

 

شماره تماس جهت مشاوره رایگان وبینار و دوره استاد لاغری خودت شو.  09127933430

 

 

 

خیلی از افراد برای کاهش وزن به درمانگران و کارشناسان تغذیه مراجعه می کنند و بارها و بارها از آنان مطالبه برنامه غذایی می کنند، من مهدیار مرصعی کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم تندرستی و مدرس دانشگاه قصد دارم در این وبینار یک بار برای همیشه شیوه برنامه نویسی را به شما بیاموزم تا دیگر برای تناسب اندام و کاهش وزن لزومی به رفتن به پیش متخصصان نداشته باشید.

 

محققان به اثبات رسانده اند اگر فقط 10 درصد از وزن خود را کم کنید ، میزان  خطر  سکته های قلبی و عروقی در شما به نصف می رسد و اگر  30 دقیقه ورزش را نیز به آن اضافه کنید، این میزان به یک چهارم کاهش می یابد.هیچ مداخله ای در حوزه سلامت وجود ندارد که چنین تاثیر حیرت انگیزی در افزایش طول عمر شما داشته باشد. در این وبینار می آموزید چگونه به آسانی برای کاهش وزن خود برنامه بنویسید.

سرفصل‌های وبینار
  • آشنایی کامل با برنامه نویسی غذایی دانشگاه هاروارد
  • آشنایی با فصل اول متد کاهش وزن مارتون لاغری 17 روزه
مخاطبین

همه کسانی که علاقمند کاهش وزن به روش اصولی و سالم هستند.

مهدیار   مرصعی
مهدیار مرصعی

مدرس دانشگاه و مربی مهارت های زندگی سالم

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
پیشنیاز دوره استادی لاغری
23 مهر 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: مدرسه زندگی یاد
گزارش دادن
 انتخاب بلیت