موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري

وبینار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري

وبینار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري
توضیحات وبینار
ارزش‌ها چيست و چه جايگاهي دارد؟

ارزش‌ها در جاي جاي زندگي ما حاضر بوده و در همه امورات زندگي تعيين كننده تصميم‌ها، نظرات و اقدامات ما هستند. اگر بخواهيم خاطرات و آنچه كه بر ما گذشته را خوب مرور كنيم به اين نتيجه مي‌رسيم كه گاهي اوقات كارهايي از ما به صورت ناخوداگاه سر زده كه دليل روشني براي انجام آن نداشته‌ايم.

عدم آگاهي از ارزش‌ها و آنچه كه ما در زندگي روزمره با آن سر و كار داريم با توجه به تغييرات زياد كنوني جامعه موجب مي‌گردد با توجه به عدم آشنايي و شناخت مان از خود و سازوكارهاي مغز بيش از پيش دچار استرس و تشويش‌هاي ذهني در دنياي پر تلاطم و حوادث بيشمار آن شده و با كمي اشتباه در اين دنيا بيرحمانه با وجود شايستگي‌هاي بسيار خود را در موقعيتي دشوار و پر رنج مشاهده كنيم.

ارزش‌هاي زندگي تعريف كننده ساختار وجودي هر فرد و رسالتي است كه وي در زندگي داراست؛ لذا تلاش در جهت رسيدن به ارزش‌ها وي را حتي در زندگي پرحاشيه و متغير كنوني به آرامش، رشد و تعالي و پيشرفت خواهد رساند. آنجاست كه وي در مي‌يايد كه چرا نظرات و ديدگاه ديگران با وي اختلاف و حتي اختلافي فاحش و متفاوت دارد.

از اينرو آگاهي و اتخاذ هوشمندانه تصميمات و تدابير، پاسخ درست و بجايي است كه مي‌بايست در زمان درست نيز اتخاذ گردد، اين امر مي‌تواند متضمن آينده‌اي بهتر، پربارتر و روشن‌تر باشد. آينده‌اي كه خود، خانواده و فرزندان آن خانواده هرچند متفاوت ولي با درك و دانش نسبت به هم و اقدامات يكديگر در كنار همديگر براي هم و موفقيت تلاش مي‌كنند، درك متقابلي از يكديگر ايجاد شده و اين‌بار  اينگونه نيست كه بر هم خرده گيرند و يا موجب ايجاد كدورت و يا دلخوري براي يكديگر شوند، آن‌ها خود را ارزشمند و مهم درمي‌يابند، همانگونه كه هستند و به ايفاي نقش خود به صورت موثرتر خواهند پرداخت. با دانستن و آگاهي از ارزش‌ها و درك آن در زندگي مي‌توان كمك شاياني در جهت آرامش و تمركز در پيشبرد اهداف و كمك به يكديگر در دست‌يابي به موفقيت، كسب شادي و خوشبختي و پيشرفت با سرعت و دقت بيشتري نمود. مشخص شدن اهداف در جهت ارزش‌ها گامي بلند در دستيابي يه مسير و جهت مشخص پيشروي ماست كه آگاهي از آن مي‌تواند در دستيابي به آن كمك شاياني نمايد و اين سلسله اتفاقات در زندگي عامل محرك بزرگتري براي اهداف بالا و بالاتر خواهد بود.

در اين سمينار خواهيم آموخت كه كسي چوب جادوئي براي انجام كارهايش ندارد و برعكس در پايان به اين مهم دست خواهيم يافت كه هر كس مي‌تواند به اندازه‌اي كه مي‌خواهد چنان شگفت‌انگيز و توانمند باشد كه ديگر چوب جادوئي براي او اهميتي نخواهد داشت.

ارزش‌هاي خود را پيدا مي‌كنيم و بر اساس آن برنامه‌ريزي مورد نظر را انجام خواهيم داد و براي پيگيري آن اصولي را بنيان خواهيم نهاد.

 

لطفا نام كاربري كه همان ايميل شما و شماره تلفن همراه به عنوان پسورد مدنظر است را به عنوان شركت كننده در دوره ثبت از خاطر نبريد و به ياد داشته باشيد.

 

سرفصل‌هاي دوره

ارزش

 1. تعريف ارزش
 2. تاثیر ارزش‌ها
 3. نظام ارزش‌های زندگی
 4. انواع ارزش
 5. خوشبخت كيست؟
 6. چگونه خوشبختي را تجربه كنيم؟
 7. پيدا كردن ارزش‌ها
 8. تمرينات عملي

ادراك

 1. مشاهده در مقابل ادراك
 2. تعريف ادراك
 3. چه قسمتي از مغز ماست؟
 4. نحوه ادراك
 5. كاربرد ادراك
 6. دانش فعلي ما
 7. خطاهاي ادراك
 8. قدرت هنوز
 9. تمرين‌ها

موفقيت و پيروزي

 1. موفقيت چيست؟
 2. پيروزي چيست؟
 3. موفق كيست و به چه كسي پيروز گفته مي‌شود؟
 4. موفقيت يا پيروزي؟

اهداف

 1. اهداف چيست؟
 2. به چه كسي هدفمند مي‌گويند؟
 3. هدف خوب است يا بد؟
 4. يافتن اهداف
 5. چگونه اهداف خود را پيدا كنيم؟
 6. چگونه هدفگذاري كنيم؟
 7. در هدف‌گذاري موفق بايد باشيم يا پيروز؟
 8. مدل SMART در هدفگذاري
 9. چرا مدل اسمارت خوب نيست؟
 10. 4 گام يافتن اهداف
 11. تمرينات عملي
 12. برنامه عملياتي

 

هزينه برگزاري دوره

هزينه برگزاري اين وبينار 800 هزار تومان است كه براي شركت‌كنندگان دوره براي 10 نفر اول 80 درصد تخفيف، براي 10 نفر بعدي 70 درصد تخفيف، براي 65 نفر بعدي 60 درصد تخفيف و براي خريداران ويدئو نيز 40 درصد تخفيف در نظر گرفته شده است. بنابراين شما

تخفيف

براي استفاده از تخفيف كافي است از كدهايي كه در ادامه در اختيار شما قرار مي‌گيرد براي پرداخت استفاده كنيد، لازم است قبل از اقدام به كليك بر روي دكمه پرداخت با وارد كردن كد تخفيف در كادر مربوطه و اعمال كد مورد نظر نسبت به پرداخت اقدام نماييد.

كدهاي تخفيف وبینار ارزش‌هاي زندگي، شاه‌راهي براي درك و هدفگذاري

 • كد: pwra80 با تعداد محدود (10 نفر) به عنوان هديه پيشواز با 80 درصد تخفيف (مبلغ قابل پرداخت، 160 هزار تومان)
 • كد: wra70 با تعداد محدود (10 نفر) با 70 درصد تخفيف (مبلغ قابل پرداخت، 240 هزار تومان)
 • كد wra60 با تعداد محدود (60 نفر) با 60 درصد تخفيف (مبلغ قابل پرداخت، 320 هزار تومان)

ويدئو اين وبينار در اختيار كليه شركت‌كنندگان قرار خواهد گرفت.

 

ضمانت بازگشت وجه

هرچند كه به دليل اعتقاد به ارزشمند بودن دوره و با توجه به اينكه زحمات زيادي كه براي تهيه آن كشيده شده است، ‌اين اطمينان را دارم كه دوره بيش از آنچه كه قيمت‌گذاري شده ارزشمند بوده و شما بي‌شك مي‌توانيد با شركت در آن به عنوان كسانيكه براي خود ارزش قائل هستند و در دوره‌اي كه كمتر از 3% از جامعه براي رشد و ارتقا خود سرمايه‌گذاري مي‌كنند، مي‌خواهيد با آموزش و سرمايه‌گذاري بر روي خود دنيا را به جاي بهتري براي زيستن تبديل بكنيد و گام بلندي در جهت موثر بودن و بهبود كيفيت زندگي خويش برداشته‌ايد، ما هم به عنوان تضمين در صورت عدم رضايت شما از آموزش فوق ضمانت 100 درصد بازگشت وجه را قرار داديم.

لذا با تمام همه اين مفاهيم، با افتخار و رضايت عرض مي‌كنيم، در صورت عدم رضايت شما در خصوص آمورش داده شده، كل مبلغ پرداخت شده بدون هيچ سوالي به شما برگشت داده خواهد شد. ملاك تشخيص فقط و فقط نظر شماست و هيچگونه سوالي در اين خصوص از شما پرسيده نخواهد شد.

باشد كه دنيا جاي بهتري براي زيستن همه ما باشد و ما بر اين اثرگذاري اعتقاد راسخ داريم.

 

 

 

 

شرايط برگزاري

مكان برگزاري

در هر كجا باشيد در صورتيكه به گوشي همراه و انترنت دسترسي داشته باشيد، مي‌توانيد در اين دوره شركت نماييد. این جلسات به صورت آنلاین و در قالب وبینار ارائه خواهد شد، و از طريق كامپيوتر، تيلت و موبايل قابل دسترسي است.

براي شركت در دوره بعد از ثبت نام با همان نام كاريري و پسورد كه ثبت نام نموديد، مي‌توانيد با آدرسي كه در زير در اختيار شما قرار گرفته است،به وبينار بپيونديد.

 

از اينجا وارد شويد(شركت در جلسه)

زمان برگزاري

زمان برگزاري جلسه راس ساعت 11 صبح 26 ارديبهشت ماه، به مدت 2 ساعت خواهد بود، لذا خواهشمند است حداقل 15 دقيقه زودتر براي شركت در جلسه از طريق لينكي كه در اختيار شما قرار داده شد (لينك بالا) اقدام نماييد.

همراه داشتن قلم و كاغذ در وبينار جهت يادداشت برداري و تمرينات عملي الزامي است.

 

ثبت نام در ايسمينار

براي اينكه بتوانيم همراه شما در اين وبينار بسيار جذاب و پرمحتوا باشيم، لازم است كه در ايسمينار حتما ثبت نام كنيد، براي اينكار وقتي روي دكمه خريد كليك بكنيد به سبد خريد منتقل مي‌شيد و وقتي روي دكمه پرداخت كليك مي‌كنيد، صفحه ورود به سايت مي‌آد كه اگر قبلا عضو بوديد نام كاربري و رمز عبور رو ميزنيد و بقيه مراحل رو انجام مي‌ديد، اما اگر عضو نباشيد، پايين صفحه روي عضويت در ايسمينار كليك كنيد و با وارد كردن اطلاعات كوتاهي (نام و نام خانوادگي، شماره موبايل، ايميل و تعيين رمز عبور) مي‌تونيد فرايند پرداخت رو كامل كنيد.

اطلاعات ثبت نام شما به ما اعلام مي‌شه و شما با همون ايميل و شماره موبايلي كه معرفي كرديد مي‌تونيد در روز برگزاري وبينار، حداقل 15 دقيقه قبل به آدرسي كه در بالا داده شده مراجعه كنيد و در وبينار شركت كنيد.

اگر سوالي داشتيد مي‌تونيد از طريق ايميلي كه در قسمت پشتيباني همين صفحه كه در پايين قرار داده شده سوالات و مسائل خودتونو با ما در مياان بگذاريد.

 

پشتيباني

شما مي‌توانيد در موارد زير با آدرس ايميل webinar@kamyarsho.com در تماس باشيد، همكاران ما تا ساعت 22 در كمتر از نيم ساعت پاسخ شما را خواهند داد.

 1. سوالات شخصي خودتان در ارزيابي وبينار براي شركت
 2. نحوه ثبت نام و ورود به وبينار
 3. مشكل در خصوص ورود و ثبت نام در وبينار
 4. شرايط و نحوه استفاده از بليط تخفيف
 5. نحوه اطلاع و تهيه بليط تخفيف و مواردي در اين راستا
 6. اشكالات احتمالي در روند پرداخت
 7. تمايل به دريافت ويدئوي وبينار
 8. براي دوستاني كه تمايل دارند در دوره شركت نمايند اما داراي محدوديت‌هاي پرداخت هستند و تمايل ندارند اين دوره را از دست بدهند.
سرفصل‌های وبینار

ارزش

 1. تعريف ارزش
 2. تاثیر ارزش‌ها
 3. نظام ارزش‌های زندگی
 4. انواع ارزش
 5. خوشبخت كيست؟
 6. چگونه خوشبختي را تجربه كنيم؟
 7. پيدا كردن ارزش‌ها
 8. تمرينات عملي

درك

 

موفقيت و پيروزي

 1. موفقيت چيست؟
 2. پيروزي چيست؟
 3. موفق كيست و به چه كسي پيروز گفته مي‌شود؟
 4. موفقيت يا پيروزي؟

اهداف

 1. اهداف چيست؟
 2. به چه كسي هدفمند مي‌گويند؟
 3. هدف خوب است يا بد؟
 4. يافتن اهداف
 5. چگونه اهداف خود را پيدا كنيم؟
 6. چگونه هدفگذاري كنيم؟
 7. در هدف‌گذاري موفق بايد باشيم يا پيروز؟
 8. مدل SMART در هدفگذاري
 9. چرا مدل اسمارت خوب نيست؟
 10. 4 گام يافتن اهداف
 11. تمرينات عملي
 12. برنامه عملياتي

 

مخاطبین

براي عموم آزاد است.

سوالات متداول

وبينار مخصوص گروه و يا افرادي خاص نظير مجرد يا متاهل است؟

خير، همه افراد مي‌توانند در آن شركت كنند و به ارزش‌هاي زندگي خود و برنامه‌ريزي در جهت آن بپردازند.

آيا بايد مطالعاتي براي آمادگي از قبل داشته باشيم؟

خير، تنها لازم است كه هر فرد، حتما قلم و خودكار به همراه داشته باشد.

چطور مي‌تونم سوالاتم رو با شما مطرح كنم؟

براي اينكار مي‌تونيد به آدرس webinar@kamyarsho.com ايميل خودتون رو ارسالل كنيد، در كمتر از 30 دقيقه به شما پاسخ خواهيم داد.در ضمن اگر بعد از ساعت 22 ايميل ارسال كرديد كمي شكيبا باشيد، حتما صبح روز بعد اولين كار ما پاسخ به شماست.

كاميار ميردار
كاميار ميردار

مدرس مهارت‌هاي ارتباطي و كسب و كار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
1
جمعه 26 اردیبهشت 1399
ساعت 11:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: فردايي بهتر
adds-cart