موضوعات
سبد خرید (0)
آموزش برگزاری رایگان وبینار تا سقف 1000 نفر

آموزش برگزاری رایگان وبینار تا سقف 1000 نفر

آموزش برگزاری رایگان وبینار تا سقف 1000 نفر

مدت وبینار:
ذخیره کردن
آموزش برگزاری رایگان وبینار تا سقف 1000 نفر
توضیحات وبینار

یک وبینار متفاوت

 

در این وبینار به شما برنامه ای را معرفی می کنم که در آن می توانید تا سقف 1000 نفر و هر وبینار به مدت 6 ساعت رایگان برگزار کنید. این برنامه به هیچ عنوان پولی نمی باشد و بصورت مادام العمر رایگان می باشد.

از جذابیت های این برنامه امکان ضبط کامل و اتوماتیک وبینار شما و اختصاص لینک دانلود و فوری می باشد. یعنی پس از رویداد در کمتر از چند لحظه شما فیلم رویداد را دریافت می کنید.

شما می توانید تا سقف 1000 نفر رایگان برای هر رویداد شرکت کننده داشته باشید و شرکت کنندگان هم از طریق اپلیکیشن موبایلی هم از طریق مرورگر با استفاده از آی دی یا پسورد امکان ورود به وبینار را دارند.

دیگر خبری از قطعی های مختلف ادوبی کانکت نیست. شما می توانید فایل هایتان را در سرور برنامه ذخیره کنید و دیگر نیازی به اپلود مجدد برای لود هر صفحه نداشته باشید پس با سرعت کم هم براحتی می توانید کار کنید.

امکان ارتباط تصویری، صوتی برای شما و شرکت کنندگان براحتی فراهم هست. در لحظه هر صفحه ای از مانیتور یا اسلاید و هر جای دیگر را می توانید با سرعت بالا به اشتراک بگذارید.

 

همچنین این برنامه امکان این را دارد که همزمان یک مدرس ادامه درس را به مدرس دیگری که در منزل یا محل کار خود می باشد را واگذار نماید.

ده ها قابلیت ویژه دیگر در این برنامه وجود دارد که شما با شرکت در این وبینار می توانید هم با آن بصورت کامل آشنا شوید و از برگزاری رایگان وبینار لذت ببرید. منظور از رایگان بودن به این معنی نیست که شما از ثبت نام کنندگان پول نمیگیرید بلکه خود دیگر نیازی به پرداخت نخواهید داشت.

فرصت عالی شرکت در این وبینار را از دست ندهید.

 

ضمنا این وبینار گارانتی 100% عودت وجه در صورت غیر واقعی بودن برنامه را خواهد داشت.

سرفصل‌های وبینار

 

معرفی برنامه

ویژگی های برنامه

آموزش راه اندازی در 10 دقیقه

نحوه ثبت نام

نحوه ساخت وبینار

نحوه ارسال دعوتنامه

و مواردی دیگر

مخاطبین

مدرسین

برگزار کنندگان وبینار

مجید حقیقی
مجید حقیقی

مدرس توسعه مهارت های فردی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش برگزاری وبینار رایگان تا سقف 1000 نفر
12 اردیبهشت 1399
ساعت 15:30
ساعت 16:30
Host Cover
برگزارکننده: مجید حقیقی
گزارش دادن