موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آشنایی با باکچین و رمزارزها

وبینار آشنایی با باکچین و رمزارزها

وبینار آشنایی با باکچین و رمزارزها

ذخیره کردن
وبینار آشنایی با باکچین و رمزارزها
توضیحات وبینار

سرمایه گذاری هوشمنددر فرصت طلایی بازار ، نیازمند شناختی عمیق ، دانشی به روز و استفاده صحیص از ابزارهای محتلف تصمیم گیری در دنیای اقتصاد و بازارهای مالی جهانی است.در ابن میان ، بسیاری از سرمایه گذاران پیشرو که اصطلاحأ مالک پول های هوشمند هستند ،به دنبال شناسایی و کسب این دانش بوده تا توانایی خود را برای استفاده بهتر از این موقعیت کم نظیر سرمایه گذاری پرورش دهند.

بازارهایی همچون سکه و طلا،ارز،بورس،مسکن،ارزهای دیجیتال،خودرو و .... بازارهای سرمایه گذاری جذاب برای سرمایه گذاران بوده اند.و همچنین انتخاب از میان هر کدام از این بازارها چالشی اساسی برای سرمایه داران و آینده نگران هوشمند بوده است.

کوین پلاس مجموعه ای از افراد حرفه ای و با سابقه و جوان در راستای مشاوره سرمایه گذاری و تحلیل ارزهای دیجیتال و اطلاع رسانی به کاربران با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای سرمایه گذاری در این حوزه در بهار 1394 تاسیس گردید.

 

شرکت کوین پلاس و اساتید برجسته در این صنعت اقدام به برگزاری سلسه سمینارها و وبینارهای تخصصی و عمومی سرمایه گذاری در آینده که فرصتی است بینظیر برای شناسایی بازار های جذاب و کمتر شناخته شده.

سرفصل‌های وبینار

بلاکچین چیست؟ رمز ارزها و سرمایه گذاری در این حوزه 

مخاطبین

سرمایه گذاران 

سرمایه گذاری هوشمنددر فرصت طلایی بازار ، نیازمند شناختی عمیق ، دانشی به روز و استفاده صحیص از ابزارهای محتلف تصمیم گیری در دنیای اقتصاد و بازارهای مالی جهانی است.در ابن میان ، بسیاری از سرمایه گذاران پیشرو که اصطلاحأ مالک پول های هوشمند هستند ،به دنبال شناسایی و کسب این دانش بوده تا توانایی خود را برای استفاده بهتر از این موقعیت کم نظیر سرمایه گذاری پرورش دهند

Teacher Avatar
دکتر امین زربخش متخصص بازارهای پولی و بانکی
Teacher Avatar
دکتر علی ذاکری هم بنیان گذار شرکت کوین پلاس

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
اولین دوره وبینار سرمایه گذاری در آینده
یک‌شنبه 9 آذر 1399
ساعت 17:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: کوین پلاس
adds-cart