موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی و استارتاپ بدون کد نویسی

وبینار آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی و استارتاپ بدون کد نویسی

وبینار آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی و استارتاپ بدون کد نویسی

شروع وبینار:   25 آذر 01 - ساعت 16:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی و استارتاپ بدون کد نویسی
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از محبوب ترین مهارت های حوزه آی تی است که این روزها افراد زیادی را به سمت خود جذب میکند چرا که باتوجه به شرایط اخیر و توسعه کسب و کارهای اینترنتی نیاز به طراحی سایت روز به روز بیشتر میشود. حالا وردپرس با قابلیت امکان راه اندازی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرده تا افراد با یادگیری این مهارت ارزشمند و البته نه چندان سخت وارد این حوزه شوند و در این بازار پر رونق درآمد خوبی داشته باشند. در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی نحوه طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای مشابه دیجی کالا را از صفرتاصد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بطور کامل یادمیگیرید. پس اگر…

 اگر میخواهید یک وبسایت حرفه ای برای خود راه اندازی کنید اما راه روش صحیح را نمیدانید

 اگر میخواهید بجای پرداخت مبالغ هنگفت به شرکت های طراحی سایت، خودتان وبسایت تان را طراحی کنید.

اگر میخواهید خیلی زود از طراحی سایت بدون کدنویسی درآمد کسب کنید و متخصص شوید

 اگر علاقه ای به یادگیری مباحث کدنویسی ندارید و میخواهید بدون حتی یک خط کدنویسی بصورت حرفه ای طراحی سایت یادبگیرید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده تا با کمترین زمان و انرژی بهترین مسیر را برای یادگیری طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی طی کنید.

روند کلی دوره چگونه است؟

فاز اول :

در فاز اول شما با وردپرس و نحوه عملکرد آن بطور کامل آشنا میشوید اینکه وردپرس دقیقا چگونه کار میکند و ما چرا باید از وردپرس استفاده کنیم و چطور میتوانید وبسایت های حرفه ای با امکانات حرفه ای بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی کنیم و نحوه نصب و کار با بخش های مختلف وردپرس را بصورت عملی و پروژه محور یادمیگیریم تا آماده آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی شویم.

فاز دوم :

در فاز دوم انواع قالب های وردپرس را میشناسیم از کجا و چطور قالب موردنظرمان را پیدا کنیم مارکت های مختلف فروش قالب و افزونه وردپرس را بررسی میکنیم (ژاکت – راست چین – ابزار وردپرس) و در نهایت پس از بررسی بهترین مارکت ایرانی برای تهیه قالب و افزونه وردپرس را انتخاب و قالب مورد نظرمان را تهیه میکنیم. (شما نیاز به خرید قالب و افزونه ندارید، ابزارهای لازم در همین دوره در اختیار شما قرار میگیرد)

فاز سوم :

در این مرحله ابتدا نحوه نصب و راه اندازی قالب حرفه ای وودمارت را به دو روش “بسته نصبی آسان” و “نصب قالب خام” یادمیگیرید مزایا و معایب هر روش را بررسی میکنیم و در نهایت از نصب قالب خام شروع میکنیم و مرحله به مرحله از صفر نحوه طراحی سایتی مشابه دیجی کالا را بصورت کاملا عملی و پروژه محور یادمیگیرید. در این مرحله نحوه کار با افزونه صفحه ساز المنتور، آموزش کامل افزونه ووکامرس و همچنین تنظیماتی که در قالب فروشگاهی وودمارت وجود دارد را بطور کامل یادمیگیرید.(دوره آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی)

فاز چهارم :

تبریک! شما تا اینجا نحوه طراحی سایتی مشابه دیجی کالا را بطور کامل یادگرفتید حالا وقتش رسیده تا یک دامنه و هاست ثبت کنید و وبسایتی که بصورت لوکال در کامپیوتر شخصی تان طراحی کردید را به هاست آنلاین منتقل کنید. تمام مراحل مربوط به تهیه هاست و دامنه و بارگذاری سایت در اینترنت را با تمام جزئیاااات در این بخش یادمیگیرید. با هم قدم به قدم یک هاست و یک دامنه به آدرس yoursite.ir ثبت میکنیم و وبسایتمان را روی همین دامنه راه اندازی میکنیم. (لازم به ذکر است در این مرحله نحوه ثبت شناسه ایرنیک برای ثبت دامنه های ملی ir را هم بطور کامل یادمیگیرید) پایان آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی
طراحی سایت بدون برنامه نویسی
چرا باید آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی را یادبگیرم؟

آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی یک مهارت پولساز و بسیار ساده است. درواقع شما بدون هیچ پیشنیازی صرفا همین که کار با کامپیوتر را بلد باشید میتوانید این مهارت را در کمترین زمان ممکن یادبگیرید و برای خودتان و کارفرما سایت طراحی کنید. پس اگر ذره ای به این حوزه علاقه دارید و میخواهید یک مهارت پولساز یادبگیرید یا اینکه خودتان برای کسب و کارتان نیاز به سایت دارید میتوانید با آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی بجای پرداخت مبالغ سنگین به شرکت های مختلف، خودتان وبسایت تان را طبق سلیقه و نظرتان هر طور که دلتان میخواهد طراحی کنید.
آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی کار ساده ایست اما فکر نکنید چون ساده است پس نمیتوان وبسایت حرفه ای راه اندازی کرد یا درآمد خوبی ندارد نه کافیست نگاهی به دموی سایت طراحی شده در این دوره بیاندازید و صفحات مختلف آن را بررسی کنید میبینید که چطور با همین روش میتوان وبسایتی مشابه دیجی کالا راه اندازی کرد. ضمن اینکه بسیاری از شرکت های مطرح در حوزه طراحی سایت هم دقیقا با همین روش کار میکنند و هزینه های چند ده میلیونی دریافت میکنند. پس خیالتان راحت با آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی هم میتوانید وبسایت های حرفه ای با امکانات عالی راه اندازی کنید هم میتوانید درآمد خوبی داشته باشید فقط باید از راه صحیح و اصولی آموزش ببینینید.

 

سرفصل‌های وبینار

آموزش طراحی وب سایت

اضافه کزدن محصول

تغییر قالب

نکات آموزشی فروش

مدیریت فروشگاه

مخاطبین

تمامی افرادی که نیاز به یک کسب و کار آنلاین دارند.

سوالات متداول

آیا دوره نیازمند پیش نیاز خاصی است؟

خیر

چه چیزی برای ثبت نام نیاز داریم؟

کامپیوتر یا لپتاپ + اینترنت

حسین رضائی
حسین رضائی

مدیر پروژه شیرازیس

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول دوره
جمعه 25 آذر 1401
ساعت 16:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: شیرازیس
 خرید بلیت